libwnck - en to xh translation catalogue (30 entries)

en: untitled application
xh: inkqubo engenasihloko

en: Workspace Switcher
xh: Isixhobo sokuvula ucima Sesithuba sokusebenzela

en: Tool to switch between workspaces
xh: Isixhobo sokuvula ucima phakathi kwezithuba zokusebenzela

en: Click this to switch to workspace %s
xh: Cofa le nto ukwenzela ukuvulela kwisithuba sokusebenzela se %s

en: Unknown Window
xh: Ifestile Engaziwayo

en: No Windows Open
xh: Akukho Zifestile Zivuliweyo

en: Window Selector
xh: Isikhethi Sefestile

en: Tool to switch between windows
xh: Isixhobo sokuvula ucima phakathi kweefestile

en: Window List
xh: Uluhlu Lwefestile

en: Tool to switch between visible windows
xh: Isixhobo sokuvula ucima phakathi kweefestile ezibonakalayo

en: _Close All
xh: _Vala Konke

en: _Minimize All
xh: _Nciphisa Konke

en: _Unminimize All
xh: Yeka _ukunciphisa Konke

en: Unmi_nimize
xh: Yeka ukunc_iphisa

en: Mi_nimize
xh: Nci_phisa

en: Unma_ximize
xh: Yeka ukw_andisa

en: Ma_ximize
xh: Ya_ndisa

en: _Unroll
xh: Yeka _ukuqengqa

en: Roll _Up
xh: Qengqela _Phezulu

en: _Only on This Workspace
xh: _Kuphela Kwesi Sithuba Sokusebenzela

en: _Always on Visible Workspace
xh: Lonke_ixesha Kwisithuba Esibonakalayo Sokusebenzela

en: Workspace %d
xh: Isihuba sokusebenzela i-%d

en: Workspace 1_0
xh: Isithuba sokusebenzela 1_0

en: Workspace %s%d
xh: Isithuba sokusebenzela i-%s%d

en: _Move
xh: _Shenxisa

en: _Resize
xh: _Tshintsha ubungakanani kwakhona

en: _Close
xh: _Vala

en: Move to Another _Workspace
xh: Shenxisela Kwesinye _Isithuba sokusebenzela

en: %s
xh: i-%s

en: untitled window
xh: ifestile engenasihloko
