libwnck HEAD - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: untitled application
ms: aplikasi tiada tajuk

en: Workspace Switcher
ms: Penukar Ruangkerja

en: Tool to switch between workspaces
ms: Radas untuk menukar antara ruangkerja

en: Click this to switch to workspace %s
ms: Klik sini untuk menukar ke ruangkerja %s

en: Window List
ms: Senarai Tetingkap

en: Tool to switch between visible windows
ms: Alat untuk menukar antara ruangkerja yg kelihatan

en: Unmi_nimize
ms: Nyahmi_nimum

en: Mi_nimize
ms: Mi_nimum

en: Unma_ximize
ms: Nyahma_ksimum

en: Ma_ximize
ms: Ma_ksimum

en: _Unroll
ms: _Bentang

en: Roll _Up
ms: _Gulung

en: Workspace %d
ms: Ruangkerja %d

en: Workspace 1_0
ms: Ruangkerja 1_0

en: Workspace %s%d
ms: Ruangkerja %s%d

en: _Move
ms: _Alih

en: _Resize
ms: _Ubahsaiz

en: _Close
ms: _Tutup

en: Move to Another _Workspace
ms: Alih ke _Ruangkerja Lain

en: untitled window
ms: tetingkap tiada tajuk
