Libxfce4ui - en to kk translation catalogue (206 entries)

en: Failed to open web browser for online documentation
kk: Желідегі онлайн құжаттамасы үшін веб браузерді ашу сәтсіз аяқталды.

en: Do you want to read the %s manual online?
kk: %s құжаттамасын онлайн оқуды қалайсыз ба?

en: Do you want to read the manual online?
kk: Желідегі онлайн құжаттаманы оқуды қалайсыз ба?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained and translated.
kk: Сіз құжаттама парақтары әзірленіп, аударылатын веб сайтына өтесіз.

note: Create cancel button
en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Read Online
kk: Же_ліден оқу

en: _Always go directly to the online documentation
kk: Әрқ_ашан желідегі онлайн құжаттамаға өту

en: Close
kk: Жабу

en: No
kk: Жоқ

en: Yes
kk: Иә

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Close window with multiple tabs?
kk: Бірнеше беті бар терезені жабу керек пе?

en: This window has multiple tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
kk: Бұл терезеде бірнеше ашық бет бар. Бұл бетті жабу нәтижесінде ол беттердің барлығы да жабылады.

en: This window has %d tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
kk: Бұл терезеде %d ашық бет бар. Бұл бетті жабу нәтижесінде ол беттердің барлығы да жабылады.

en: Warning
kk: Ескерту

en: Close T_ab
kk: Бе_тті жабу

en: Close _Window
kk: Тере_зені жабу

en: Do _not ask me again
kk: М_ені қайта сұрамау

en: Session management client ID
kk: Сессиялар басқарушысының клиент ID-і

en: Disable session management
kk: Сессияларды басқаруын сөндіру

en: Session management options
kk: Сессияларды басқару опциялары

en: Show session management options
kk: Сессияларды басқарудың опцияларын көрсету

en: Failed to connect to the session manager: %s
kk: Сессияларды басқарушыға байланысты орнату сәтсіз аяқталды: %s

en: Session manager did not return a valid client id
kk: Сессияны басқарушысы дұрыс клиент ID-ін қайтармады

note: print warning for user
en: Working directory "%s" does not exist. It won't be used when spawning "%s".
kk: "%s" жұмыс бумасы жоқ болып тұр. Ол "%s" жасалғанда қолданылмайды.

note: retrieve the error and warning messages
en: Filename is too long
kk: Файл аты тым ұзын

en: Directory separator illegal in file name
kk: Файл атында бумалар ажыратқышы жарамсыз

en: Filenames should not start or end with a space
kk: Файл аттару бос аралықпен басталмауы және аяқталмауы тиіс

en: This shortcut is already being used for the action '%s'. Which action do you want to use?
kk: Жарлық қазір '%s' командасы үшін қолданылуда. Қай әрекетті қолдануды қалайсыз?

en: Use '%s'
kk: '%s' қолдану

en: Keep '%s'
kk: '%s' қалдыру

en: This shortcut is already being used for the command '%s'. Which action do you want to use?
kk: Жарлық қазір '%s' командасы үшін қолданылуда. Қай әрекетті қолдануды қалайсыз?

en: This shortcut is already being used by the action '%s'. Which action do you want to use?
kk: Жарлық қазір '%s' командасы үшін қолданылуда. Қай әрекетті қолдануды қалайсыз?

note: This shortcut already exists in the provider, we don't want it twice Warn the user
en: Please use another key combination.
kk: Басқа пернелер комбинациясын қолданыңыз.

en: %s already triggers this action.
kk: Бұл әрекетті %s іске қосуға бапталған.

en: Conflicting actions for %s
kk: %s үшін ерегісетін әрекеттер

en: This shortcut is already being used for something else.
kk: Жарлық қазір басқа бір әрекет үшін орнатылып тұр.

en: Shortcuts Editor
kk: Жарлықтар түзеткіші

en: The current shortcut. Click to edit...
kk: Ағымдағы жарлық. Түзету үшін шертіңіз...

en: Clear the shortcut
kk: Жарлықты тазарту

en: Restore the default shortcut
kk: Бастапқы жарлықты қалпына келтіру

note: skip leading slash
en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
kk: Бұл пернетақта жарлығы келесі үшін қолданылуда: '%s'

en: Keyboard shortcut already in use
kk: Пернетақта қолданылуда болып тұр

en: Window Manager Action Shortcut
kk: Терезелер басқарушысы әрекетінің жарлығы

note: TRANSLATORS: this string will be used to create an explanation for * the user in a following string
en: action
kk: әрекет

en: Command Shortcut
kk: Команда жарлығы

note: TRANSLATORS: this string will be used to create an explanation for * the user in a following string
en: command
kk: команда

en: Shortcut
kk: Жарлық

en: Clear
kk: Тазарту

en: Press keyboard keys to trigger the %s '%s'.
kk: %s '%s' жөнелту үшін пернетақта пернелерін басыңыз.

en: Please press a key
kk: Пернені басыңыз

en: Could not grab the keyboard.
kk: Пернетақта басқаруын алу мүмкін емес.

en: Window operations menu
kk: Терезе әрекеттер мәзірі

en: Up
kk: Жоғары

en: Down
kk: Төмен

en: Left
kk: Сол жақ

en: Right
kk: Оң жақ

en: Cycle windows
kk: Терезелерді ауыстыру

en: Cycle windows (Reverse)
kk: Терезелерді (керісінше) ауыстыру

en: Switch window for same application
kk: Бір қолданба терезелерін ауыстыру

en: Switch application
kk: Қолданбаны ауыстыру

en: Close window
kk: Терезені жабу

en: Maximize window horizontally
kk: Терезені енінен максималды қылу

en: Maximize window vertically
kk: Терезені биіктігінен максималды қылу

en: Maximize window
kk: Терезені максималды қылу

en: Hide window
kk: Терезені жасыру

en: Move window
kk: Терезені жылжыту

en: Resize window
kk: Терезе өлшемдерін өзгерту

en: Shade window
kk: Терезені атау жолағына жинау

en: Stick window
kk: Терезені жабыстыру

en: Raise window
kk: Терезені көтеру

en: Lower window
kk: Терезені артқа апару

en: Raise or lower window
kk: Терезені көтеру немесе төмендету

en: Fill window
kk: Терезені жазық қылу

en: Fill window horizontally
kk: Терезені енінен жазу

en: Fill window vertically
kk: Терезені биіктігінен жазу

en: Toggle above
kk: Басқа терезелердің үстінде болуды қосу/сөндіру

en: Toggle fullscreen
kk: Толық экранға болуды қосу/сөндіру

en: Move window to lower monitor
kk: Терезені астыңғы мониторға жылжыту

en: Move window to left monitor
kk: Терезені сол жақ мониторға жылжыту

en: Move window to right monitor
kk: Терезені оң жақ мониторға жылжыту

en: Move window to upper monitor
kk: Терезені жоғарғы мониторға жылжыту

en: Move window to upper workspace
kk: Терезені жоғарғы жұмыс орнына апару

en: Move window to bottom workspace
kk: Терезені төмендегі жұмыс орнына апару

en: Move window to left workspace
kk: Терезені сол жақтағы жұмыс орнына апару

en: Move window to right workspace
kk: Терезені оң жақтағы жұмыс орнына апару

en: Move window to previous workspace
kk: Терезені алдыңғы жұмыс орнына апару

en: Move window to next workspace
kk: Терезені келесі жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 1
kk: Терезені 1-ші жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 2
kk: Терезені 2-ші жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 3
kk: Терезені 3-ші жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 4
kk: Терезені 4-ші жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 5
kk: Терезені 5-ші жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 6
kk: Терезені 6-шы жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 7
kk: Терезені 7-ші жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 8
kk: Терезені 8-ші жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 9
kk: Терезені 9-шы жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 10
kk: Терезені 10-шы жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 11
kk: Терезені 11-ші жұмыс орнына апару

en: Move window to workspace 12
kk: Терезені 12-ші жұмыс орнына апару

en: Tile window to the top
kk: Терезені үстіге толтыру

en: Tile window to the bottom
kk: Терезені астыға толтыру

en: Tile window to the left
kk: Терезені сол жаққа толтыру

en: Tile window to the right
kk: Терезені оң жаққа толтыру

en: Tile window to the top-left
kk: Терезені сол жақ жоғарыға толтыру

en: Tile window to the top-right
kk: Терезені оң жақ жоғарыға толтыру

en: Tile window to the bottom-left
kk: Терезені сол жақ төменге толтыру

en: Tile window to the bottom-right
kk: Терезені оң жақ төменге толтыру

en: Show desktop
kk: Жұмыс үстелін көрсету

en: Upper workspace
kk: Жоғарғы жұмыс орны

en: Bottom workspace
kk: Төменгі жұмыс орны

en: Left workspace
kk: Сол жақтағы жұмыс орны

en: Right workspace
kk: Оң жақтағы жұмыс орны

en: Previous workspace
kk: Алдыңғы жұмыс орны

en: Next workspace
kk: Келесі жұмыс орны

en: Workspace 1
kk: 1-ші жұмыс орны

en: Workspace 2
kk: 2-ші жұмыс орны

en: Workspace 3
kk: 3-ші жұмыс орны

en: Workspace 4
kk: 4-ші жұмыс орны

en: Workspace 5
kk: 5-ші жұмыс орны

en: Workspace 6
kk: 6-шы жұмыс орны

en: Workspace 7
kk: 7-ші жұмыс орны

en: Workspace 8
kk: 8-ші жұмыс орны

en: Workspace 9
kk: 9-шы жұмыс орны

en: Workspace 10
kk: 10-шы жұмыс орны

en: Workspace 11
kk: 11-ші жұмыс орны

en: Workspace 12
kk: 12-ші жұмыс орны

en: Add workspace
kk: Жұмыс орнын қосу

en: Add adjacent workspace
kk: Сыбайлас жұмыс орнын қосу

en: Delete last workspace
kk: Соңғы жұмыс орнын өшіру

en: Delete active workspace
kk: Белсенді тұрған жұмыс орнын жою

en: Titled Dialog
kk: Атауы бар сұхбат терезесі

en: Subtitle
kk: Қосымша атауы

en: Xfce 4 Widgets
kk: Xfce 4 виджеттері

en: Version information
kk: Нұсқа ақпараты

en: GPUs
kk: Видеокарталар

en: Window Manager
kk: Терезелер басқарушысы

en: Handles the placement of windows on the screen.
kk: Экрандағы терезелердің орналасуын басқарады.

en: Panel
kk: Панель

en: Provides a home for window buttons, launchers, app menu and more.
kk: Терезе батырмалары, жөнелткіштер, қолданбалар мәзірі және басқаларды сақтайды.

en: Desktop Manager
kk: Жұмыс үстел басқарушысы

en: Sets desktop backgrounds, handles icons and more.
kk: Жұмыс үстел тұсқағазын орнатады, таңбашаларды басқарады және т.б.

en: File Manager
kk: Файлдар басқарушысы

en: Manages your files in a modern, easy-to-use and fast way.
kk: Файлдарыңызды заманауи, қолдануға жеңіл және жылдам тәсілмен басқарады.

en: Volume Manager
kk: Бөлімдерді басқарушысы

en: Manages removable drives and media for Thunar.
kk: Thunar үшін ауыстырмалы тасушылар мен дисктерді басқарады.

en: Session Manager
kk: Сессиялар басқарушысы

en: Saves and restores your session, handles startup, autostart and shutdown.
kk: Сессияңызды сақтайды және қалпына келтіреді, іске қосылу, автожөнелту және сөндіруді басқарады.

en: Settings Manager
kk: Баптаулар басқарушысы

en: Configures appearance, display, keyboard and mouse settings.
kk: Сыртқы түрі, дисплей, пернетақта және тышқанды баптайды.

en: Application Finder
kk: Қолданбаларды табушы

en: Quickly finds and launches applications installed on your system.
kk: Жүйеңізде орнатылған қолданбаларды жылдам табады және орындайды.

en: Settings Daemon
kk: Баптаулар басқарушысының қызметі

en: Stores your settings in a D-Bus-based configuration system.
kk: Баптауларыңызды D-Bus негізіндегі баптаулар жүйесінде сақтайды.

en: A Menu Library
kk: Мәзір библиотекасы

en: Implements a freedesktop.org compliant menu based on GLib and GIO.
kk: GLib және GIO негізіндегі freedesktop.org-үйлесімді мәзірді іске асырады.

en: Thumbnails Service
kk: Кіші көріністер қызметі

en: Implements the thumbnail management D-Bus specification.
kk: Кіші көріністерді басқару D-Bus спецификациясын іске асырады.

en: Please see <https://www.xfce.org/about/credits>
kk: <https://www.xfce.org/about/credits> қараңыз

en: If you know of anyone missing from this list; don't hesitate and file a bug on <https://gitlab.xfce.org/xfce/libxfce4ui/-/issues> .
kk: Бұл тізімнен қалып қойған біреуді білсеңіз, ақаулық хабарламасын <https://gitlab.xfce.org/xfce/libxfce4ui/-/issues> жеріне жазыңыз.

en: Thanks to all who helped making this software available!
kk: Осы бағдарламалық қамтаманы қолжетерлік қылуға көмектескен барлық адамдарға рахмет!

en: Xfce 4 is copyright Olivier Fourdan (fourdan@xfce.org). The different components are copyrighted by their respective authors.
kk: Xfce 4 құқықтарына Olivier Fourdan (fourdan@xfce.org) ие. Әр түрлі құрауыштар өз авторларының меншігі болып табылады.

en: The libxfce4ui, libxfce4util and exo packages are distributed under the terms of the GNU Library General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
kk: libxfce4ui, libxfce4util және exo дестелері Free Software Foundation жариялаған GNU Library General Public License аясында таратылады; нұсқасы 2 немесе (таңдауыңызша) одан кейін шыққан кез-келгені.

en: The packages thunar, xfce4-appfinder, xfce4-panel, xfce4-session, xfce4-settings, xfconf, xfdesktop and xfwm4 are distributed under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
kk: thunar, xfce4-appfinder, xfce4-panel, xfce4-session, xfce4-settings, xfconf, xfdesktop және xfwm4 дестелері Free Software Foundation жариялаған GNU General Public License аясында таратылады; нұсқасы 2 немесе (таңдауыңызша) одан кейін шыққан кез-келгені.

en: Type '%s --help' for usage information.
kk: Қолдану ақпаратын қарау үшін '%s --help' енгізіңіз.

en: Unable to initialize GTK+.
kk: GTK+ іске қосу мүмкін емес.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
kk: Xfce өндіру тобы. Барлық құқықтары қорғалған.

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Қателер жөнінде осында хабарлаңыз: <%s>.

en: Failed to load interface
kk: Интерфейсті жүктеу сәтсіз

note: { N_("Project Lead"), xfce_contributors_lead },
en: Core developers
kk: Негізгі жасаушылар

en: Active contributors
kk: Белсенді қатысушылар

en: Servers maintained by
kk: Сервер үшін жауап беретін

en: Translations supervision
kk: Аудармалар үшін жауап беретін

en: Documentation supervision
kk: Құжаттама үшін жауап беретін

en: Translators
kk: Аудармашылар

en: Previous contributors
kk: Алдыңғы үлес қосушылар

en: About Xfce
kk: Xfce туралы

en: Information about the Xfce Desktop Environment
kk: Xfce жұмыс үстел ортасы туралы ақпарат

en: License
kk: Лицензиясы

en: About the Xfce Desktop Environment
kk: Xfce жұмыс үстел ортасы туралы

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Close
kk: Жаб_у

en: Device
kk: Құрылғы

en: label
kk: белгі

en: OS Name
kk: ОЖ атауы

en: OS Type
kk: ОЖ түрі

en: Distributor
kk: Таратушы

en: Xfce Version
kk: Xfce нұсқасы

en: GTK Version
kk: GTK нұсқасы

en: Kernel Version
kk: Ядро нұсқасы

en: CPU
kk: Процессор

en: Memory
kk: Жады

en: GPU
kk: Видеокарта

en: System
kk: Жүйелік

en: Xfce is a collection of programs that together provide a full-featured desktop environment.
    The following programs are part of the Xfce core:
kk: Xfce - бұл мүмкіндіктері көп жұмыс үстел ортасын құрайтын бірнеше бағдарламалардың жинағы.
    Келесі бағдарламалар Xfce өзегін құрайды:

en: Xfce is also a development platform providing several libraries that help programmers create applications that fit in well with the desktop environment.
    
    Xfce components are licensed under free or open source licences; GPL or BSDL for applications and LGPL or BSDL for libraries. Look at the documentation, the source code or the Xfce website (<a href="https://www.xfce.org">https://www.xfce.org</a>) for more information.
    
    Thank you for your interest in Xfce.
    
    	- The Xfce Development Team
kk: Сонымен қатар, Xfce бағдарламашыларға жұмыс үстеліне сәйкес келетін қолданбаларды жасауға көмектесетін бірнеше библиотекаларды ұсынатын әзірлеу платформасы болып табылады.
    
    Xfce құрауыштары еркін не ашық лицензиялар аясында таратылады; қолданбалар үшін GPL не BSDL, жинақтар үшін LGPL не BSDL. Көбірек білу үшін құжаттаманы, бастапқы кодты мен Xfce веб сайтын (<a href="https://www.xfce.org">https://www.xfce.org</a>) қараңыз.
    
    Xfce жобасына көрсеткен қызығыңыз үшін рахмет.
    
    	- Xfce әзірлеушілер тобы

en: About
kk: Осы туралы

en: Credits
kk: Жасағандар

en: Unknown
kk: Белгісіз

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit (32-bit userspace)
kk: 64-bit (32-биттік пайдаланушы ортасы)

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
kk: 64-биттік

en: 32-bit
kk: 32-биттік

note: translators: This is the name of the OS, followed by the build ID, for * example: * "Fedora 25 (Workstation Edition); Build ID: xyz" or * "Ubuntu 16.04 LTS; Build ID: jki"
en: %s; Build ID: %s
kk: %s; Жинақ ID: %s

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
kk: Бұл бумада "%s" деп аталатын файл бар болып тұр, сондықтан файл қосылмады.

en: Failed to migrate the old panel configuration
kk: Ескі панель баптауларын көшіру сәтсіз аяқталды

en: Customize settings stored by Xfconf
kk: Xfconf сақтап тұрған баптауларды түзету
