libxfcegui4 4.4.0 - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: Workspace
dz: ལཱ་གི་ས་སྒོ

en: S_how
dz: སྟོན།(_h)

en: _Hide
dz: སྦ།(_H)

en: Un_maximize
dz: མང་མཐའ་བཤོལ།(_m)

en: Ma_ximize
dz: མང་མཐའ།(_x)

en: Un_shade
dz: ནག་གྲིབ་བཤོལ།(_s)

en: _Shade
dz: ནག་གྲིབ།(_S)

en: Uns_tick
dz: སྦྱར་བཤོལ།(_t)

en: S_tick
dz: སྦྱར།(_t)

en: Send to...
dz: ལུ་གཏང་་་་་

en: _Close
dz: ཁ་བསྡམ་ནི།(_C)

en: Needs terminal
dz: ཊར་མི་ནཱལ་དགོཔ་ཨིན།

en: Whether or not the command needs a terminal to execute
dz: ལག་ལེན་འཐབ་ནིའི་དོན་ལས་ཊར་མི་ནཱལ་དགོ་ནི་ཨིན་ན་ ཡང་ན་ མི་དགོ་ནི་ཨིན་ན།

note: TODO: this needs some special setup in the glade helper lib to create and populate the XfceAboutInfo struct. <glade-widget-class name="XfceAboutDialog" _title="Xfce About Dialog" generic-name="xfce-about-dialog"> </glade-widget-class>
en: Command
dz: བརྡ་བཀོད།

en: The command to run when the item is clicked
dz: རྣམ་གྲངས་འདི་ཨེབ་གཏང་འབད་བའི་ཚེ་ གཡོག་བཀོལ་བརྡ་བཀོད།

en: Icon name
dz: ངོས་པར་མིང་།

en: The name of the themed icon to display next to the item
dz: རྣམ་གྲངས་ཀྱི་སྦོ་ལོགས་ཁར་བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་ བརྗོད་དོན་དང་ལྡན་པའི་ངོས་པར་མིང་།

note: set window title
en: About %s...
dz: %sགི་སྐོར་ལས་་་་

en: Visit homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ་ལུ་བལྟ་སྤྱོད་འབད།

en: Info
dz: བརྡ་དོན།

en: Credits
dz: ངོ་བསྟོད་ཚུ།

en: License
dz: ཆོག་ཐམ།

en: Failed to acquire manager selection
dz: འཛིན་སྐྱོང་པའི་སེལ་འཐུ་ནང་ལས་མ་ཐོབ་པས།

en: tray icon has requested a size of (%i x %i), resizing to (%i x %i)
dz: ཤོག་སྣོད་ཀྱི་ངོས་པར་གྱིས་ (%i x %i)ཚད་ ཞུ་བ་འབད་ནུག་  (%i x %i)ལུ་ཚད་བསྐྱར་བཟོ་འབད་དོ།

en: tray icon was not attached, destroying it
dz: ཤོག་སྣོད་ཀྱི་ངོས་པར་འདི་མཉམ་སྦྲགས་མ་འབད་བ་རྩ་མེད་བཏང་ནུག
