libxfce4windowing.main - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: The provided window does not have a _NET_WM_ICON or WMHints icon
ro: Fereastra furnizată nu are o pictogramă _NET_WM_ICON sau WMHints

en: Failed to find or load an icon for the window
ro: Nu s-a putut găsi sau încărca o pictogramă pentru fereastră

en: Workspace 0
ro: Spațiu de lucru 0

en: _Move
ro: _Mută

en: _Resize
ro: _Redimensionează

en: Always on _Top
ro: Mereu _deasupra

en: _Always on Visible Workspace
ro: Întotde_auna în spațiul de lucru vizibil

en: _Only on This Workspace
ro: D_oar în acest spațiu de lucru

en: Move to Workspace _Left
ro: Mută în spațiul de lucru din _stânga

en: Move to Workspace R_ight
ro: Mută în spațiul de lucru din _dreapa

en: Move to Workspace _Up
ro: Mută în spațiul de lucru de dea_supra

en: Move to Workspace _Down
ro: Mută în spațiul de lucru de dedesubt

en: Move to Another _Workspace
ro: Mută în Alt Spațiu de _Lucru

en: _Close
ro: În_chide

en: Workspace _%d
ro: Spațiul de lucru _%d

en: Workspace %d
ro: Spațiul de lucru %d

en: Mi_nimize
ro: Mi_nimizează

en: Unmi_nimize
ro: Demi_nimizează

en: Ma_ximize
ro: Ma_ximizează

en: Unma_ximize
ro: Dema_ximizează
