libxfce4windowing.main - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: The provided window does not have a _NET_WM_ICON or WMHints icon
pl: Podane okno nie ma ikony _NET_WM_ICON lub WMHints

en: Failed to find or load an icon for the window
pl: Nie udało się znaleźć lub załadować ikony okna

en: Workspace 0
pl: Obszar roboczy 0

en: _Move
pl: _Przemieść

en: _Resize
pl: Zmień _rozmiar

en: Always on _Top
pl: Utrzymuj na _wierzchu

en: _Always on Visible Workspace
pl: Wyświetlaj na wszystkich _obszarach roboczych

en: _Only on This Workspace
pl: _Tylko na tym obszarze roboczym

en: Move to Workspace _Left
pl: Przemieść na obszar roboczy w _lewo

en: Move to Workspace R_ight
pl: Przemieść na obszar roboczy w _prawo

en: Move to Workspace _Up
pl: Przemieść na obszar roboczy w _górę

en: Move to Workspace _Down
pl: Przemieść na obszar roboczy w _dół

en: Move to Another _Workspace
pl: Przemieść na inny obszar _roboczy

en: _Close
pl: _Zamknij

en: Workspace _%d
pl: Obszar roboczy _%d

en: Workspace %d
pl: Obszar roboczy %d

en: Mi_nimize
pl: Zmi_nimalizuj

en: Unmi_nimize
pl: _Cofnij minimalizację

en: Ma_ximize
pl: Zma_ksymalizuj

en: Unma_ximize
pl: Co_fnij maksymalizację
