libxfce4windowing.main - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: The provided window does not have a _NET_WM_ICON or WMHints icon
gl: A xanela fornecida non ten unha icona _NET_WM_ICON ou WMHints

en: Failed to find or load an icon for the window
gl: Non se puido atopar ou cargar unha icona para a xanela

en: Workspace 0
gl: Espazo de traballo 0

en: _Move
gl: _Mover

en: _Resize
gl: _Redimensionar

en: Always on _Top
gl: Sempre _enriba

en: _Always on Visible Workspace
gl: Sempre no espazo de traballo _visíbel

en: _Only on This Workspace
gl: _Só visíbel neste espazo de traballo

en: Move to Workspace _Left
gl: Mover ó espazo de traballo da _esquerda

en: Move to Workspace R_ight
gl: Mover ó espazo de traballo da _dereita

en: Move to Workspace _Up
gl: Mover ó espazo de traballo de en_riba

en: Move to Workspace _Down
gl: Mover ó espazo de traballo de en_baixo

en: Move to Another _Workspace
gl: Mover a outro espazo de _traballo

en: _Close
gl: _Pechar

en: Workspace %d
gl: Espazo de traballo %d

en: Mi_nimize
gl: Mi_nimizar

en: Unmi_nimize
gl: Desmi_nimizar

en: Ma_ximize
gl: Ma_ximizar

en: Unma_ximize
gl: Desma_ximizar
