zypp - en to kab translation catalogue (11 entries)

en: Andorra
kab: Andurra

note: :ARE:784:
en: Afghanistan
kab: Afɣanistan

note: :ATG:028:
en: Anguilla
kab: Angilla

note: :AIA:660:
en: Albania
kab: Albanya

note: :ALB:008:
en: Armenia
kab: Arminya

note: :ANT:530:
en: Angola
kab: Ungula

note: :DOM:214:
en: Algeria
kab: Zzayer

note: :FRO:234:
en: France
kab: Fṛansa

note: :LBY:434:
en: Morocco
kab: Meṛṛuk

note: :TKM:795:
en: Tunisia
kab: Tunes

note: language code: kab
en: Kabyle
kab: Taqbaylit
