Libxfce4ui - en to et translation catalogue (208 entries)

en: Failed to open web browser for online documentation
et: Veebibrauseri avamine veebis asuvate juhendite lugemiseks ei õnnestunud

en: Do you want to read the %s manual online?
et: Kas sa soovid lugeda %s juhendit veebis?

en: Do you want to read the manual online?
et: Kas sa soovid lugeda juhendit veebis?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained and translated.
et: Sind suunatakse edasi meie dokumentatsiooni veebisaiti, kus juhendeid ja abiteavet hallatakse ja tõlgitakse. Enamus materjale on inglise keeles.

note: Create cancel button
en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Read Online
et: _Loe veebis

en: _Always go directly to the online documentation
et: _Alati mine veebis leiduvate kasutusjuhendite juurde

en: Close
et: Sulge

en: No
et: Ei

en: Yes
et: Jah

en: Cancel
et: Loobu

en: Close window with multiple tabs?
et: Kas sulgen mitme kaardiga akna?

en: This window has multiple tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
et: Selles aknas on avatud mitu kaarti. Akna sulgemine sulgeb ka kõik kaardid.

en: This window has %d tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
et: Selles aknas on avatud %d kaart(i). Akna sulgemine sulgeb ka kõik selle kaardid.

en: Warning
et: Hoiatus

en: Close T_ab
et: Sulge _kaart

en: Close _Window
et: Sulge _aken

en: Do _not ask me again
et: Ära küsi mi_nult uuesti

en: Session management client ID
et: Klienditunnus sessioonihalduses

en: ID
et: Tunnus

en: Disable session management
et: Lülita sessioonihaldus välja

en: Session management options
et: Sessioonihalduse valikud

en: Show session management options
et: Näita sessioonihalduse valikuid

en: Failed to connect to the session manager: %s
et: Ei õnnestunud ühendust saada sessioonihalduriga: %s

en: Session manager did not return a valid client id
et: Sessioonihaldur ei leidnud kehtivat klienditunnust

note: print warning for user
en: Working directory "%s" does not exist. It won't be used when spawning "%s".
et: Töökausta "%s" pole olemas. Seega teda ei kasutata "%s" käivitamisel.

note: retrieve the error and warning messages
en: Filename is too long
et: Faili nimi on liiga pikk

en: Directory separator illegal in file name
et: Kaustade eraldaja ei tohi sisalduda faili nimes

en: Filenames should not start or end with a space
et: Faili nimi ei tohi alata ega lõppeda tühikuga

en: This shortcut is already being used for the action '%s'. Which action do you want to use?
et: Seda kiirklahvi juba kasutatakse '%s' tegevuse jaoks. Mis tegevuse jaoks sa soovid seda kasutada?

en: Use '%s'
et: Kasuta '%s'

en: Keep '%s'
et: Hoia '%s'

en: This shortcut is already being used for the command '%s'. Which action do you want to use?
et: Seda kiirklahvi juba kasutatakse '%s' käsu jaoks. Mis tegevuse jaoks sa soovid seda kasutada?

en: This shortcut is already being used by the action '%s'. Which action do you want to use?
et: Seda kiirklahvi juba kasutatakse '%s' tegevuse poolt. Mis tegevuse jaoks sa soovid seda kasutada?

note: This shortcut already exists in the provider, we don't want it twice Warn the user
en: Please use another key combination.
et: Palun kasuta teistsugust klahvikombiatsiooni.

en: %s already triggers this action.
et: %s juba käivitab selle tegevuse.

en: Conflicting actions for %s
et: Vastuolulised tegevused %s jaoks

en: This shortcut is already being used for something else.
et: Seda kiirklahvi juba kasutatakse millegi muu jaoks.

en: Shortcuts Editor
et: Kiirklahvide muutja

en: The current shortcut. Click to edit...
et: Hetkel kehtiv kiirklahv. Muutmiseks klõpsi...

en: Clear the shortcut
et: Eemalda kiirklahvi seadistus

en: Restore the default shortcut
et: Taasta vaikimisi kehtiv kiirklahvi seadistus

note: skip leading slash
en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
et: See klaviatuuri kiirklahv on hetkel kasutusel: '%s'

en: Keyboard shortcut already in use
et: Hetkel kasutuses olevad klaviatuuri kiirklahvid

en: Window Manager Action Shortcut
et: Aknahalduri tegevuste kiirklahv

note: TRANSLATORS: this string will be used to create an explanation for * the user in a following string
en: action
et: tegevus

en: Command Shortcut
et: Käskude kiirklahv

note: TRANSLATORS: this string will be used to create an explanation for * the user in a following string
en: command
et: käsk

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Clear
et: Puhasta

en: Press keyboard keys to trigger the %s '%s'.
et: %s '%s' käivitamiseks vajuta klahve klaviatuuril.

en: Please press a key
et: Vajuta üht klahvi

en: Could not grab the keyboard.
et: Ei õnnestunud klahvivajutust fikseerida.

en: Window operations menu
et: Aknatoimingute menüü

en: Up
et: Üles

en: Down
et: Alla

en: Left
et: Vasak

en: Right
et: Parem

en: Cycle windows
et: Lappa aknaid läbi

en: Cycle windows (Reverse)
et: Lappa aknaid läbi (tagurpidi)

en: Switch window for same application
et: Vaheta ühe rakenduse aknaid

en: Switch application
et: Vaheta rakendust

en: Close window
et: Sulge aken

en: Maximize window horizontally
et: Suurenda akent horisontaalselt

en: Maximize window vertically
et: Suurenda akent vertikaalselt

en: Maximize window
et: Suurenda aken

en: Hide window
et: Peida aken

en: Move window
et: Liiuta akent

en: Resize window
et: Muuda akna suurust

en: Shade window
et: Varja aken

en: Stick window
et: Kleebi aken

en: Raise window
et: Tõsta aken

en: Lower window
et: Langeta aken

en: Raise or lower window
et: Tõsta või langeta aken

en: Fill window
et: Täida aken

en: Fill window horizontally
et: Täida aken horisontaalselt

en: Fill window vertically
et: Täida aken vertikaalselt

en: Toggle above
et: Klõpsi üles

en: Toggle fullscreen
et: Lülita täisekraanivaadet

en: Move window to lower monitor
et: Tõsta aken alumisele ekraanile

en: Move window to left monitor
et: Tõsta aken vasakpoolsele ekraanile

en: Move window to right monitor
et: Tõsta aken parempoolsele ekraanile

en: Move window to upper monitor
et: Tõsta aken ülemisele ekraanile

en: Move window to upper workspace
et: Saada aken ülemisse tööruumi

en: Move window to bottom workspace
et: Saada aken alumisse tööruumi

en: Move window to left workspace
et: Saada aken vasakpoolsesse tööruumi

en: Move window to right workspace
et: Saada aken parempoolsesse tööruumi

en: Move window to previous workspace
et: Saada aken eelmisesse tööruumi

en: Move window to next workspace
et: Saada aken järgmisesse tööruumi

en: Move window to workspace 1
et: Saada aken tööruumi 1

en: Move window to workspace 2
et: Saada aken tööruumi 2

en: Move window to workspace 3
et: Saada aken tööruumi 3

en: Move window to workspace 4
et: Saada aken tööruumi 4

en: Move window to workspace 5
et: Saada aken tööruumi 5

en: Move window to workspace 6
et: Saada aken tööruumi 6

en: Move window to workspace 7
et: Saada aken tööruumi 7

en: Move window to workspace 8
et: Saada aken tööruumi 8

en: Move window to workspace 9
et: Saada aken tööruumi 9

en: Move window to workspace 10
et: Saada aken tööruumi 10

en: Move window to workspace 11
et: Saada aken tööruumi 11

en: Move window to workspace 12
et: Saada aken tööruumi 12

en: Tile window to the top
et: Paani aken üles

en: Tile window to the bottom
et: Paani aken alla

en: Tile window to the left
et: Paani aken vasakule

en: Tile window to the right
et: Paani aken paremale

en: Tile window to the top-left
et: Paani aken üles vasakule

en: Tile window to the top-right
et: Paani aken üles paremale

en: Tile window to the bottom-left
et: Paani aken alla vasakule

en: Tile window to the bottom-right
et: Paani aken alla paremale

en: Show desktop
et: Näita töölauda

en: Upper workspace
et: Ülemine töölaud

en: Bottom workspace
et: Alumine töölaud

en: Left workspace
et: Vasak töölaud

en: Right workspace
et: Parem töölaud

en: Previous workspace
et: Eelmine töölaud

en: Next workspace
et: Järgmine töölaud

en: Workspace 1
et: Tööruum 1

en: Workspace 2
et: Tööruum 2

en: Workspace 3
et: Tööruum 3

en: Workspace 4
et: Tööruum 4

en: Workspace 5
et: Tööruum 5

en: Workspace 6
et: Tööruum 6

en: Workspace 7
et: Tööruum 7

en: Workspace 8
et: Tööruum 8

en: Workspace 9
et: Tööruum 9

en: Workspace 10
et: Tööruum 10

en: Workspace 11
et: Tööruum 11

en: Workspace 12
et: Tööruum 12

en: Add workspace
et: Lisa tööruum

en: Add adjacent workspace
et: Lisa külgnev tööruum

en: Delete last workspace
et: Kustuta viimane tööruum

en: Delete active workspace
et: Kustuta aktiivne tööruum

en: Titled Dialog
et: Pealkirjaga dialoogiaken

en: Subtitle
et: Subtiiter

en: Xfce 4 Widgets
et: Xfce 4 vidinad

en: Version information
et: Versiooniteave

en: GPUs
et: Graafikaprotsessorid

en: Window Manager
et: Aknahaldur

en: Handles the placement of windows on the screen.
et: Haldab akende paigutust ekraanil.

en: Panel
et: Riba

en: Provides a home for window buttons, launchers, app menu and more.
et: Pakub kodu aknanuppudele, käivitajatele, rakenduste menüüle ning paljule muulegi.

en: Desktop Manager
et: Töölaua haldur

en: Sets desktop backgrounds, handles icons and more.
et: Seadistab töölaua tausta, haldab ikoone ja teeb palju muudki.

en: File Manager
et: Failihaldur

en: Manages your files in a modern, easy-to-use and fast way.
et: Haldab sinu faile tänapäevasel, lihtsaltkasutataval ning kiirel moel.

en: Volume Manager
et: Andmekandjate haldur

en: Manages removable drives and media for Thunar.
et: Haldab eemaldatavaid andmekandjaid ja meediat Thunari jaoks.

en: Session Manager
et: Sessioonihaldur

en: Saves and restores your session, handles startup, autostart and shutdown.
et: Salvestab ja taastab sinu sessioone, haldab süsteemi käivitamist ja sulgemist.

en: Settings Manager
et: Seadistuste haldur

en: Configures appearance, display, keyboard and mouse settings.
et: Seadistab välimust, monitori, klaviatuuri ning hiirt.

en: Application Finder
et: Rakenduste leidja

en: Quickly finds and launches applications installed on your system.
et: Kiiresti leiab ja käivitab süsteemi paigaldatud rakendusi.

en: Settings Daemon
et: Seadete taustaprotsess

en: Stores your settings in a D-Bus-based configuration system.
et: Salvestab sinu seadistused D-Bus'il põhinevasse seadistuste süsteemi.

en: A Menu Library
et: Teek menüü jaoks

en: Implements a freedesktop.org compliant menu based on GLib and GIO.
et: Võimaldab kasutada Freedesktop.org spetsifikatsioonidele vastavat ning GLib ja GIO teekidel põhinevat menüülahendust.

en: Thumbnails Service
et: Teenus pisipiltide loomiseks

en: Implements the thumbnail management D-Bus specification.
et: Võimaldab kasutada pisipiltide haldusloogikat, mis põhineb D-Bus'i spetsifikatsioonile.

en: Please see <https://www.xfce.org/about/credits>
et: Lisateavet leiad <https://www.xfce.org/about/credits>

en: If you know of anyone missing from this list; don't hesitate and file a bug on <https://gitlab.xfce.org/xfce/libxfce4ui/-/issues> .
et: Kui sa tead kedagi, kes on siit loendist puudu, siis ära kõhkle esitamast veateadet meie arendussaidis <https://gitlab.xfce.org/xfce/libxfce4ui/-/issues> .

en: Thanks to all who helped making this software available!
et: Suur tänu kõigile, kes on selle tarkvara loonud ning meile kasutatavaks teinud!

en: Xfce 4 is copyright Olivier Fourdan (fourdan@xfce.org). The different components are copyrighted by their respective authors.
et: Xfce 4 autoriõigused kuuluvad Olivier Fourdan'ile (fourdan@xfce.org). Erinevate komponentide autoriõigused kuuluvad nende vastavatele autoritele.

en: The libxfce4ui, libxfce4util and exo packages are distributed under the terms of the GNU Library General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Libxfce4ui, libxfce4util ja exo teegid on avaldatud Vaba Tarkvara Fondi GNU Vähem Üldise Avaliku Litsentsi alusel (Free Software Foundation GNU LGPL). Litsentsi versiooniks võib olla 2 või sinu soovil ka mõni hilisem versioon.

en: The packages thunar, xfce4-appfinder, xfce4-panel, xfce4-session, xfce4-settings, xfconf, xfdesktop and xfwm4 are distributed under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Rakendused thunar, xfce4-appfinder, xfce4-panel, xfce4-session, xfce4-settings, xfconf, xfdesktop ja xfwm4 on levitatud Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud GNU Üldise Avaliku Litsentsi alusel (Free Software Foundation GNU GPL). Litsentsi versiooniks võib olla 2 või sinu soovil ka mõni hilisem versioon.

en: Type '%s --help' for usage information.
et: Trüki „%s --help” kasutusjuhise saamiseks.

en: Unable to initialize GTK+.
et: GTK+ initsialiseerimine ei õnnestunud.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
et: Xfce arendusmeeskond. Kõik õigused kaitstud.

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teata vigadest aadressil <%s>.

en: Failed to load interface
et: Liidese laadimine ebaõnnestus

note: { N_("Project Lead"), xfce_contributors_lead },
en: Core developers
et: Tuumikarendajad

en: Active contributors
et: Aktiivsed kaastöötajad

en: Servers maintained by
et: Serverite haldus

en: Translations supervision
et: Tõlgete järelvalve

en: Documentation supervision
et: Dokumentatsiooni järelvalve

en: Translators
et: Tõlkijad

en: Previous contributors
et: Varasemad kaastöötajad

en: About Xfce
et: Teave Xfce'i kohta

en: Information about the Xfce Desktop Environment
et: Teave Xfce töölauakeskkonna kohta

en: License
et: Litsents

en: About the Xfce Desktop Environment
et: Teave Xfce töölauakeskkonna kohta

en: _Help
et: A_bi

en: _Close
et: _Sulge

en: Device
et: Seade

en: label
et: silt

en: OS Name
et: Operatsioonisüsteem

en: OS Type
et: Operatsioonisüsteemi tüüp

en: Distributor
et: Distributsioon

en: Xfce Version
et: Xfce versioon

en: GTK Version
et: GTK versioon

en: Kernel Version
et: Kerneli versioon

en: CPU
et: Protsessor

en: Memory
et: Mälu

en: GPU
et: Graafikaprotsessor

en: System
et: Süsteem

en: Xfce is a collection of programs that together provide a full-featured desktop environment.
    The following programs are part of the Xfce core:
et: Xfce on tarkvarakogum, mis üheskoos tagab tervikliku töölauakeskkonna.
    Xfce tuumikrakendused on:

en: Xfce is also a development platform providing several libraries that help programmers create applications that fit in well with the desktop environment.
    
    Xfce components are licensed under free or open source licences; GPL or BSDL for applications and LGPL or BSDL for libraries. Look at the documentation, the source code or the Xfce website (<a href="https://www.xfce.org">https://www.xfce.org</a>) for more information.
    
    Thank you for your interest in Xfce.
    
    	- The Xfce Development Team
et: Lisaks on Xfce ka arenduskeskkond, mille pakutavad mitmed teegid aitavad programmeerijatel luua rakendusi, mis sobivad kogu töölauakeskkonnaga.
    
    Xfce komponendid on litsenseeritud vaba tarkvara litsentside alusel - rakenduste jaoks GPL või BSDL ning teekide jaoks LGPL või BSDL. Lisateavet leiad dokumentatsioonist, lähtekoodist või Xfce veebisaidist (<a href="https://www.xfce.org">https://www.xfce.org</a>).
    
    Täname, et sind huvitab Xfce.
    
    	- Xfce arendusmeeskond

en: About
et: Teave

en: Credits
et: Autorid

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: Unknown
et: Tundmatu

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit (32-bit userspace)
et: 64-bitine (32-bitise kasutajakeskkonnaga)

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
et: 64-bitine

en: 32-bit
et: 32-bitine

note: translators: This is the name of the OS, followed by the build ID, for * example: * "Fedora 25 (Workstation Edition); Build ID: xyz" or * "Ubuntu 16.04 LTS; Build ID: jki"
en: %s; Build ID: %s
et: %s; Järgu tunnus: %s

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
et: Fail nimega "%s" on juba olemas siin  kaustas ja uut faili ei lisatud.

en: Failed to migrate the old panel configuration
et: Riba vanade sätete ülekandmine ebaõnnestus

en: Customize settings stored by Xfconf
et: Kohanda Xfconf'i salvestatud seadistusi
