libxfce4windowing.main - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: The provided window does not have a _NET_WM_ICON or WMHints icon
tr: Sağlanan pencerede _NET_WM_ICON veya WMHints simgesi yok

en: Failed to find or load an icon for the window
tr: Pencere simgesi bulunamadı veya yüklenemedi

en: Workspace 0
tr: Çalışma Alanı 0

en: _Move
tr: _Taşı

en: _Resize
tr: _Yeniden Boyutlandır

en: Always on _Top
tr: Hep _Üstte

en: _Always on Visible Workspace
tr: _Hep Görünen Çalışma Alanında

en: _Only on This Workspace
tr: Y_alnızca Bu Çalışma Alanında

en: Move to Workspace _Left
tr: _Sol Çalışma Alanına Taşı

en: Move to Workspace R_ight
tr: S_ağ Çalışma Alanına Taşı

en: Move to Workspace _Up
tr: _Üst Çalışma Alanına Taşı

en: Move to Workspace _Down
tr: A_lt Çalışma Alanına Taşı

en: Move to Another _Workspace
tr: Başka Çalı_şma Alanına Taşı

en: _Close
tr: _Kapat

en: Workspace _%d
tr: Çalışma Alanı _%d

en: Workspace %d
tr: Çalışma Alanı %d

en: Mi_nimize
tr: _Küçült

en: Unmi_nimize
tr: _Küçültmeyi Geri Al

en: Ma_ximize
tr: _Büyült

en: Unma_ximize
tr: _Büyültmeyi Geri Al
