Libxfce4ui - en to lv translation catalogue (103 entries)

note: Create cancel button
en: _Cancel
lv: A_tcelt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Warning
lv: Uzmanību

en: Do _not ask me again
lv: Vairs man _nejautāt

en: Session management client ID
lv: Sesijas pārvaldības klienta ID

en: Disable session management
lv: Izslēgt sesijas pārvaldību

en: Session management options
lv: Sesijas pārvaldības opcijas

en: Show session management options
lv: Rādīt sesijas pārvaldības opcijas

en: Session manager did not return a valid client id
lv: Sesijas pārvaldnieks neatgrieza derīgu clienta id

en: Use '%s'
lv: Izmantot "%s"

en: Keep '%s'
lv: Paturēt "%s"

en: This shortcut is already being used for the command '%s'. Which action do you want to use?
lv: Šo īsceļu jau izmanto komandai "%s". Kuru darbību vēlaties izmantot?

en: Conflicting actions for %s
lv: Konfliktējošas darbības priekš %s

en: This shortcut is already being used for something else.
lv: Šo īsceļu jau izmanto kaut kam citam.

en: Window Manager Action Shortcut
lv: Logu pārvaldnieku darbību īsceļi

en: Command Shortcut
lv: Komandas īsceļs

en: Shortcut
lv: Īsceļš

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Could not grab the keyboard.
lv: Nevarēja notvert klaviatūru.

en: Window operations menu
lv: Loga operāciju izvēlne

en: Up
lv: Uz augšu

en: Down
lv: Uz leju

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Cycle windows
lv: Ciklot starp logiem

en: Cycle windows (Reverse)
lv: Ciklot starp logiem (pretējā virzienā)

en: Switch window for same application
lv: Pārslēgt logu, tai pašai lietotnei

en: Switch application
lv: Pārslēgt lietotni

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Maximize window horizontally
lv: Maksimizēt logu horizontāli

en: Maximize window vertically
lv: Maksimizēt logu vertikāli

en: Maximize window
lv: Maksimizēt logu

en: Hide window
lv: Slēpt logu

en: Move window
lv: Pārvietot logu

en: Resize window
lv: Mainīt izmēru

en: Shade window
lv: Ēnot logu

en: Stick window
lv: Pielipināt logu

en: Raise window
lv: Pacelt logu

en: Lower window
lv: Nocelt logu

en: Fill window
lv: Aizpildīt logu

en: Fill window horizontally
lv: Aizpildīt logu horizontāli

en: Fill window vertically
lv: Aizpildīt logu vertikāli

en: Toggle above
lv: Pārslēgt uz augšu

en: Toggle fullscreen
lv: Pārslēgt uz pilnekrānu režīmu

en: Move window to upper workspace
lv: Pārvietot logu uz augšējo darbavietu

en: Move window to bottom workspace
lv: Pārvietot logu uz apakšējo darbavietu

en: Move window to left workspace
lv: Pārvietot logu uz kreiso darbavietu

en: Move window to right workspace
lv: Pārvietot logu uz labo darbavietu

en: Move window to previous workspace
lv: Pārvietot logu uz iepriekšējo darbavietu

en: Move window to next workspace
lv: Pārvietot logu uz nākamo darbavietu

en: Move window to workspace 1
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 1

en: Move window to workspace 2
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 2

en: Move window to workspace 3
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 3

en: Move window to workspace 4
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 4

en: Move window to workspace 5
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 5

en: Move window to workspace 6
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 6

en: Move window to workspace 7
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 7

en: Move window to workspace 8
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 8

en: Move window to workspace 9
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 9

en: Move window to workspace 10
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 10

en: Move window to workspace 11
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 11

en: Move window to workspace 12
lv: Pārvietot logu uz darbavietu 12

en: Show desktop
lv: Rādīt darbvirsmu

en: Upper workspace
lv: Augšējā darbavieta

en: Bottom workspace
lv: Apakšējā darbavieta

en: Left workspace
lv: Kreisā darbavieta

en: Right workspace
lv: Labā darbavieta

en: Previous workspace
lv: Iepriekšējā darbavieta

en: Next workspace
lv: Nākamā darbavieta

en: Workspace 1
lv: Darbavieta 1

en: Workspace 2
lv: Darbavieta 2

en: Workspace 3
lv: Darbavieta 3

en: Workspace 4
lv: Darbavieta 4

en: Workspace 5
lv: Darbavieta 5

en: Workspace 6
lv: Darbavieta 6

en: Workspace 7
lv: Darbavieta 7

en: Workspace 8
lv: Darbavieta 8

en: Workspace 9
lv: Darbavieta 9

en: Workspace 10
lv: Darbavieta 10

en: Workspace 11
lv: Darbavieta 11

en: Workspace 12
lv: Darbavieta 12

en: Add workspace
lv: Pievienot darbavietu

en: Add adjacent workspace
lv: Pievienot blakus darbavietu

en: Delete last workspace
lv: Dzēst pēdējo darbavietu

en: Delete active workspace
lv: Dzēst aktīvo darbavietu

en: Titled Dialog
lv: Virsraksta dialogs

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Xfce 4 Widgets
lv: Xfce 4 sīkrīki

en: Version information
lv: Versijas informācija

en: Window Manager
lv: Logu pārvaldnieks

en: Panel
lv: Panelis

en: File Manager
lv: Failu pārvaldnieks

en: Settings Manager
lv: Iestatījumu pārvaldnieks

en: Application Finder
lv: Lietotņu meklētājs

en: Unable to initialize GTK+.
lv: Nevarēja inicializēt GTK+.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lv: Xfce izstrādes komanda. Visas tiesības paturētas.

en: Please report bugs to <%s>.
lv: Lūdzu, ziņot par kļūdām uz <%s>

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: label
lv: etiķete

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Customize settings stored by Xfconf
lv: Pielāgot uzstādījumus, kurus glabā Xfconf
