libxfce4windowing.main - en to da translation catalogue (19 entries)

en: The provided window does not have a _NET_WM_ICON or WMHints icon
da: Vinduet har ikke et _NET_WM_ICON- eller WMHints-ikon

en: Failed to find or load an icon for the window
da: Kunne ikke finde eller indlæse et ikon til vinduet

en: Workspace 0
da: Arbejdsområde 0

en: _Move
da: _Flyt

en: _Resize
da: _Tilpas størrelse

en: Always on _Top
da: Altid _øverst

en: _Always on Visible Workspace
da: _Altid på synligt arbejdsområde

en: _Only on This Workspace
da: Kun på _dette arbejdsområde

en: Move to Workspace _Left
da: Flyt til arbejdsområdet til _venstre

en: Move to Workspace R_ight
da: Flyt til arbejdsområdet til _højre

en: Move to Workspace _Up
da: Flyt til arbejdsområdet _ovenfor

en: Move to Workspace _Down
da: Flyt til arbejdsområdet _nedenfor

en: Move to Another _Workspace
da: Flyt til et andet _arbejdsområde

en: _Close
da: _Luk

en: Workspace %d
da: Arbejdsområde %d

en: Mi_nimize
da: _Minimer

en: Unmi_nimize
da: _Afminimer

en: Ma_ximize
da: _Maksimer

en: Unma_ximize
da: _Afmaksimer
