libxfce4windowing.main - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: The provided window does not have a _NET_WM_ICON or WMHints icon
ja: 提供されたウィンドウには、_NET_WM_ICON または WMHints アイコンがありません

en: Failed to find or load an icon for the window
ja: ウィンドウアイコンの検索または読み込みに失敗しました

en: Workspace 0
ja: ワークスペース 0

en: _Move
ja: 移動(_M)

en: _Resize
ja: リサイズ(_R)

en: Always on _Top
ja: 常にトップに(_T)

en: _Always on Visible Workspace
ja: 常に表示されているワークスペースに(_A)

en: _Only on This Workspace
ja: このワークスペースのみに(_O)

en: Move to Workspace _Left
ja: 左のワークスペースに移動(_L)

en: Move to Workspace R_ight
ja: 右のワークスペースに移動(_I)

en: Move to Workspace _Up
ja: 上のワークスペースに移動(_U)

en: Move to Workspace _Down
ja: 下のワークスペースに移動(_D)

en: Move to Another _Workspace
ja: 別のワークスペースに移動(_W)

en: _Close
ja: 閉じる(_C)

en: Workspace _%d
ja: ワークスペース _%d

en: Workspace %d
ja: ワークスペース %d

en: Mi_nimize
ja: 最小化(_N)

en: Unmi_nimize
ja: 最小化を解除(_N)

en: Ma_ximize
ja: 最大化(_X)

en: Unma_ximize
ja: 最大化を解除(_X)
