Libxfce4util - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Error creating directory '%s': %s
ca: Error en crear el directori «%s»: %s

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it
    under the terms of the GNU General Public License as published by the Free
    Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option)
    any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT
    ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or
    FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for
    more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with
    this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin
    Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
ca: Aquest programa és programari lliure; el podeu redistribuir i/o
    modificar sota els termes de la Llicència Pública General GNU tal com ha
    estat publicada per la Free Software Foundation; ja sigui la versió 2 de la
    llicència, o (si ho preferiu) qualsevol versió posterior.
    
    Aquest programa es distribueix amb l'expectativa que serà útil, 
    però SENSE CAP GARANTIA; ni tan sols la garantia implícita
    de COMERCIALITZACIÓ o ADEQUACIÓ PER A UN PROPÒSIT PARTICULAR.
    Vegeu la Llicència Pública General GNU per obtenir més detalls.
    
    Hauríeu d'haver rebut una còpia de la Llicència Pública General GNU
    juntament amb aquest programa; en cas contrari, escriviu a la
    Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston,
    MA 02110-1301, USA.

en: This library is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU Library General Public
    License as published by the Free Software Foundation; either
    version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This library is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU
    Library General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU Library General Public
    License along with this library; if not, write to the 
    Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, 
    Boston, MA 02110-1301  USA.
ca: Aquesta biblioteca és programari lliure; la podeu redistribuir i/o
    modificar sota els termes de la Llicència Pública General GNU tal com ha
    estat publicada per la Free Software Foundation; ja sigui la versió 2 de la
    llicència, o (si ho preferiu) qualsevol versió posterior.
    
    Aquesta biblioteca es distribueix amb l'expectativa que serà útil, 
    però SENSE CAP GARANTIA; ni tan sols la garantia implícita
    de COMERCIALITZACIÓ o ADEQUACIÓ PER A UN PROPÒSIT PARTICULAR.
    Vegeu la Llicència Pública General GNU per obtenir més detalls.
    
    Hauríeu d'haver rebut una còpia de la Llicència Pública General GNU
    juntament amb aquest programa; en cas contrari, escriviu a la
    Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston,
    MA 02110-1301, USA.

en: pipe() failed: %s
ca: «pipe()» ha fallat: %s

en: xfce_posix_signal_handler_init() must be called first
ca: s'ha de cridar primer «xfce_posix_signal_handler_init()»

en: sigaction() failed: %s
ca: «sigaction()» ha fallat: %s
