libxfce4windowing.main - en to et translation catalogue (20 entries)

en: The provided window does not have a _NET_WM_ICON or WMHints icon
et: Antud aknal puudub _NET_WM_ICON või WMHints alusel määratud ikoon

en: Failed to find or load an icon for the window
et: Akna ikooni ei õnnestunud leida või laadida

en: Workspace 0
et: Tööala 0

en: _Move
et: _Liiguta

en: _Resize
et: _Muuda suurust

en: Always on _Top
et: Alati kõige _pealmine

en: _Always on Visible Workspace
et: _Alati nähtaval tööalal

en: _Only on This Workspace
et: _Vaid sellel tööalal

en: Move to Workspace _Left
et: Tõsta _vasakpoolsele tööalale

en: Move to Workspace R_ight
et: Tõsta _parempoolsele tööalale

en: Move to Workspace _Up
et: Tõsta _ülemisele tööalale

en: Move to Workspace _Down
et: Tõsta _alumisele tööalale

en: Move to Another _Workspace
et: Tõsta mingile muule _tööalale

en: _Close
et: _Sulge

en: Workspace _%d
et: Tööala _%d

en: Workspace %d
et: Tööala %d

en: Mi_nimize
et: Mi_nimeeri

en: Unmi_nimize
et: Taasta mi_nimeeritu

en: Ma_ximize
et: Ma_ksimeeri

en: Unma_ximize
et: Taasta ma_ksimeeritu
