Libxfce4ui - en to lt translation catalogue (206 entries)

en: Failed to open web browser for online documentation
lt: Nepavyko atverti naršyklės tinklo dokumentacijai

en: Do you want to read the %s manual online?
lt: Ar norite skaityti %s naudotojo vadovą internete?

en: Do you want to read the manual online?
lt: Ar norite skaityti naudotojo vadovą internete?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained and translated.
lt: Jūs būsite nukreipti į dokumentacijos svetainę, kurioje yra verčiami ir prižiūrimi žinyno puslapiai.

note: Create cancel button
en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Read Online
lt: _Skaityti internete

en: _Always go directly to the online documentation
lt: _Visada pereiti tiesiai į dokumentaciją internete

en: Close
lt: Užverti

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Close window with multiple tabs?
lt: Užverti langą su keliomis kortelėmis?

en: This window has multiple tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
lt: Šiame lange yra kelios atvertos kortelės. Užvėrus šį langą, tuo pačiu bus užvertos ir visos jame esančios kortelės.

en: This window has %d tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
lt: Šiame lange yra %d atvertos kortelės. Užvėrus šį langą, tuo pačiu bus užvertos ir visos jame esančios kortelės.

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Close T_ab
lt: Užverti _kortelę

en: Close _Window
lt: Užverti _langą

en: Do _not ask me again
lt: _Daugiau nebeklausti

en: Session management client ID
lt: Seanso tvarkymo kliento ID

en: Disable session management
lt: Išjungti seanso tvarkymą

en: Session management options
lt: Seanso tvarkymo parametrai

en: Show session management options
lt: Rodyti seanso tvarkymo parametrus

en: Failed to connect to the session manager: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie seansų tvarkytuvės: %s

en: Session manager did not return a valid client id
lt: Seansų tvarkytuvė negrąžino tinkamo kliento id

note: print warning for user
en: Working directory "%s" does not exist. It won't be used when spawning "%s".
lt: Darbinio katalogo „%s“ nėra. Jis nebus naudojamas atvaizduojant „%s“.

note: retrieve the error and warning messages
en: Filename is too long
lt: Failo pavadinimas yra per ilgas

en: Directory separator illegal in file name
lt: Katalogų skirtukas failo pavadinime yra neleistinas

en: Filenames should not start or end with a space
lt: Failo pavadinimai neturėtų prasidėti ar baigtis tarpu

en: This shortcut is already being used for the action '%s'. Which action do you want to use?
lt: Šis susiejimas jau yra naudojamas veiksmui '%s'. Kurį veiksmą norėsite naudoti?

en: Use '%s'
lt: Naudoti „%s“

en: Keep '%s'
lt: Palikti „%s“

en: This shortcut is already being used for the command '%s'. Which action do you want to use?
lt: Šis susiejimas jau naudojamas komandai „%s“. Kurį veiksmą norėsite naudoti?

en: This shortcut is already being used by the action '%s'. Which action do you want to use?
lt: Šis susiejimas jau yra naudojamas veiksmo '%s'. Kurį veiksmą norėsite naudoti?

note: This shortcut already exists in the provider, we don't want it twice Warn the user
en: Please use another key combination.
lt: Prašome naudoti kitokią klavišų kombinaciją.

en: %s already triggers this action.
lt: %s jau yra nustatyta, kad paleistų šį veiksmą.

en: Conflicting actions for %s
lt: Nesuderinami veiksmai, skirti %s

en: This shortcut is already being used for something else.
lt: Šis susiejimas jau naudojamas kažkam kitam.

en: Shortcuts Editor
lt: Susiejimų redaktorius

en: The current shortcut. Click to edit...
lt: Dabartinis trumpinys. Spustelėkite norėdami taisyti...

en: Clear the shortcut
lt: Išvalyti susiejimą

en: Restore the default shortcut
lt: Atkurti numatytąjį susiejimą

note: skip leading slash
en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
lt: Šį klaviatūros susiejimą šiuo metu naudoja: „%s“

en: Keyboard shortcut already in use
lt: Klaviatūros susiejimas jau yra naudojamas

en: Window Manager Action Shortcut
lt: Langų tvarkytuvės veiksmų susiejimas

note: TRANSLATORS: this string will be used to create an explanation for * the user in a following string
en: action
lt: veiksmas

en: Command Shortcut
lt: Komandos susiejimas

note: TRANSLATORS: this string will be used to create an explanation for * the user in a following string
en: command
lt: komandą

en: Shortcut
lt: Susiejimas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Press keyboard keys to trigger the %s '%s'.
lt: Paspauskite klaviatūros klavišus, kurie paleis %s '%s'.

en: Please press a key
lt: Paspauskite klavišą

en: Could not grab the keyboard.
lt: Nepavyko sučiupti klaviatūros.

en: Window operations menu
lt: Lango operacijų meniu

en: Up
lt: Aukštyn

en: Down
lt: Žemyn

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Cycle windows
lt: Perjungti langus

en: Cycle windows (Reverse)
lt: Perjungti langus (atvirkščiai)

en: Switch window for same application
lt: Perjungti langą tai pačiai programai

en: Switch application
lt: Perjungti programą

en: Close window
lt: Užverti langą

en: Maximize window horizontally
lt: Išskleisti langą horizontaliai

en: Maximize window vertically
lt: Išskleisti langą vertikaliai

en: Maximize window
lt: Išskleisti langą

en: Hide window
lt: Paslėpti langą

en: Move window
lt: Perkelti langą

en: Resize window
lt: Keisti lango dydį

en: Shade window
lt: Uždengti langą

en: Stick window
lt: Priklijuoti langą

en: Raise window
lt: Iškelti langą

en: Lower window
lt: Nuleisti langą

en: Raise or lower window
lt: Iškelti ar nuleisti langą

en: Fill window
lt: Užpildyti langą

en: Fill window horizontally
lt: Užpildyti langą horizontaliai

en: Fill window vertically
lt: Užpildyti langą vertikaliai

en: Toggle above
lt: Perjungti aukščiau

en: Toggle fullscreen
lt: Perjungti viso ekrano veikseną

en: Move window to lower monitor
lt: Perkelti langą į apatinį monitorių

en: Move window to left monitor
lt: Perkelti langą į kairįjį monitorių

en: Move window to right monitor
lt: Perkelti langą į dešinįjį monitorių

en: Move window to upper monitor
lt: Perkelti langą į viršutinį monitorių

en: Move window to upper workspace
lt: Perkelti langą į aukštesniąją darbo sritį

en: Move window to bottom workspace
lt: Perkelti langą į žemesniąją darbo sritį

en: Move window to left workspace
lt: Perkelti langą į kairiąją darbo sritį

en: Move window to right workspace
lt: Perkelti langą į dešiniąją darbo sritį

en: Move window to previous workspace
lt: Perkelti langą į buvusią darbo sritį

en: Move window to next workspace
lt: Perkelti langą į kitą darbo sritį

en: Move window to workspace 1
lt: Perkelti langą į darbo sritį 1

en: Move window to workspace 2
lt: Perkelti langą į darbo sritį 2

en: Move window to workspace 3
lt: Perkelti langą į darbo sritį 3

en: Move window to workspace 4
lt: Perkelti langą į darbo sritį 4

en: Move window to workspace 5
lt: Perkelti langą į darbo sritį 5

en: Move window to workspace 6
lt: Perkelti langą į darbo sritį 6

en: Move window to workspace 7
lt: Perkelti langą į darbo sritį 7

en: Move window to workspace 8
lt: Perkelti langą į darbo sritį 8

en: Move window to workspace 9
lt: Perkelti langą į darbo sritį 9

en: Move window to workspace 10
lt: Perkelti langą į darbo sritį 10

en: Move window to workspace 11
lt: Perkelti langą į darbo sritį 11

en: Move window to workspace 12
lt: Perkelti langą į darbo sritį 12

en: Tile window to the top
lt: Perkelti langą į aukštesniąją darbo sritį

en: Tile window to the bottom
lt: Perkelti langą į žemesniąją darbo sritį

en: Tile window to the left
lt: Perkelti langą į kairiąją darbo sritį

en: Tile window to the right
lt: Perkelti langą į dešinąją darbo sritį

en: Tile window to the top-left
lt: Iškloti langą viršuje kairėje

en: Tile window to the top-right
lt: Iškloti langą viršuje dešinėje

en: Tile window to the bottom-left
lt: Iškloti langą apačioje kairėje

en: Tile window to the bottom-right
lt: Iškloti langą apačioje dešinėje

en: Show desktop
lt: Rodyti darbalaukį

en: Upper workspace
lt: Viršutinė darbo sritis

en: Bottom workspace
lt: Žemutinė darbo sritis

en: Left workspace
lt: Kairioji darbo sritis

en: Right workspace
lt: Dešinioji darbo sritis

en: Previous workspace
lt: Ankstesnė darbo sritis

en: Next workspace
lt: Kita darbo sritis

en: Workspace 1
lt: Darbo sritis 1

en: Workspace 2
lt: Darbo sritis 2

en: Workspace 3
lt: Darbo sritis 3

en: Workspace 4
lt: Darbo sritis 4

en: Workspace 5
lt: Darbo sritis 5

en: Workspace 6
lt: Darbo sritis 6

en: Workspace 7
lt: Darbo sritis 7

en: Workspace 8
lt: Darbo sritis 8

en: Workspace 9
lt: Darbo sritis 9

en: Workspace 10
lt: Darbo sritis 10

en: Workspace 11
lt: Darbo sritis 11

en: Workspace 12
lt: Darbo sritis 12

en: Add workspace
lt: Pridėti darbo sritį

en: Add adjacent workspace
lt: Pridėti darbo sritį šalia

en: Delete last workspace
lt: Pašalinti paskutinę darbo sritį

en: Delete active workspace
lt: Pašalinti aktyvią darbo sritį

en: Titled Dialog
lt: Langas su antrašte

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Xfce 4 Widgets
lt: Xfce 4 valdikliai

en: Version information
lt: Versija

en: GPUs
lt: GPU plokštės

en: Window Manager
lt: Langų tvarkytuvė

en: Handles the placement of windows on the screen.
lt: Apdoroja langų vietą ekrane.

en: Panel
lt: Skydelis

en: Provides a home for window buttons, launchers, app menu and more.
lt: Pateikia vietą lango mygtukams, leistukams, programos meniu ir kt.

en: Desktop Manager
lt: Darbalaukio tvarkytuvė

en: Sets desktop backgrounds, handles icons and more.
lt: Nustato darbalaukio fonus, apdoroja piktogramas ir kt.

en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: Manages your files in a modern, easy-to-use and fast way.
lt: Šiuolaikišku, lengvu ir greitu būdu tvarko jūsų failus.

en: Volume Manager
lt: Tomų tvarkytuvė

en: Manages removable drives and media for Thunar.
lt: Tvarko keičiamuosius diskus ir laikmenas už Thunar.

en: Session Manager
lt: Seansų tvarkytuvė

en: Saves and restores your session, handles startup, autostart and shutdown.
lt: Įrašo ir atkuria jūsų seansą, apdoroja paleistį, automatinį paleidimą ir išjungimą.

en: Settings Manager
lt: Nustatymų tvarkytuvė

en: Configures appearance, display, keyboard and mouse settings.
lt: Konfigūruoja išvaizdos, ekrano, klaviatūros bei pelės nustatymus.

en: Application Finder
lt: Programų paieška

en: Quickly finds and launches applications installed on your system.
lt: Greitai randa ir paleidžia jūsų sistemoje įdiegtas programas.

en: Settings Daemon
lt: Nustatymų tarnyba

en: Stores your settings in a D-Bus-based configuration system.
lt: Saugo jūsų nustatymus D-Bus paremtoje konfigūracijos sistemoje.

en: A Menu Library
lt: Meniu biblioteka

en: Implements a freedesktop.org compliant menu based on GLib and GIO.
lt: Įgyvendina su freedesktop.org suderinamą meniu, pagrįstą GLib ir GIO.

en: Thumbnails Service
lt: Miniatiūrų tarnyba

en: Implements the thumbnail management D-Bus specification.
lt: Įgyvendina miniatiūrų tvarkymo D-Bus specifikaciją.

en: Please see <https://www.xfce.org/about/credits>
lt: Žiūrėkite <https://www.xfce.org/about/credits>

en: If you know of anyone missing from this list; don't hesitate and file a bug on <https://gitlab.xfce.org/xfce/libxfce4ui/-/issues> .
lt: Jei ko nors šiame sąraše trūksta, nesivaržykite ir užpildykite pranešimą apie klaidą, adresu <https://gitlab.xfce.org/xfce/libxfce4ui/-/issues> .

en: Thanks to all who helped making this software available!
lt: Dėkojame visiems, kurie prisidėjo tam, kad ši programinė įranga būtų prieinama!

en: Xfce 4 is copyright Olivier Fourdan (fourdan@xfce.org). The different components are copyrighted by their respective authors.
lt: Xfce 4 autorinės teisės priklauso Olivier Fourdan (fourdan@xfce.org). Kiti komponentai priklauso atitinkamiems autoriams.

en: The libxfce4ui, libxfce4util and exo packages are distributed under the terms of the GNU Library General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Libxfce4ui, libxfce4util ir exo paketai yra platinami pagal Free Software Foundation paskelbtą GNU Bendrąją Viešąją Licenciją; arba pagal licencijos versiją 2, arba (jūsų nuožiūra) bet kurią vėlesnę versiją.

en: The packages thunar, xfce4-appfinder, xfce4-panel, xfce4-session, xfce4-settings, xfconf, xfdesktop and xfwm4 are distributed under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Paketai thunar, xfce4-appfinder, xfce4-panel, xfce4-session, xfce4-settings, xfconf, xfdesktop ir xfwm4 yra platinami pagal Free Software Foundation paskelbtą GNU Bendrąją Viešąją Licenciją; arba pagal licencijos versiją 2, arba (jūsų nuožiūra) bet kurią vėlesnę versiją.

en: Type '%s --help' for usage information.
lt: Įveskite '%s --help', jei norite gauti daugiau informacijos.

en: Unable to initialize GTK+.
lt: Nepavyko inicijuoti GTK+.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lt: Xfce kūrėjų komanda. Visos teisės saugomos.

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Apie klaidas praneškite <%s>.

en: Failed to load interface
lt: Nepavyko įkelti sąsajos

note: { N_("Project Lead"), xfce_contributors_lead },
en: Core developers
lt: Autoriai

en: Active contributors
lt: Dabartiniai pagalbininkai

en: Servers maintained by
lt: Serverius prižiūri

en: Translations supervision
lt: Vertimų priežiūra

en: Documentation supervision
lt: Dokumentacijos priežiūra

en: Translators
lt: Vertėjai

en: Previous contributors
lt: Ankstesni talkininkai

en: About Xfce
lt: Apie Xfce

en: Information about the Xfce Desktop Environment
lt: Informacija apie Xfce darbalaukio aplinką

en: License
lt: Licencija

en: About the Xfce Desktop Environment
lt: Apie Xfce darbalaukio aplinką

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Close
lt: _Užverti

en: Device
lt: Įrenginys

en: label
lt: etiketė

en: OS Name
lt: OS pavadinimas

en: OS Type
lt: OS tipas

en: Distributor
lt: Platintojas

en: Xfce Version
lt: Xfce versija

en: GTK Version
lt: GTK versija

en: Kernel Version
lt: Branduolio versija

en: CPU
lt: Procesorius

en: Memory
lt: Atmintis

en: System
lt: Sistema

en: Xfce is a collection of programs that together provide a full-featured desktop environment.
    The following programs are part of the Xfce core:
lt: Xfce - tai programų rinkinys, kartu sudarantis pilną darbalaukio aplinką.
    Į Xfce branduolį įeina šios programos:

en: Xfce is also a development platform providing several libraries that help programmers create applications that fit in well with the desktop environment.
    
    Xfce components are licensed under free or open source licences; GPL or BSDL for applications and LGPL or BSDL for libraries. Look at the documentation, the source code or the Xfce website (<a href="https://www.xfce.org">https://www.xfce.org</a>) for more information.
    
    Thank you for your interest in Xfce.
    
    	- The Xfce Development Team
lt: Xfce tap pat yra plėtojimo platforma, teikianti kelias bibliotekas, padedančias programuotojams kurti programas, kurios prisiderina prie darbalaukio aplinkos.
    
    Xfce komponentai yra licencijuoti pagal laisvas ar atvirojo kodo licencijas; programos pagal GPL ar BSDL licencijas, o bibliotekos pagal LGPL ar BSDL licencijas. Išsamesnei informacijai, žiūrėkite dokumentaciją, pradinį kodą ar Xfce internetinę svetainę (<a href="https://www.xfce.org">https://www.xfce.org</a>).
    
    Dėkojame už jūsų susidomėjimą Xfce.
    
    	- Xfce plėtojimo komanda

en: About
lt: Apie

en: Credits
lt: Padėkos

en: Copyright
lt: Autorių teisės

en: Unknown
lt: Nežinoma

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit (32-bit userspace)
lt: 64 bitų (32 bitų naudotojų erdvė)

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
lt: 64 bitų

en: 32-bit
lt: 32 bitų

note: translators: This is the name of the OS, followed by the build ID, for * example: * "Fedora 25 (Workstation Edition); Build ID: xyz" or * "Ubuntu 16.04 LTS; Build ID: jki"
en: %s; Build ID: %s
lt: %s; Darinio ID: %s

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
lt: Failas, pavadinimu „%s“ šiame kataloge jau yra, failas nebuvo pridėtas.

en: Failed to migrate the old panel configuration
lt: Nepavyko atkelti senos skydelio konfigūracijos

en: Customize settings stored by Xfconf
lt: Derinkite Xfconf saugomus nustatymus
