libwnck HEAD - en to sq translation catalogue (32 entries)

en: untitled application
sq: program pa emër

en: Workspace Switcher
sq: Zgjedhësi i hapësirës së punës

en: Tool to switch between workspaces
sq: Instrument për të kaluar nga një hapësirë pune tek tjetra

en: Click this to switch to workspace %s
sq: Kliko këtu për të kaluar tek hapësira e punës %s

en: Unknown Window
sq: Dritare e panjohur

en: No Windows Open
sq: Asnjë dritare e hapur

en: Window Selector
sq: Zgjedhësi i dritares

en: Tool to switch between windows
sq: Instrument për të lëvizur midis dritareve

en: Window List
sq: Lista e dritareve

en: Tool to switch between visible windows
sq: Instrument për të lëvizur nga një dritare e dukshme tek tjetra

en: _Close All
sq: _Mbyll gjithçka

en: _Minimize All
sq: _Minimizo gjithçka

en: _Unminimize All
sq: Ç'mi_nimizo gjithçka

en: Unmi_nimize
sq: Ç'mi_nimizo

en: Mi_nimize
sq: Mi_nimizo

en: Unma_ximize
sq: Zvo_gëlo

en: Ma_ximize
sq: Ma_ksimizo

en: _Only on This Workspace
sq: _Vetëm në këtë hapësirë pune

en: _Always on Visible Workspace
sq: _Gjithmonë tek hapësira e dukshme e punës

en: Workspace %d
sq: Hapësira e punës %d

en: Workspace 1_0
sq: Hapësira e punës 1_0

en: Workspace %s%d
sq: Hapësira e punës %s%d

en: On _Top
sq: Në _Krye

en: _Move
sq: _Lëviz

en: _Resize
sq: _Ripërmaso

en: _Close
sq: _Mbyll

en: Move to Workspace _Left
sq: _Lëvize tek hapësira e punës majtas

en: Move to Workspace R_ight
sq: Lëv_ize tek hapësira e punës djathtas

en: Move to Workspace _Up
sq: Lëvize tek hapësira e p_Unës sipër

en: Move to Workspace _Down
sq: Lëvize tek hapësira e punës _poshtë

en: Move to Another _Workspace
sq: Lëvize tek një tjetër hapësirë pune

en: untitled window
sq: dritare pa emër
