libxfce4windowing.main - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: The provided window does not have a _NET_WM_ICON or WMHints icon
ast: La ventana esbillada nun tien un iconos _NET_WM_ICON nin WMHints

en: Failed to find or load an icon for the window
ast: Nun se pudo atopar nin cargar un iconu pa la ventana

en: Workspace 0
ast: Estaya de trabayu 0

en: _Move
ast: A_mover

en: _Resize
ast: Cambea_r tamañu

en: Always on _Top
ast: Siempres enriba (_t)

en: _Always on Visible Workspace
ast: Siempre en estaya de tr_abayu visible

en: _Only on This Workspace
ast: Nesta estaya de trabayu namái (_o)

en: Move to Workspace _Left
ast: Amovese a la estaya de trabayu de _la siniestra

en: Move to Workspace R_ight
ast: Amovese a la estaya de trabayu de la d_iestra

en: Move to Workspace _Up
ast: Amovese a la estaya de trabay_u d'enriba

en: Move to Workspace _Down
ast: Amovese a la estaya de trabayu _d'embaxu

en: Move to Another _Workspace
ast: Amovese a otra estaya de trabayu

en: _Close
ast: Zarrar (_c)

en: Workspace %d
ast: Estaya de trabayu %d

en: Mi_nimize
ast: Mi_nimizar

en: Unmi_nimize
ast: Des-mi_nimizar

en: Ma_ximize
ast: Masimizar (_x)

en: Unma_ximize
ast: Des-masimizar (_x)
