libxfcegui4 4.4.0 - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Icon name
ka: ხატულას სახელი

note: set window title
en: About %s...
ka: %s-ის შესახებ...

en: Info
ka: ინფორმაცია

en: Credits
ka: მადლობები

en: License
ka: ლიცენზია
