libxfce4ui.xfce-4-20 - en to fa_IR translation catalogue (175 entries)

en: Failed to open web browser for online documentation
fa_IR: باز کردن مرورگر وب برای مستندات آنلاین با شکست مواجه شد

en: Do you want to read the %s manual online?
fa_IR: آیا می‌خواهید راهنمای آنلاین %s را بخوانید؟

en: Do you want to read the manual online?
fa_IR: آیا می‌خواهید راهنمای آنلاین را بخوانید؟

en: You will be redirected to the documentation website where the help pages are maintained and translated.
fa_IR: شما به وب سایت مستندات که صفحات راهنما در آن نگهداری و ترجمه می شوند ، هدایت خواهید شد.

en: Read the manual
fa_IR: راهنمای آنلاین را بخوانید

note: Create cancel button
en: _Cancel
fa_IR: انصراف

en: _Read Online
fa_IR: _آنلاین بخوانید

en: _Always go directly to the online documentation
fa_IR: _همیشه مستقیماً به راهنمای آنلاین رجوع کنید

en: Close
fa_IR: بستن

en: No
fa_IR: خیر

en: Yes
fa_IR: بله

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Close window with multiple tabs?
fa_IR: بستن پنجره با چندین زبانه؟

en: This window has multiple tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
fa_IR: این پنجره دارای چندین زبانه باز است، بستن این پنجره باعث بسته شدن تمام این زبانه‌ها خواهد شد.

en: This window has %d tabs open. Closing this window will also close all its tabs.
fa_IR: این پنجره دارای %d زبانه باز است، بستن این پنجره باعث بسته شدن تمام این زبانه‌ها خواهد شد.

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Close T_ab
fa_IR: بستن تب

en: Close _Window
fa_IR: بستن پنجره

en: Do _not ask me again
fa_IR: دوباره از من نپرس

en: Session management client ID
fa_IR: شناسه کارخواه مدیریت نشست

en: ID
fa_IR: شناسه

en: Disable session management
fa_IR: غیرفعال کردن مدیریت نشست‌ها

en: Session management options
fa_IR: تنظیمات مدیریت نشست‌ها

en: Show session management options
fa_IR: نمایش تنظیمات مدیریت نشست‌ها

en: Failed to connect to the session manager: %s
fa_IR: شکست در اتصال به مدیر نشست‌ها %s

en: Session manager did not return a valid client id
fa_IR: مدیر نشست، شناسه کاربری معتبری ارائه نکرد

note: print warning for user
en: Working directory "%s" does not exist. It won't be used when spawning "%s".
fa_IR: دیرکتوری کاری "%s" وجود ندارد. این برای ایجاد کردن "%s" استفاده نمی‌شود

note: retrieve the error and warning messages
en: Filename is too long
fa_IR: نام فایل خیلی طولانی است

en: Directory separator illegal in file name
fa_IR: جدا کننده دیرکتوری در نام فایل غیرمجاز است

en: Filenames should not start or end with a space
fa_IR: نام فایل نباید با فاصله آغاز یا به پایان رسد

en: This shortcut is already being used for the action '%s'. Which action do you want to use?
fa_IR: این میانبر  در حال حاضر برای عملکرد '%s' استفاده می‌شود. شما می‌خواهید برای کدام عملکرد استفاده کنید؟

en: Use '%s'
fa_IR: استفاده '%s'

en: Keep '%s'
fa_IR: حفظ '%s'

en: This shortcut is already being used for the command '%s'. Which action do you want to use?
fa_IR: این میانبر  در حال حاضر برای فرمان '%s' استفاده می‌شود. شما می‌خواهید برای کدام عملکرد استفاده کنید؟

en: This shortcut is already being used by the action '%s'. Which action do you want to use?
fa_IR: این میانبر  در حال حاضر توسط عملکرد '%s' استفاده می‌شود. شما می‌خواهید برای کدام عملکرد استفاده کنید؟

en: Please use another key combination.
fa_IR: لطفا از کلید ترکیبی دیگری استفاده کنید.

en: %s already triggers this action.
fa_IR: %s از قبل این کار را شروع می‌کند

en: Conflicting actions for %s
fa_IR: عملکردهای متناقض برای %s

en: This shortcut is already being used for something else.
fa_IR: این میانبر در حال حاضر برای چیز دیگری استفاده می‌شود.

en: Shortcuts Editor
fa_IR: ویرایشگر میان‌برها

en: The current shortcut. Click to edit...
fa_IR: میانبر کنونی. برای تغییر کلیک کنید...

en: Clear the shortcut
fa_IR: پاک کردن میانبر

en: Restore the default shortcut
fa_IR: میانبر اولیه را برگردانید

note: skip leading slash
en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
fa_IR: این میانبر صفحه‌کلید در حال استفاده توسط این موارد است: «%s»

en: Keyboard shortcut already in use
fa_IR: میانبر صفحه‌کلید در حال استفاده است

en: Window Manager Action Shortcut
fa_IR: میانبر عملکرد مدیر پنجره

note: TRANSLATORS: this string will be used to create an explanation for * the user in a following string
en: action
fa_IR: عملکرد

en: Command Shortcut
fa_IR: میانبر فرمان

note: TRANSLATORS: this string will be used to create an explanation for * the user in a following string
en: command
fa_IR: فرمان

en: Shortcut
fa_IR: میانبر

en: Clear
fa_IR: تمیز کردن

en: Press keyboard keys to trigger the %s '%s'.
fa_IR: کلید های کیبورد را فشار دهید تا %s '%s' را فعال کنید.

en: Please press a key
fa_IR: لطفا یک کلید را فشار دهید

en: Could not grab the keyboard.
fa_IR: موفق نشد کیبورد را متصل کند

en: Window operations menu
fa_IR: منوی عملیات‌های پنجره‌ها

en: Up
fa_IR: بالا

en: Down
fa_IR: پایین

en: Left
fa_IR: چپ

en: Right
fa_IR: راست

en: Cycle windows
fa_IR: جابجایی پنجره‌ها

en: Cycle windows (Reverse)
fa_IR: جابجایی پنجره‌ها (برعکس)

en: Switch window for same application
fa_IR: تعویض پنجره برای برنامه یکسان

en: Switch application
fa_IR: تعویض برنامه

en: Close window
fa_IR: بستن پنجره

en: Maximize window horizontally
fa_IR: ماکسیمایز کردن پنجره به صورت افقی

en: Maximize window vertically
fa_IR: ماکسیمایز کردن پنجره به صورت عمودی

en: Maximize window
fa_IR: پنجره را بیشینه کن

en: Hide window
fa_IR: پنجره را پنهان کن

en: Move window
fa_IR: جابجا کردن پنجره

en: Resize window
fa_IR: تغییر اندازه پنجره

en: Shade window
fa_IR: سایه کردن پنجره

en: Stick window
fa_IR: چسباندن پنجره

en: Raise window
fa_IR: بالا بردن پنجره

en: Lower window
fa_IR: پایین آوردن پنجره

en: Raise or lower window
fa_IR: بالا یا پایین بردن پنجره

en: Fill window
fa_IR: انباشتن پنجره

en: Fill window horizontally
fa_IR: پر کردن پنجره به‌صورت افقی

en: Fill window vertically
fa_IR: پر کردن پنجره به‌صورت عمودی

en: Toggle above
fa_IR: تغییر وضعیت به بالا

en: Toggle fullscreen
fa_IR: تغییر وضعیت به حالت تمام‌صفحه

en: Move window to lower monitor
fa_IR: انتقال پنجره به نمایشگر پایین

en: Move window to left monitor
fa_IR: انتقال پنجره به نمایشگر سمت چپ

en: Move window to right monitor
fa_IR: انتقال پنجره به نمایشگر سمت راست

en: Move window to upper monitor
fa_IR: انتقال پنجره به نمایشگر بالا

en: Move window to upper workspace
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس بالا

en: Move window to bottom workspace
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس پایین

en: Move window to left workspace
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس چپ

en: Move window to right workspace
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس راست

en: Move window to previous workspace
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس قبلی

en: Move window to next workspace
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس بعدی

en: Move window to workspace 1
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 1

en: Move window to workspace 2
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 2

en: Move window to workspace 3
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 3

en: Move window to workspace 4
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 4

en: Move window to workspace 5
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 5

en: Move window to workspace 6
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 6

en: Move window to workspace 7
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 7

en: Move window to workspace 8
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 8

en: Move window to workspace 9
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 9

en: Move window to workspace 10
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 10

en: Move window to workspace 11
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 11

en: Move window to workspace 12
fa_IR: انتقال پنجره به ورک‌اسپیس 12

en: Tile window to the top
fa_IR: چیدمان پنجره در بالا

en: Tile window to the bottom
fa_IR: چیدمان پنجره در پایین

en: Tile window to the left
fa_IR: چیدمان پنجره در سمت چپ

en: Tile window to the right
fa_IR: چیدمان پنجره در سمت راست

en: Tile window to the top-left
fa_IR: چیدمان پنجره در بالا-چپ

en: Tile window to the top-right
fa_IR: چیدمان پنجره در بالا-راست

en: Tile window to the bottom-left
fa_IR: چیدمان پنجره در پایین-چپ

en: Tile window to the bottom-right
fa_IR: چیدمان پنجره در پایین-راست

en: Show desktop
fa_IR: نمایش دسکتاپ

en: Workspace 1
fa_IR: فضای کاری ۱

en: Workspace 2
fa_IR: فضای کاری ۲

en: Workspace 3
fa_IR: فضای کاری ۳

en: Workspace 4
fa_IR: فضای کاری ۴

en: Workspace 5
fa_IR: فضای کاری ۵

en: Workspace 6
fa_IR: فضای کاری ۶

en: Workspace 7
fa_IR: فضای کاری ۷

en: Workspace 8
fa_IR: فضای کاری ۸

en: Workspace 9
fa_IR: فضای کاری ۹

en: Workspace 10
fa_IR: فضای کاری ۱۰

en: Workspace 11
fa_IR: فضای کاری ۱۱

en: Workspace 12
fa_IR: فضای کاری ۱۲

en: Add workspace
fa_IR: افزودن فضای کاری

en: Delete last workspace
fa_IR: حذف آخرین فضای کاری

en: Delete active workspace
fa_IR: حذف فضای کاری فعال

en: Version information
fa_IR: اطلاعات نسخه

en: Window Manager
fa_IR: مدیریت پنجره

en: Panel
fa_IR: پنل

en: Desktop Manager
fa_IR: مدیر میزکار

en: Sets desktop backgrounds, handles icons and more.
fa_IR: تنظیمات پس‌ضمینه دسکتاپ، اداره کردن آیکن‌ها و بیشتر.

en: File Manager
fa_IR: مدیر پرونده

en: Manages your files in a modern, easy-to-use and fast way.
fa_IR: مدیریت فایل‌های شما به روشی پیش‌رفته، آسان برای استفاده و سریع.

en: Session Manager
fa_IR: مدیر نشست

en: Settings Manager
fa_IR: مدیر تنظیمات

en: Configures appearance, display, keyboard and mouse settings.
fa_IR: پیکربندی کردن تنظیمات ظاهر، نمایشگر، کیبورد و موس.

en: Application Finder
fa_IR: یابنده برنامه‌

en: Quickly finds and launches applications installed on your system.
fa_IR: یافتن سریع و اجرای برنامه‌های نصب شده در سیستم شما.

en: Please see <https://www.xfce.org/about/credits>
fa_IR: لطفا ببینید <https://www.xfce.org/about/credits>

en: Thanks to all who helped making this software available!
fa_IR: سپاس از تمام کسانی که به در دسترس قرار گرفتن این نرم‌افزار کمک کردند!

en: The Xfce development team. All rights reserved.
fa_IR: تیم توسعه Xfce. تمامی حقوق محفوظ است

en: Please report bugs to <%s>.
fa_IR: لطفا خطاها را در <%s> گزارش کنید.

en: Active contributors
fa_IR: مشارکت کننده‌‌گان فعال

en: Servers maintained by
fa_IR: نگهداری سرورها توسط

en: Translations supervision
fa_IR: نظارت بر ترجمه‌ها

en: Documentation supervision
fa_IR: نظارت بر اسناد

en: Translators
fa_IR: مترجمین

en: Previous contributors
fa_IR: مشارکت کننده‌گان قبلی

en: About Xfce
fa_IR: درباره Xfce

en: Information about the Xfce Desktop Environment
fa_IR: اطلاعات درباره محیط دسکتاپ Xfce

en: License
fa_IR: مجوز

en: About the Xfce Desktop Environment
fa_IR: درباره محیط دسکتاپ Xfce

en: _Help
fa_IR: راهنما

en: _Close
fa_IR: بستن

en: Device
fa_IR: دستگاه

en: OS Name
fa_IR: نام سیستم عامل

en: OS Type
fa_IR: نوع سیستم عامل

en: Distributor
fa_IR: توزیع کننده

en: Xfce Version
fa_IR: نسخه Xfce

en: GTK Version
fa_IR: نگارش جی‌تی‌کِی

en: Kernel Version
fa_IR: نگارش کِرنِل

en: Memory
fa_IR: حافظه

en: System
fa_IR: سیستم

en: Xfce is a collection of programs that together provide a full-featured desktop environment.
    The following programs are part of the Xfce core:
fa_IR: Xfce مجموعه‌ای از برنامه‌ها هست که در کنار هم یک محیط دسکتاپ با امکانات کامل را فراهم می‌کنند.
    برنامه‌هایی که در ادامه قید شده‌اند بخشی از هسته Xfce هستند:

en: About
fa_IR: درباره

en: Credits
fa_IR: دست‌اندکاران

en: GPL
fa_IR: جی‌پی‌اِل

en: LGPL
fa_IR: اِل‌جی‌پی‌اِل

en: BSD
fa_IR: بی‌اِس‌دی

en: Copyright
fa_IR: حق رونوشت

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit (32-bit userspace)
fa_IR: ۶۴-بیت (فضای کاربری ۳۲-بیت)

note: translators: This is the type of architecture for the OS
en: 64-bit
fa_IR: ۶۴-بیت

en: 32-bit
fa_IR: ۳۲-بیت

en: A file named "%s" already exists in this directory, the file hasn't been added.
fa_IR: پرونده‌ای به نام «%s» در حال حاضر در این شاخه موجود است، پرونده افزوده نشد.
