Libxfce4ui - en to sk translation catalogue (181 entries)

en: Failed to open web browser for online documentation
sk: Otvorenie online dokumentácie vo webovom prehliadači zlyhalo

en: Do you want to read the %s manual online?
sk: Chcete si prečítať online príručku pre %s?

en: Do you want to read the manual online?
sk: Chcete si prečítať online príručku?

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained and translated.
sk: Budete presmerovaní na webovú stránku dokumentácie, kde sa stránky pomocníka udržujú a prekladajú.

note: Create cancel button
en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Read Online
sk: Čítať _online

en: _Always go directly to the online documentation
sk: _Vždy automaticky prejsť na online dokumentáciu

en: Close
sk: Zatvoriť

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Close window with multiple tabs?
sk: Zavrieť okno s viacerými kartami?

en: This window has multiple tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
sk: Okno má otvorených viacero kariet. Zavretím tohto okna budú tiež zavreté všetky jeho karty.

en: This window has %d tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
sk: Toto okno má otvorených %d kariet. Zatvorením tohto okna sa zatvoria aj všetky jeho karty.

en: Warning
sk: Varovanie

en: Close T_ab
sk: Zatvoriť k_artu

en: Close _Window
sk: Zatvoriť _okno

en: Do _not ask me again
sk: Viac sa _nepýtať

en: Session management client ID
sk: ID klienta správy relácií

en: Disable session management
sk: Vypnúť správu relácie

en: Session management options
sk: Voľby správy relácií

en: Show session management options
sk: Zobraziť voľby správy relácií

en: Failed to connect to the session manager: %s
sk: Nepodarilo sa pripojiť k správcovi sedenia: %s

en: Session manager did not return a valid client id
sk: Správca sedenia nevrátil platný identifikátor klienta

note: print warning for user
en: Working directory "%s" does not exist. It won't be used when spawning "%s".
sk: Pracovný adresár "%s" neexistuje.  Pri spustení "%s" nebude použitý.

note: retrieve the error and warning messages
en: Filename is too long
sk: Názov súboru je príliš dlhý

en: Filenames should not start or end with a space
sk: Názvy súborov by nemali začínať ani končiť medzerou

en: This shortcut is already being used for the action '%s'. Which action do you want to use?
sk: Táto skratka už slúži na akciu „%s”. Ktorú akciu chcete použiť?

en: Use '%s'
sk: Použiť '%s'

en: Keep '%s'
sk: Ponechať '%s'

en: This shortcut is already being used for the command '%s'. Which action do you want to use?
sk: Táto skratka už slúži na príkaz „%s”. Ktorú akciu chcete použiť?

en: This shortcut is already being used by the action '%s'. Which action do you want to use?
sk: Táto skratka už slúži na akciu „%s”. Ktorú akciu chcete použiť?

note: This shortcut already exists in the provider, we don't want it twice Warn the user
en: Please use another key combination.
sk: Prosím, použite inú kombináciu klávesov

en: %s already triggers this action.
sk: Túto akciu už spúšťa %s

en: Conflicting actions for %s
sk: Konflikt medzi akciami pre %s

en: This shortcut is already being used for something else.
sk: Táto skratka už slúži na niečo iné.

note: skip leading slash
en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
sk: Táto klávesová skrátka je použitá na: „%s”

en: Keyboard shortcut already in use
sk: Klávesová skratka je použitá

en: Window Manager Action Shortcut
sk: Skratky akcií Správcu okien

note: TRANSLATORS: this string will be used to create an explanation for * the user in a following string
en: action
sk: akcia

en: Command Shortcut
sk: Skratka príkazu

note: TRANSLATORS: this string will be used to create an explanation for * the user in a following string
en: command
sk: príkaz

en: Shortcut
sk: Klávesová skratka

en: Clear
sk: Vymazať

en: Please press a key
sk: Prosím, stlačte kláves

en: Could not grab the keyboard.
sk: Nemožno zachytiť klávesnicu

en: Window operations menu
sk: Ponuka možností okna

en: Up
sk: Hore

en: Down
sk: Dole

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Cycle windows
sk: Prechádzať okná

en: Cycle windows (Reverse)
sk: Prechádzať okná (obrátene)

en: Switch window for same application
sk: Prepnúť okno rovnakej aplikácie

en: Switch application
sk: Prepnúť aplikáciu

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: Maximize window horizontally
sk: Maximalizovať okno vodorovne

en: Maximize window vertically
sk: Maximalizovať okno zvislo

en: Maximize window
sk: Maximalizovať okno

en: Hide window
sk: Skryť okno

en: Move window
sk: Presunúť okno

en: Resize window
sk: Zmeniť veľkosť okna

en: Shade window
sk: Zabaliť okno

en: Stick window
sk: Prilepiť okno

en: Raise window
sk: Zdvihnúť okno

en: Lower window
sk: Znížiť okno

en: Raise or lower window
sk: Zdvihnúť alebo znížiť okno

en: Fill window
sk: Vyplniť okno

en: Fill window horizontally
sk: Vyplniť okno vo vodorovnom smere

en: Fill window vertically
sk: Vyplniť okno vo zvislom smere

en: Toggle above
sk: Prepnúť hore

en: Toggle fullscreen
sk: Prepnúť na celú obrazovku

en: Move window to upper workspace
sk: Presunúť okno na vrchnú pracovnú plochu

en: Move window to bottom workspace
sk: Presunúť okno na spodnú pracovnú plochu

en: Move window to left workspace
sk: Presunúť okno na ľavú pracovnú plochu

en: Move window to right workspace
sk: Presunúť okno na pravú pracovnú plochu

en: Move window to previous workspace
sk: Presunúť okno na predchádzajúcu plochu

en: Move window to next workspace
sk: Presunúť okno na nasledujúcu plochu

en: Move window to workspace 1
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 1

en: Move window to workspace 2
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 2

en: Move window to workspace 3
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 3

en: Move window to workspace 4
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 4

en: Move window to workspace 5
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 5

en: Move window to workspace 6
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 6

en: Move window to workspace 7
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 7

en: Move window to workspace 8
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 8

en: Move window to workspace 9
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 9

en: Move window to workspace 10
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 10

en: Move window to workspace 11
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 11

en: Move window to workspace 12
sk: Presunúť okno na pracovnú plochu 12

en: Tile window to the top
sk: Umiestniť okno nahor

en: Tile window to the bottom
sk: Umiestniť okno nadol

en: Tile window to the left
sk: Umiestniť okno naľavo

en: Tile window to the right
sk: Umiestniť okno napravo

en: Tile window to the top-left
sk: Umiestniť okno vľavo hore

en: Tile window to the top-right
sk: Umiestniť okno vpravo hore

en: Tile window to the bottom-left
sk: Umiestniť okno vľavo dole

en: Tile window to the bottom-right
sk: Umiestniť okno vpravo dole

en: Show desktop
sk: Zobraziť pracovnú plochu

en: Upper workspace
sk: Vrchná pracovná plocha

en: Bottom workspace
sk: Spodná pracovná plocha

en: Left workspace
sk: Ľavá pracovná plocha

en: Right workspace
sk: Pravá pracovná plocha

en: Previous workspace
sk: Predchádzajúca pracovná plocha

en: Next workspace
sk: Nasledujúca pracovná plocha

en: Workspace 1
sk: Pracovná plocha 1

en: Workspace 2
sk: Pracovná plocha 2

en: Workspace 3
sk: Pracovná plocha 3

en: Workspace 4
sk: Pracovná plocha 4

en: Workspace 5
sk: Pracovná plocha 5

en: Workspace 6
sk: Pracovná plocha 6

en: Workspace 7
sk: Pracovná plocha 7

en: Workspace 8
sk: Pracovná plocha 8

en: Workspace 9
sk: Pracovná plocha 9

en: Workspace 10
sk: Pracovná plocha 10

en: Workspace 11
sk: Pracovná plocha 11

en: Workspace 12
sk: Pracovná plocha 12

en: Add workspace
sk: Pridať pracovnú plochu

en: Add adjacent workspace
sk: Pridať priľahlú pracovnú plochu

en: Delete last workspace
sk: Odstrániť poslednú pracovnú plochu

en: Delete active workspace
sk: Odstrániť pracovnú plochu

en: Titled Dialog
sk: Dialóg s titlkom

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Xfce 4 Widgets
sk: Widgety Xfce 4

en: Version information
sk: Informácia o verzií

en: GPUs
sk: Grafické karty

en: Window Manager
sk: Správca okien

en: Handles the placement of windows on the screen.
sk: Riadi umiestnenie okien na obrazovke.

en: Desktop Manager
sk: Správca prihlásenia

en: Sets desktop backgrounds, handles icons and more.
sk: Nastavuje pozadia pracovnej plochy, spravuje ikony a viac.

en: File Manager
sk: Správca súborov

en: Manages your files in a modern, easy-to-use and fast way.
sk: Spravuje vaše súbory moderným, jednoduchým a rýchlym spôsobom.

en: Volume Manager
sk: Správca zväzkov

en: Manages removable drives and media for Thunar.
sk: Spravuje vymeniteľné jednotky a médiá pre aplikáciu Thunar.

en: Session Manager
sk: Správca relácií

en: Saves and restores your session, handles startup, autostart and shutdown.
sk: Ukladá a obnovuje vaše sedenie, spravuje spúšťanie, automatické spúšťanie a vypínanie.

en: Settings Manager
sk: Správca nastavení

en: Configures appearance, display, keyboard and mouse settings.
sk: Konfiguruje vzhľad, zobrazenie, klávesnicu a nastavenia myši.

en: Application Finder
sk: Vyhľadávač aplikácií

en: Quickly finds and launches applications installed on your system.
sk: Rýchlo nájde a spustí aplikácie nainštalované vo vašom systéme.

en: Settings Daemon
sk: Démon nastavení

en: Thanks to all who helped making this software available!
sk: Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli k tomu, aby bol tento softvér prístupný.

en: Xfce 4 is copyright Olivier Fourdan (fourdan@xfce.org). The different components are copyrighted by their respective authors.
sk: Xfce 4 je autorským právom Oliviera Fourdana (fourdan@xfce.org). Rôzne komponenty sú chránené autorskými právami ich autorov.

en: Type '%s --help' for usage information.
sk: Napíšte „%s --help” na zobrazenie pomocníka.

en: Unable to initialize GTK+.
sk: Nie je možné inicializovať GTK+.

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sk: Vývojový tím Xfce. Všetky práva vyhradené.

en: Please report bugs to <%s>.
sk: Chyby prosím hláste na <%s>.

en: Failed to load interface
sk: Načítanie rozhrania zlyhalo

note: { N_("Project Lead"), xfce_contributors_lead },
en: Core developers
sk: Vývojári jadra

en: Active contributors
sk: Aktívni prispievateia

en: Servers maintained by
sk: Servery spravujú

en: Translations supervision
sk: Dohľad nad prekladmi

en: Translators
sk: Preklady

en: Previous contributors
sk: Predošlí prispievatelia

en: About Xfce
sk: O pracovnom prostredí Xfce

en: Information about the Xfce Desktop Environment
sk: Informácie o pracovnom prostredí Xfce

en: License
sk: Licencia

en: About the Xfce Desktop Environment
sk: O pracovnom prostredí Xfce

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: label
sk: popisok

en: OS Name
sk: Názov OS

en: Device
sk: Zariadenie

en: Memory
sk: Pamäť

en: CPU
sk: Procesor

en: OS Type
sk: Typ OS

en: Xfce Version
sk: Verzia prostredia Xfce

en: Distributor
sk: Distribútor

en: GPU
sk: Grafická karta

en: System
sk: Systém

en: About
sk: O prostredí

en: Credits
sk: Zásluhy

en: Copyright
sk: Autorské práva

en: Unknown
sk: Neznámy

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit (32-bit userspace)
sk: 64-bitový (32-bitový užívateľský priestor)

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
sk: 64-bitový

en: 32-bit
sk: 32-bitový

note: translators: This is the name of the OS, followed by the build ID, for * example: * "Fedora 25 (Workstation Edition); Build ID: xyz" or * "Ubuntu 16.04 LTS; Build ID: jki"
en: %s; Build ID: %s
sk: %s; ID zostavy: %s

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
sk: Súbor s názvom „%s“ už existuje v tomto adresári. Súbor nebol pridaný.

en: Failed to migrate the old panel configuration
sk: Nepodarilo sa presunúť starú konfiguráciu panela

en: Customize settings stored by Xfconf
sk: Prispôsobenie nastavení uloženého s Xfconf
