libxfce4windowing.main - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: The provided window does not have a _NET_WM_ICON or WMHints icon
eo: La provizita fenestro ne havas _NET_WM_ICON aŭ bildsimbolon WMHints

en: Failed to find or load an icon for the window
eo: Malsukcesis trovi aŭ ŝarĝi bildsimbolon por la fenestro

en: Workspace 0
eo: Laborspaco 0

en: _Move
eo: _Movi

en: _Resize
eo: _Regrandigi

en: Always on _Top
eo: Ĉiam _montri

en: _Always on Visible Workspace
eo:  Ĉ_iam sur videbla laborspaco

en: _Only on This Workspace
eo: _Nur sur tiu ĉi laborspaco

en: Move to Workspace _Left
eo: Movi al laborspaco _maldekstra

en: Move to Workspace R_ight
eo: Movi al laborspaco _dekstra

en: Move to Workspace _Up
eo: Movi al laborspaco _supra

en: Move to Workspace _Down
eo: Movi al laborspaco _malsupra

en: Move to Another _Workspace
eo: Movi al alia laborspaco

en: _Close
eo: _Fermi

en: Workspace _%d
eo: Laborspaco _%d

en: Workspace %d
eo: Laborspaco %d

en: Mi_nimize
eo: Mi_nimumigi

en: Unmi_nimize
eo: Malmi_nimumigi

en: Ma_ximize
eo: Ma_ksimumigi

en: Unma_ximize
eo: Malma_ksimumigi
