libxfce4windowing.main - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: The provided window does not have a _NET_WM_ICON or WMHints icon
sv: Fönstret som tillhandahålls har ingen _NET_WM_ICON eller WMHints-ikon

en: Failed to find or load an icon for the window
sv: Misslyckades att hitta eller ladda en ikon för fönstret

en: Workspace 0
sv: Arbetsyta 0

en: _Move
sv: _Flytta

en: _Resize
sv: _Byt storlek

en: Always on _Top
sv: Alltid _ovanpå

en: _Always on Visible Workspace
sv: _Alltid på synlig arbetsyta

en: _Only on This Workspace
sv: _Endast på denna arbetsyta

en: Move to Workspace _Left
sv: Flytta till arbetsyta _vänster

en: Move to Workspace R_ight
sv: Flytta till arbetsyta _höger

en: Move to Workspace _Up
sv: Flytta till arbetsyta _uppåt

en: Move to Workspace _Down
sv: Flytta till arbetsyta _nedåt

en: Move to Another _Workspace
sv: Flytta till en annan _arbetsyta

en: _Close
sv: _Stäng

en: Workspace _%d
sv: Arbetsyta _%d

en: Workspace %d
sv: Arbetsyta %d

en: Mi_nimize
sv: Mi_nimera

en: Unmi_nimize
sv: Avmi_nimera

en: Ma_ximize
sv: Ma_ximera

en: Unma_ximize
sv: Avma_ximera
