zypp - en to lt translation catalogue (742 entries)

note: translators: an annotation to a gpg keys expiry date
en: does not expire
lt: nesibaigiantis

note: translators: an annotation to a gpg keys expiry date: "expired: 1999-04-12"
en: expired: %1%
lt: baigėsi: %1%

note: translators: an annotation to a gpg keys expiry date: "expires: 2111-04-12"
en: expires: %1%
lt: baigiasi: %1%

note: translators: an annotation to a gpg keys expiry date
en: (does not expire)
lt: (galiojimas nepasibaigia)

note: translators: an annotation to a gpg keys expiry date
en: (EXPIRED)
lt: (NEBEGALIOJA)

note: translators: an annotation to a gpg keys expiry date
en: (expires within 24h)
lt: (baigsis per 24 valandas)

note: translators: an annotation to a gpg keys expiry date
en: (expires in %d day) | (expires in %d days)
lt[0]: (baigsis po %d d.)
lt[1]: (baigsis po %d d.)
lt[2]: (baigsis po %d d.)
lt[3]: (baigsis po %d d.)

note: TranslatorExplanation first %s is key name, second is keyring name
en: Tried to import not existent key %s into keyring %s
lt: Mėginta importuoti neegzistuojantį raktą %s į raktinę %s

en: Failed to delete key.
lt: Rakto nepavyko pašalinti.

en: Signature file %s not found
lt: Parašo rinkmena %s nerasta

note: dubious: Throw on malformed known types, otherwise log a warning.
en: Dubious type '%s' for %u byte checksum '%s'
lt: Abejotinas tipas „%s“, skirtas %u bitų kontrolinei santraukai „%s“

en: Can't open pty (%s).
lt: Nepavyksta atverti pty (%s).

en: Can't open pipe (%s).
lt: Nepavyksta atverti kanalo (%s).

en: Invalid LDAP URL query string
lt: Netinkama LDAP URL užklausos eilutė

en: Invalid LDAP URL query parameter '%s'
lt: Netinkamas LDAP URL užklausos parametras „%s“

en: Unable to clone Url object
lt: Nepavyksta klonuoti Url objekto

en: Invalid empty Url object reference
lt: Netinkama tuščio URL objekto nuoroda

en: Unable to parse Url components
lt: Nepavyksta išnagrinėti Url komponentų

en: History:
lt: Istorija:

en: Command exited with status %d.
lt: Komanda baigta būsenoje %d.

en: Command was killed by signal %d (%s).
lt: Komanda nutraukta naudojant signalą %d (%s).

en: Command exited with unknown error.
lt: Komanda pasibaigė su nežinoma klaida.

en: Can't chdir to '%s' (%s).
lt: Nepavyksta keisti pakeisti aplanko į „%s“ (%s).

note: don't want to get here
en: Can't exec '%s' (%s).
lt: Nepavyksta įvykdyti „%s“ (%s).

en: Can't exec '%s', exec failed (%s).
lt: Nepavyko įvykdyti „%s“ (%s).

en: Can't exec '%s', unexpected error.
lt: Nepavyko įvykdyti „%s“, netikėta klaida.

en: Url scheme does not allow a %s
lt: Url schema neleidžia %s

en: Invalid %s component '%s'
lt: Netinkamas %s komponentas „%s“

en: Invalid %s component
lt: Netinkamas %s komponentas

en: Query string parsing not supported for this URL
lt: Užklausos eilutės nagrinėjimas nepalaikomas šiam URL

en: Url scheme is a required component
lt: Url schema yra reikalingas komponentas

en: Invalid Url scheme '%s'
lt: Netinkama Url schema „%s“

en: Url scheme does not allow a username
lt: Url schema neleidžia naudotojo vardo

en: Url scheme does not allow a password
lt: Url schema neleidžia slaptažodžio

en: Url scheme requires a host component
lt: Url schemai reikia kompiuterio komponento

en: Url scheme does not allow a host component
lt: Url schema neleidžia kompiuterio komponento

en: Invalid host component '%s'
lt: Netinkamas kompiuterio komponentas „%s“.

en: Url scheme does not allow a port
lt: Url schema neleidžia prievado

en: Invalid port component '%s'
lt: Netinkamas prievado komponentas „%s“

en: Url scheme requires path name
lt: Url schema reikalauja kelio pavadinimo

en: Relative path not allowed if authority exists
lt: Santykinis kelias neleidžiamas, jei naudojamas tapatybės nustatymas

en: Unsupported HTTP authentication method '%s'
lt: Nepalaikomas HTTP tapatybės nustatymo būdas „%s“

en: Location '%s' is temporarily unaccessible.
lt: Vieta „%s“ laikinai nepasiekiama.

en: Timeout exceeded when accessing '%s'.
lt: Per ilgai jungiamasi prie „%s“.

en: Visit the SUSE Customer Center to check whether your registration is valid and has not expired.
lt: Apsilankykite SUSE klientų centre ir patikrinkite, ar jūsų registracija yra tinkama ir galioja.

en: Visit the Novell Customer Center to check whether your registration is valid and has not expired.
lt: Apsilankykite Novell klientų aptarnavimo centre ir sužinosite, ar Jūsų registracija dar nėra pasibaigusi.

en: File '%s' not found on medium '%s'
lt: Rinkmena „%s“ nerasta laikmenoje „%s“

en: Download (curl) error for '%s':
    Error code: %s
lt: Klaida su curl parsisiunčiant „%s“:
    Klaidos kodas: %s

en: Download (curl) error for '%s':
    Unable to retrieve HTTP response
lt: Klaida su curl parsisiunčiant „%s“:
    Nepavyko gauti HTTP atsako

en: Failed to mount %s on %s
lt: Nepavyko prijungti %s prie %s

en: Failed to unmount %s
lt: Nepavyko atjungti %s

en: Bad file name: %s
lt: Netinkamas rinkmenos pavadinimas: %s

en: Medium not opened when trying to perform action '%s'.
lt: Laikmena nebuvo atidaryta, kai bandyta atlikti veiksmą „%s“.

en: Cannot write file '%s'.
lt: Nepavyksta įrašyti rinkmenos „%s“.

en: Medium not attached
lt: Laikmena neįdėta

en: Bad media attach point
lt: Netinkama laikmenos prijungimo vieta

note: TranslatorExplanation: curl is the name of a library, don't translate
en: Download (curl) initialization failed for '%s'
lt: „%s“ parsiuntimo (curl) iniciacijuoti nepavyko..

en: System exception '%s' on medium '%s'.
lt: Sistemos išimtis „%s“ laikmenoje „%s“.

en: Path '%s' on medium '%s' is not a file.
lt: Kelias „%s“ laikmenoje „%s“ nėra rinkmena.

en: Path '%s' on medium '%s' is not a directory.
lt: Kelias „%s“ laikmenoje „%s“ nėra katalogas.

en: Malformed URI
lt: Blogai suformuluotas URI

en: Empty host name in URI
lt: Tuščias pagrindinio kompiuterio vardas URL adrese

en: Empty filesystem in URI
lt: URL adrese tuščia rinkmenų sistema

en: Empty destination in URI
lt: URL adrese tuščia paskirtis

en: Unsupported URI scheme in '%s'.
lt: Nepalaikoma URL schema „%s“.

en: Operation not supported by medium
lt: Laikmena nepalaiko šios operacijos

en: Download (curl) error for '%s':
    Error code: %s
    Error message: %s
lt: „%s“ parsiuntimo (curl) klaida:
    Klaidos kodas: %s
    Klaidos pranešimas: %s

en: Media source '%s' does not contain the desired medium
lt: Laikmenos šaltinis „%s“ neturi norimos laikmenos

en: Medium '%s' is in use by another instance
lt: Laikmeną „%s“ naudoja kita programa

en: Cannot eject any media
lt: Nepavyksta išmesti jokios laikmenos

en: Cannot eject media '%s'
lt: Nepavyksta išmesti laikmenos „%s“

en: Permission to access '%s' denied.
lt: Priėjimas prie „%s“ uždraustas.

en:  SSL certificate problem, verify that the CA cert is OK for '%s'.
lt:  SSL liudijimo problema, patikrinkite liudijimų įstaigos tvarkingumą „%s“.

en: No free ressources available to attach medium.
lt: Nėra laisvų išteklių pridėtoje laikmenoje.

en: Unknown country:
lt: Nežinoma šalis:

note: Defined CountryCode constants Defined LanguageCode constants
en: No Code
lt: Nėra kodo

en: Andorra
lt: Andora

note: :AND:020:
en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

note: :ARE:784:
en: Afghanistan
lt: Afganistanas

note: :AFG:004:
en: Antigua and Barbuda
lt: Antikva ir Barbuda

note: :ATG:028:
en: Anguilla
lt: Angilija

note: :AIA:660:
en: Albania
lt: Albanija

note: :ALB:008:
en: Armenia
lt: Armėnija

note: :ARM:051:
en: Netherlands Antilles
lt: Olandijos Antilai

note: :AGO:024:
en: Antarctica
lt: Antarkika

note: :ARG:032:
en: American Samoa
lt: Šiaurės Samoa

note: :ASM:016:
en: Austria
lt: Austrija

note: :AUT:040:
en: Australia
lt: Australija

note: :ABW:533:
en: Aland Islands
lt: Alandų salos

note: :ALA:248:
en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

note: :AZE:031:
en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercogovina

note: :BIH:070:
en: Barbados
lt: Barbadosas

note: :BRB:052:
en: Bangladesh
lt: Bangladešas

note: :BGD:050:
en: Belgium
lt: Belgija

note: :BEL:056:
en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

note: :BFA:854:
en: Bulgaria
lt: Bulgarija

note: :BGR:100:
en: Bahrain
lt: Bahreinas

note: :BHR:048:
en: Burundi
lt: Burundis

note: :BDI:108:
en: Benin
lt: Beninas

note: :BEN:204:
en: Bermuda
lt: Bermudų

note: :BMU:060:
en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjus Darusalamas

note: :BRN:096:
en: Bolivia
lt: Bolivija

note: :BOL:068:
en: Brazil
lt: Brazilija

note: :BRA:076:
en: Bahamas
lt: Bahamai

note: :BHS:044:
en: Bhutan
lt: Butanas

note: :BTN:064:
en: Bouvet Island
lt: Buvė sala

note: :BVT:074:
en: Botswana
lt: Botsvana

note: :BWA:072:
en: Belarus
lt: Gudija

note: :BLR:112:
en: Belize
lt: Belizas

note: :BLZ:084:
en: Canada
lt: Kanada

note: :CAN:124:
en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Kilingo) salos

note: :CCK:166: :CAF:140:
en: Congo
lt: Kongas

note: :COD:180:
en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

note: :COG:178:
en: Switzerland
lt: Šveicarija

note: :CHE:756:
en: Cote D'Ivoire
lt: Dramblio kaulo krantas

note: :CIV:384:
en: Cook Islands
lt: Kuko salos

note: :COK:184:
en: Chile
lt: Čilė

note: :CHL:152:
en: Cameroon
lt: Kamerūnas

note: :CMR:120:
en: China
lt: Kinija

note: :CHN:156:
en: Colombia
lt: Kolumbija

note: :COL:170:
en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

note: :CRI:188:
en: Cuba
lt: Kuba

note: :CUB:192:
en: Cape Verde
lt: Žaliasis kyšulys

note: :CPV:132:
en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

note: :CXR:162:
en: Cyprus
lt: Kipras

note: :CYP:196:
en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

note: :CZE:203:
en: Germany
lt: Vokietija

note: :DEU:276:
en: Djibouti
lt: Džibutis

note: :DJI:262:
en: Denmark
lt: Danija

note: :DNK:208:
en: Dominica
lt: Dominika

note: :DMA:212:
en: Dominican Republic
lt: Dominikos respublika

note: :DOM:214:
en: Algeria
lt: Alžyras

note: :DZA:012:
en: Ecuador
lt: Ekvadoras

note: :ECU:218:
en: Estonia
lt: Estija

note: :EST:233:
en: Egypt
lt: Egiptas

note: :EGY:818:
en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

note: :ESH:732:
en: Eritrea
lt: Eritrėja

note: :ERI:232:
en: Spain
lt: Ispanija

note: :ESP:724:
en: Ethiopia
lt: Etiopija

note: :ETH:231:
en: Finland
lt: Suomija

note: :FIN:246:
en: Fiji
lt: Fidži

note: :FJI:242:
en: Falkland Islands (Malvinas)
lt: Folklandų salos (Malvinai)

note: :FLK:238:
en: Federated States of Micronesia
lt: Mikronezijos Federacinės Valstijos

note: :FSM:583:
en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

note: :FRO:234:
en: France
lt: Prancūzija

note: :FRA:250:
en: Metropolitan France
lt: Žemyninė Prancūzija

note: :FXX:249:
en: Gabon
lt: Gabonas

note: :GAB:266:
en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

note: :GRD:308:
en: Georgia
lt: Gruzija

note: :GEO:268:
en: French Guiana
lt: Prancūzų Gviana

en: Ghana
lt: Gana

note: :GHA:288:
en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

note: :GIB:292:
en: Greenland
lt: Grenlandija

note: :GRL:304:
en: Gambia
lt: Gambija

note: :GMB:270:
en: Guinea
lt: Gvinėja

note: :GIN:324:
en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

note: :GLP:312:
en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

note: :GNQ:226:
en: Greece
lt: Graikija

note: :GRC:300:
en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžija ir Pietų Sandvičo salos

note: :SGS:239:
en: Guatemala
lt: Gvatemala

note: :GTM:320:
en: Guam
lt: Guamas

note: :GUM:316:
en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

note: :GNB:624:
en: Guyana
lt: Gajana

note: :GUY:328:
en: Hong Kong
lt: Honkongas

note: :HKG:344:
en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdo sala ir Makdonaldo salos

note: :HMD:334:
en: Honduras
lt: Hondūras

note: :HND:340:
en: Croatia
lt: Kroatija

note: :HRV:191:
en: Haiti
lt: Haitis

note: :HTI:332:
en: Hungary
lt: Vengrija

note: :HUN:348:
en: Indonesia
lt: Indonezija

note: :IDN:360:
en: Ireland
lt: Airija

note: :IRL:372:
en: Israel
lt: Izraelis

note: :ISR:376:
en: Isle of Man
lt: Meno Sala

en: India
lt: Indija

note: :IND:356:
en: British Indian Ocean Territory
lt: Britanijos teritorijos Indijos vandenyne

note: :IOT:086:
en: Iraq
lt: Irakas

note: :IRQ:368:
en: Iran
lt: Iranas

note: :IRN:364:
en: Iceland
lt: Islandija

note: :ISL:352:
en: Italy
lt: Italija

note: :ITA:380:
en: Jersey
lt: Džersis

en: Jamaica
lt: Jamaika

note: :JAM:388:
en: Jordan
lt: Jordanija

note: :JOR:400:
en: Japan
lt: Japonija

note: :JPN:392:
en: Kenya
lt: Kenija

note: :KEN:404:
en: Kyrgyzstan
lt: Kirgiztanas

note: :KGZ:417:
en: Cambodia
lt: Kambodža

note: :KHM:116:
en: Kiribati
lt: Kiribatis

note: :KIR:296:
en: Comoros
lt: Komorai

note: :COM:174:
en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

note: :KNA:659:
en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

note: :PRK:408:
en: South Korea
lt: Pietų Korėja

note: :KOR:410:
en: Kuwait
lt: Kuveitas

note: :KWT:414:
en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

note: :CYM:136:
en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

note: :KAZ:398:
en: Lao People's Democratic Republic
lt: Laoso Liaudies Demokratinė Respublika

note: :LAO:418:
en: Lebanon
lt: Libanas

note: :LCA:662:
en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

note: :LIE:438:
en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

note: :LKA:144:
en: Liberia
lt: Liberija

note: :LBR:430:
en: Lesotho
lt: Lesotas

note: :LSO:426:
en: Lithuania
lt: Lietuva

note: :LTU:440:
en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

note: :LUX:442:
en: Latvia
lt: Latvija

note: :LVA:428:
en: Libya
lt: Libija

note: :LBY:434:
en: Morocco
lt: Marokas

note: :MAR:504:
en: Monaco
lt: Monakas

note: :MDA:498:
en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Saint Martin
lt: Sent Martinas

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

note: :MDG:450:
en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

note: :MHL:584:
en: Macedonia
lt: Makedonija

note: :MKD:807:
en: Mali
lt: Malis

note: :MLI:466:
en: Myanmar
lt: Mianmaras

note: :MMR:104:
en: Mongolia
lt: Mongolija

note: :MNG:496:
en: Macao
lt: Makao

note: :MAC:446:
en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

note: :MNP:580:
en: Martinique
lt: Martinika

note: :MTQ:474:
en: Mauritania
lt: Mauritanija

note: :MRT:478:
en: Montserrat
lt: Montseratas

note: :MLT:470:
en: Mauritius
lt: Mauricijus

note: :MUS:480:
en: Maldives
lt: Maldyvai

note: :MDV:462:
en: Malawi
lt: Malavis

note: :MWI:454:
en: Mexico
lt: Meksika

note: :MEX:484:
en: Malaysia
lt: Malaizija

note: :MYS:458:
en: Mozambique
lt: Mozambikas

note: :MOZ:508:
en: Namibia
lt: Namibija

note: :NAM:516:
en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

note: :NCL:540:
en: Niger
lt: Nigeris

note: :NER:562:
en: Norfolk Island
lt: Norfolko salos

note: :NFK:574:
en: Nigeria
lt: Nigerija

note: :NGA:566:
en: Nicaragua
lt: Nikaragva

note: :NIC:558:
en: Netherlands
lt: Olandija

note: :NLD:528:
en: Norway
lt: Norvegija

note: :NOR:578:
en: Nepal
lt: Nepalas

note: :NRU:520:
en: Niue
lt: Niujė

note: :NIU:570:
en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

note: :NZL:554:
en: Oman
lt: Omanas

note: :PER:604:
en: French Polynesia
lt: Prancūzų Polinezija

note: :PYF:258:
en: Papua New Guinea
lt: Papua Naujoji Gvinėja

note: :PNG:598:
en: Philippines
lt: Filipinai

note: :PHL:608:
en: Pakistan
lt: Pakistanas

note: :PAK:586:
en: Poland
lt: Lenkija

note: :POL:616:
en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

note: :PCN:612:
en: Puerto Rico
lt: Puerto Riko

note: :PRI:630:
en: Palestinian Territory
lt: Palestinos teritorija

note: :PSE:275:
en: Portugal
lt: Portugalija

note: :PLW:585:
en: Paraguay
lt: Paragvajus

note: :PRY:600:
en: Qatar
lt: Kataras

note: :QAT:634:
en: Reunion
lt: Reunionas

note: :REU:638:
en: Romania
lt: Rumunija

note: :ROU:642:
en: Serbia
lt: Serbija

en: Russian Federation
lt: Rusijos Federacija

note: :RUS:643:
en: Rwanda
lt: Ruanda

note: :RWA:646:
en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

note: :SAU:682:
en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

note: :SLB:090:
en: Seychelles
lt: Seišeliai

note: :SYC:690:
en: Sudan
lt: Sudanas

note: :SDN:736:
en: Sweden
lt: Švedija

note: :SWE:752:
en: Singapore
lt: Singapūras

note: :SGP:702:
en: Saint Helena
lt: Šv. Elenos sala

note: :SHN:654:
en: Slovenia
lt: Slovėnija

note: :SVN:705:
en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Jan Mayenas

note: :SJM:744:
en: Slovakia
lt: Slovakija

note: :SVK:703:
en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

note: :SLE:694:
en: San Marino
lt: San Marinas

note: :SMR:674:
en: Senegal
lt: Senegalas

note: :SEN:686:
en: Somalia
lt: Somalis

note: :SOM:706:
en: Suriname
lt: Surinamas

note: :SUR:740:
en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

note: :STP:678:
en: El Salvador
lt: Salvadoras

note: :SLV:222:
en: Syria
lt: Sirija

note: :SYR:760:
en: Swaziland
lt: Svazilandas

note: :SWZ:748:
en: Turks and Caicos Islands
lt: Terkso ir Kaiko salos

note: :TCA:796:
en: Chad
lt: Čadas

note: :TCD:148:
en: French Southern Territories
lt: Prancūzų pietinės teritorijos

note: :ATF:260:
en: Togo
lt: Togas

note: :TGO:768:
en: Thailand
lt: Tailandas

note: :THA:764:
en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

note: :TKL:772:
en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

note: :TKM:795:
en: Tunisia
lt: Tunisas

note: :TUN:788:
en: Tonga
lt: Tongas

note: :TON:776:
en: East Timor
lt: Rytų Timoras

note: :TLS:626:
en: Turkey
lt: Turkija

note: :TUR:792:
en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

note: :TUV:798:
en: Taiwan
lt: Taivanis

note: :TWN:158:
en: Tanzania
lt: Tanzanija

note: :TZA:834:
en: Ukraine
lt: Ukraina

note: :UGA:800:
en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinės Valstijos Mažosios Užjūrio Teritorijos

note: :UMI:581:
en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

note: :USA:840:
en: Uruguay
lt: Urugvajus

note: :URY:858:
en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

note: :UZB:860:
en: Holy See (Vatican City State)
lt: Šventasis Sostas (Vatikano miestas valstybė)

note: :VAT:336:
en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Šv. Vincentas ir Grenadinai

note: :VCT:670:
en: Venezuela
lt: Venesuela

note: :VEN:862:
en: British Virgin Islands
lt: Britanijos Mergelių salos

note: :VGB:092:
en: Virgin Islands, U.S.
lt: Suomija

note: :VIR:850:
en: Vietnam
lt: Vietnamas

note: :VUT:548:
en: Wallis and Futuna
lt: Valis ir Futuna

note: :WSM:882:
en: Yemen
lt: Jemenas

note: :YEM:887:
en: Mayotte
lt: Majotas

note: :MYT:175:
en: South Africa
lt: Pietų Afrika

note: :ZAF:710:
en: Zambia
lt: Zambija

note: :ZMB:894:
en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Provides
lt: Pateikia

en: Prerequires
lt: Pirmiau reikalauja

en: Requires
lt: Reikalauja

en: Conflicts
lt: Konfliktuoja

en: Obsoletes
lt: Pasenę

en: Recommends
lt: Pataria

en: Suggests
lt: Siūlo

en: Enhances
lt: Pagerina

en: Supplements
lt: Papildo

en: Unknown language:
lt: Nežinoma kalba:

note: language code: aar aa
en: Afar
lt: Afarų

note: language code: abk ab
en: Abkhazian
lt: Abchazų

note: language code: afa
en: Afro-Asiatic (Other)
lt: Afro-Aziatų (Kita)

note: language code: afr af
en: Afrikaans
lt: Būrų

note: language code: ain
en: Ainu
lt: Ainų

note: language code: aka ak
en: Akan
lt: Akanų

note: language code: akk
en: Akkadian
lt: Akadų

note: language code: alb sqi sq
en: Albanian
lt: Albanų

note: language code: ale
en: Aleut
lt: Aleutų

note: language code: alt
en: Southern Altai
lt: Pietų Altajaus

note: language code: amh am
en: Amharic
lt: Amharų

note: language code: ang
en: English, Old (ca.450-1100)
lt: Anglų, Senoji (apie 450-1100)

note: language code: apa
en: Apache Languages
lt: Apačių kalbos

note: language code: ara ar
en: Arabic
lt: Arabų

note: language code: arc
en: Aramaic
lt: Aramėjų

note: language code: arm hye hy
en: Armenian
lt: Armėnų

note: language code: arn
en: Araucanian
lt: Mapudungunų

note: language code: art
en: Artificial (Other)
lt: Dirbtinė (kita)

note: language code: asm as
en: Assamese
lt: Asamų

note: language code: ast
en: Asturian
lt: Asturianų

note: language code: aus
en: Australian Languages
lt: Australijos kalbos

note: language code: aze az
en: Azerbaijani
lt: Azerbaidžaniečių

note: language code: bak ba
en: Bashkir
lt: Baškirų

note: language code: ban
en: Balinese
lt: Balio

note: language code: baq eus eu
en: Basque
lt: Baskų

note: language code: bat
en: Baltic (Other)
lt: Baltų (Kita)

note: language code: bej
en: Beja
lt: Beža

note: language code: bel be
en: Belarusian
lt: Gudų

note: language code: ben bn
en: Bengali
lt: Bengalų

note: language code: ber
en: Berber (Other)
lt: Berberų (Kita)

note: language code: bnt
en: Bantu (Other)
lt: Bantu (kita)

note: language code: bos bs
en: Bosnian
lt: Bosnių

note: language code: bre br
en: Breton
lt: Bretonų

note: language code: btk
en: Batak (Indonesia)
lt: Batak (Indonezija)

note: language code: bug
en: Buginese
lt: Bugi

note: language code: bul bg
en: Bulgarian
lt: Bulgarų

note: language code: bur mya my
en: Burmese
lt: Birmiečių

note: language code: cai
en: Central American Indian (Other)
lt: Centrinės Amerikos indėnų (Kita)

note: language code: car
en: Carib
lt: Karibų

note: language code: cat ca
en: Catalan
lt: Katalonų

note: language code: cau
en: Caucasian (Other)
lt: Kaukazo (kita)

note: language code: cel
en: Celtic (Other)
lt: Keltų (Kita)

note: language code: cha ch
en: Chamorro
lt: Chamoro

note: language code: che ce
en: Chechen
lt: Čečėnų

note: language code: chi zho zh
en: Chinese
lt: Kinų

note: language code: chr
en: Cherokee
lt: Čerokių

note: language code: chu cu
en: Church Slavic
lt: Bažnytinė slavų

note: language code: chv cv
en: Chuvash
lt: Čiuvašų

note: language code: chy
en: Cheyenne
lt: Šajenas

note: language code: cop
en: Coptic
lt: Koptų

note: language code: cor kw
en: Cornish
lt: Kornų

note: language code: cos co
en: Corsican
lt: Korsikiečių

note: language code: cpe
en: Creoles and Pidgins, English-Based (Other)
lt: Kreolai ir pidginai, anglų k. pagrindu (kiti)

note: language code: cpf
en: Creoles and Pidgins, French-Based (Other)
lt: Kreolai ir pidginai, prancūzų k. pagrindu (kiti)

note: language code: cpp
en: Creoles and Pidgins, Portuguese-Based (Other)
lt: Kreolai ir pidginai, portugalų k. pagrindu (kiti)

note: language code: crh
en: Crimean Tatar
lt: Krymo totorių

note: language code: crp
en: Creoles and Pidgins (Other)
lt: Kreolai ir pidginai (kiti)

note: language code: csb
en: Kashubian
lt: Kašubų

note: language code: cze ces cs
en: Czech
lt: Čekų

note: language code: dan da
en: Danish
lt: Danų

note: language code: del
en: Delaware
lt: Deleveras

note: language code: dra
en: Dravidian (Other)
lt: Dravidų (kita)

note: language code: dum
en: Dutch, Middle (ca.1050-1350)
lt: Olandų, Vidurinioji (apie 1050-1350)

note: language code: dut nld nl
en: Dutch
lt: Olandų

note: language code: egy
en: Egyptian (Ancient)
lt: Egipto (Senovės)

note: language code: eng en
en: English
lt: Anglų

note: language code: enm
en: English, Middle (1100-1500)
lt: Anglų, Vidurinioji (1100-1500)

note: language code: est et
en: Estonian
lt: Estų

note: language code: fao fo
en: Faroese
lt: Farerų

note: language code: fij fj
en: Fijian
lt: Fidži

note: language code: fil
en: Filipino
lt: Filipinų

note: language code: fin fi
en: Finnish
lt: Suomių

note: language code: fiu
en: Finno-Ugrian (Other)
lt: Fino-Ugrų (Kita)

note: language code: fre fra fr
en: French
lt: Prancūzų

note: language code: frm
en: French, Middle (ca.1400-1600)
lt: Prancūzų, Vidurinioji (apie 1400-1600)

note: language code: fro
en: French, Old (842-ca.1400)
lt: Prancūzų, Senoji (842-apie 1400)

note: language code: fry fy
en: Frisian
lt: Fryzų

note: language code: gem
en: Germanic (Other)
lt: Germanų (Kita)

note: language code: geo kat ka
en: Georgian
lt: Gruzinų

note: language code: ger deu de
en: German
lt: Vokiečių

note: language code: gla gd
en: Gaelic
lt: Gėlų

note: language code: gle ga
en: Irish
lt: Airių

note: language code: glg gl
en: Galician
lt: Galų

note: language code: got
en: Gothic
lt: Gotų

note: language code: grc
en: Greek, Ancient (to 1453)
lt: Graikų, senovės (iki 1453)

note: language code: gre ell el
en: Greek, Modern (1453-)
lt: Graikų, šiuolaikinė (1453-)

note: language code: guj gu
en: Gujarati
lt: Gudžarati

note: language code: hat ht
en: Haitian
lt: Haičio

note: language code: haw
en: Hawaiian
lt: Havajiečių

note: language code: heb he
en: Hebrew
lt: Hebrajų

note: language code: hit
en: Hittite
lt: Hetitų

note: language code: hun hu
en: Hungarian
lt: Vengrų

note: language code: iba
en: Iban
lt: Ibanų

note: language code: ice isl is
en: Icelandic
lt: Islandų

note: language code: ile ie
en: Interlingue
lt: Interlingua

note: language code: ina ia
en: Interlingua (International Auxiliary Language Association)
lt: Interlingua (Tarptautinė pagalbinės kalbos asociacija)

note: language code: inc
en: Indic (Other)
lt: Indų (Kita)

note: language code: ind id
en: Indonesian
lt: Indoneziečių

note: language code: ine
en: Indo-European (Other)
lt: Indoeuropiečių (Kita)

note: language code: inh
en: Ingush
lt: Ingušų

note: language code: ira
en: Iranian (Other)
lt: Iranėnų (kita)

note: language code: iro
en: Iroquoian Languages
lt: Irokėzų kalbos

note: language code: ita it
en: Italian
lt: Italų

note: language code: jav jv
en: Javanese
lt: Javiečių

note: language code: jpn ja
en: Japanese
lt: Japonų

note: language code: jpr
en: Judeo-Persian
lt: Žydų-persų

note: language code: jrb
en: Judeo-Arabic
lt: Žydų-arabų

note: language code: kac
en: Kachin
lt: Kačinų

note: language code: kas ks
en: Kashmiri
lt: Kašmyro

note: language code: kaz kk
en: Kazakh
lt: Kazakų

note: language code: khm km
en: Khmer
lt: Chmerų

note: language code: kir ky
en: Kirghiz
lt: Kirgizų

note: language code: kor ko
en: Korean
lt: Korėjiečių

note: language code: kur ku
en: Kurdish
lt: Kurdų

note: language code: lao lo
en: Lao
lt: Laosiečių

note: language code: lat la
en: Latin
lt: Lotynų

note: language code: lav lv
en: Latvian
lt: Latvių

note: language code: lit lt
en: Lithuanian
lt: Lietuvių

note: language code: ltz lb
en: Luxembourgish
lt: Liuksemburgiečių

note: language code: luo
en: Luo (Kenya and Tanzania)
lt: Luo (Kenija ir Tanzanija)

note: language code: lus
en: Lushai
lt: Lušai

note: language code: mac mkd mk
en: Macedonian
lt: Makedonų

note: language code: mad
en: Madurese
lt: Madurų

note: language code: mah mh
en: Marshallese
lt: Maršalų

note: language code: mai
en: Maithili
lt: Maitili

note: language code: mal ml
en: Malayalam
lt: Malajalių

note: language code: mao mri mi
en: Maori
lt: Maorių

note: language code: mar mr
en: Marathi
lt: Marati

note: language code: may msa ms
en: Malay
lt: Malajų

note: language code: mdf
en: Moksha
lt: Mokša

note: language code: mga
en: Irish, Middle (900-1200)
lt: Airių, Vidurinioji (900-1200)

note: language code: mis
en: Miscellaneous Languages
lt: Įvairios kalbos

note: language code: mkh
en: Mon-Khmer (Other)
lt: Mon-chmerų (kita)

note: language code: mlg mg
en: Malagasy
lt: Madagaskaras

note: language code: mlt mt
en: Maltese
lt: Maltiečių

note: language code: mno
en: Manobo Languages
lt: Manobo kalbos

note: language code: mol mo
en: Moldavian
lt: Moldavų

note: language code: mon mn
en: Mongolian
lt: Mongolų

note: language code: mos
en: Mossi
lt: Mosi

note: language code: mul
en: Multiple Languages
lt: Kelios kalbos

note: language code: mun
en: Munda languages
lt: Munda kalbos

note: language code: mwr
en: Marwari
lt: Maruari

note: language code: myn
en: Mayan Languages
lt: Majų kalbos

note: language code: nai
en: North American Indian
lt: Šiaurės Amerikos indėnų

note: language code: nap
en: Neapolitan
lt: Neapolio

note: language code: nbl nr
en: Ndebele, South
lt: Ndebele, Pietų

note: language code: nde nd
en: Ndebele, North
lt: Ndebele, Šiaurės

note: language code: nds
en: Low German
lt: Žemutinė vokiečių

note: language code: new
en: Nepal Bhasa
lt: Nepalo Bhasa

note: language code: niu
en: Niuean
lt: Niujiečių

note: language code: nno nn
en: Norwegian Nynorsk
lt: Norvegų Nynorsk

note: language code: nob nb
en: Norwegian Bokmal
lt: Norvegų Bokmal

note: language code: non
en: Norse, Old
lt: Norvegų, senovės

note: language code: nor no
en: Norwegian
lt: Norvegų

note: language code: nso
en: Northern Sotho
lt: Šiaurės Sotho

note: language code: nub
en: Nubian Languages
lt: Nubiečių kalbos

note: language code: ori or
en: Oriya
lt: Orija

note: language code: oss os
en: Ossetian
lt: Osetų

note: language code: ota
en: Turkish, Ottoman (1500-1928)
lt: Turkų Osmanų (1500-1928)

note: language code: oto
en: Otomian Languages
lt: Otomų kalbos

note: language code: paa
en: Papuan (Other)
lt: Papuasų (Kita)

note: language code: pau
en: Palauan
lt: Palau

note: language code: peo
en: Persian, Old (ca.600-400 B.C.)
lt: Persų, Senoji (apie 600-400 pr.m.e)

note: language code: per fas fa
en: Persian
lt: Persų

note: language code: phi
en: Philippine (Other)
lt: Filipinų (kita)

note: language code: phn
en: Phoenician
lt: Finikiečių

note: language code: pol pl
en: Polish
lt: Lenkų

note: language code: por pt
en: Portuguese
lt: Portugalų

note: language code: pra
en: Prakrit Languages
lt: Prakritų kalbos

note: language code: pus ps
en: Pushto
lt: Pušto

note: language code: que qu
en: Quechua
lt: Kečujų

note: language code: roa
en: Romance (Other)
lt: Romanų (kita)

note: language code: roh rm
en: Raeto-Romance
lt: Reto romanų

note: language code: rom
en: Romany
lt: Čigonų

note: language code: rum ron ro
en: Romanian
lt: Rumunų

note: language code: rus ru
en: Russian
lt: Rusų

note: language code: sad
en: Sandawe
lt: Sandavų

note: language code: sah
en: Yakut
lt: Jakutų

note: language code: sai
en: South American Indian (Other)
lt: Pietų Amerikos indėnų (Kita)

note: language code: sam
en: Samaritan Aramaic
lt: Saramiečių aramėjų

note: language code: san sa
en: Sanskrit
lt: Sanskrito

note: language code: scc srp sr
en: Serbian
lt: Serbų

note: language code: scn
en: Sicilian
lt: Sicilų

note: language code: sco
en: Scots
lt: Škotų

note: language code: scr hrv hr
en: Croatian
lt: Kroatų

note: language code: sem
en: Semitic (Other)
lt: Semitų (Kita)

note: language code: sga
en: Irish, Old (to 900)
lt: Airių, Senoji (iki 900)

note: language code: sgn
en: Sign Languages
lt: Sign kalbos

note: language code: sio
en: Siouan Languages
lt: Siouan kalbos

note: language code: sit
en: Sino-Tibetan (Other)
lt: Sino-Tibeto (kita)

note: language code: sla
en: Slavic (Other)
lt: Slavų (Kita)

note: language code: slo slk sk
en: Slovak
lt: Slovakų

note: language code: slv sl
en: Slovenian
lt: Slovėnų

note: language code: sma
en: Southern Sami
lt: Pietų Sami

note: language code: sme se
en: Northern Sami
lt: Šiaurės Sami

note: language code: smi
en: Sami Languages (Other)
lt: Sami kalbos (kita)

note: language code: smo sm
en: Samoan
lt: Samoa

note: language code: snd sd
en: Sindhi
lt: Sindi

note: language code: som so
en: Somali
lt: Somalių

note: language code: sot st
en: Sotho, Southern
lt: Sotho, Pietų

note: language code: spa es
en: Spanish
lt: Ispanų

note: language code: srd sc
en: Sardinian
lt: Sardiniečių

note: language code: srr
en: Serer
lt: Sererų

note: language code: ssa
en: Nilo-Saharan (Other)
lt: Nilo-Sacharos (kita)

note: language code: ssw ss
en: Swati
lt: Svati

note: language code: sun su
en: Sundanese
lt: Sudaniečių

note: language code: sux
en: Sumerian
lt: Šumerų

note: language code: swa sw
en: Swahili
lt: Svahili

note: language code: swe sv
en: Swedish
lt: Švedų

note: language code: syr
en: Syriac
lt: Sirų

note: language code: tah ty
en: Tahitian
lt: Taičio

note: language code: tai
en: Tai (Other)
lt: Tai (kita)

note: language code: tam ta
en: Tamil
lt: Tamilų

note: language code: tem
en: Timne
lt: Timnų

note: language code: tgk tg
en: Tajik
lt: Tadžikų

note: language code: tgl tl
en: Tagalog
lt: Tagalogų

note: language code: tha th
en: Thai
lt: Tajų

note: language code: tib bod bo
en: Tibetan
lt: Tibeto

note: language code: tlh
en: Klingon
lt: Klingonas

note: language code: tmh
en: Tamashek
lt: Tamašekų

note: language code: tog
en: Tonga (Nyasa)
lt: Tongas (Nyasa)

note: language code: ton to
en: Tonga (Tonga Islands)
lt: Tongas (Tonga salos)

note: language code: tsn tn
en: Tswana
lt: Tsvana

note: language code: tuk tk
en: Turkmen
lt: Turkmėnų

note: language code: tup
en: Tupi Languages
lt: Tupi kalbos

note: language code: tur tr
en: Turkish
lt: Turkų

note: language code: tut
en: Altaic (Other)
lt: Altajaus (Kita)

note: language code: twi tw
en: Twi
lt: Tvi

note: language code: udm
en: Udmurt
lt: Udmurtų

note: language code: uga
en: Ugaritic
lt: Ugaritik

note: language code: uig ug
en: Uighur
lt: Uighurų

note: language code: ukr uk
en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

note: language code: und
en: Undetermined
lt: Nenurodyta

note: language code: uzb uz
en: Uzbek
lt: Uzbekų

note: language code: vie vi
en: Vietnamese
lt: Vietnamo

note: language code: vol vo
en: Volapuk
lt: Volapukų

note: language code: vot
en: Votic
lt: Votikų

note: language code: wak
en: Wakashan Languages
lt: Vakašan kalbos

note: language code: wal
en: Walamo
lt: Valamo

note: language code: war
en: Waray
lt: Varėjų

note: language code: was
en: Washo
lt: Vašo

note: language code: wel cym cy
en: Welsh
lt: Valų

note: language code: wln wa
en: Walloon
lt: Valonų

note: language code: wol wo
en: Wolof
lt: Volofo

note: language code: yao
en: Yao
lt: Jao

note: language code: yap
en: Yapese
lt: Japesų

note: language code: yid yi
en: Yiddish
lt: Jidiš

note: language code: yor yo
en: Yoruba
lt: Joruba

note: language code: ypk
en: Yupik Languages
lt: Jupikų kalbos

note: language code: zap
en: Zapotec
lt: Zapotekų

note: language code: znd
en: Zande
lt: Zandų

en: Following actions will be done:
lt: Bus atlikti šie veiksmai:

en: unknown
lt: nežinoma

en: unsupported
lt: nepalaikoma

en: Level 1
lt: 1 lygis

en: Level 2
lt: 2 lygis

en: Level 3
lt: 3 lygis

en: Additional Customer Contract Necessary
lt: Reikalinga papildoma kliento sutartis

en: Discontinued and superseded by a different package
lt: Apleistas ir pakeistas kitu paketu

en: invalid
lt: netinkama

en: The level of support is unspecified
lt: Palaikymo lygis nenurodytas

en: The vendor does not provide support.
lt: Gamintojas nesuteikia palaikymo.

en: Problem determination, which means technical support designed to provide compatibility information, installation assistance, usage support, on-going maintenance and basic troubleshooting. Level 1 Support is not intended to correct product defect errors.
lt: Problemos apibrėžimas, kuris reiškia techninį palaikymą, skirtą pateikti suderinamumo informaciją, diegimo pagalbą, naudojimo palaikymą, atvykstančio aptarnavimo ir pagrindinių nesklandumų šalinimo. 1 lygio palaikymas nesiekia taisyti pačio produkto klaidų.

en: Problem isolation, which means technical support designed to duplicate customer problems, isolate problem area and provide resolution for problems not resolved by Level 1 Support.
lt: Problemos izoliavimas, kuris reiškia techninį palaikymą, skirtą dubliuoti klientų problemas, izoliuoti problemos sritis ir pateikti problemų sprendimus, kurių neišsprendė 1 lygio palaikymas.

en: Problem resolution, which means technical support designed to resolve complex problems by engaging engineering in resolution of product defects which have been identified by Level 2 Support.
lt: Problemos sprendimas, kuris reiškia techninį palaikymą, skirtą spręsti kompleksines problemas, užsiimant produkto defektais, tapatinamas su 2 lygio palaikymu.

en: An additional customer contract is necessary for getting support.
lt: Norint gauti palaikymą, reikalinga papildoma kliento sutartis.

en: The package was discontinued and has been superseded by a new package with a different name.
lt: Šis paketas apleistas, jį pakeitė kitas naujas paketas kitu vardu.

en: Unknown support option. Description not available
lt: Nežinomo palaikymo parinktis. Aprašas neprieinamasq

en: System management is locked by the application with pid %d (%s).
    Close this application before trying again.
lt: Sistemos tvarkytuvę užrakino programa, kurios pid %d (%s).
    Užverkite šią programą ir bandykite iš naujo.

en: Unknown match mode '%s'
lt: Nežinoma atitikmens veiksena „%s“

en: Unknown match mode '%s' for pattern '%s'
lt: Nežinoma atitikmens veiksena „%s“ šablonui „%s“

en: Invalid regular expression '%s': regcomp returned %d
lt: Netinkamas reguliarusis reiškinys „%s“: regcomp grąžino %d

en: Invalid regular expression '%s'
lt: Netinkamas reguliarusis reiškinys „%s“

en: Please install package 'lsof' first.
lt: Pirmiausia įdiekite „lsof“ paketą.

en: Can't create metadata cache directory.
lt: Nepavyko sukurti metaduomenų podėlio katalogo.

note: TranslatorExplanation '%s' is an URL
en: Error trying to read from '%s'
lt: Klaida bandant nuskaityti „%s“

en: Can't create %s
lt: Nepavyksta sukurti %s

en: Failed to cache repo (%d).
lt: Nepavyko įkelti į saugyklų podėlį (%d).

en: Building repository '%s' cache
lt: Kuriamas saugyklos „%s“ podėlis

en: Can't create cache at %s - no writing permissions.
lt: Nepavyksta sukurti podėlio ties %s - nepakanka teisių.

en: Unhandled repository type
lt: Nesutvarkytas saugyklos tipas

en: Adding repository '%s'
lt: Pridedama saugykla „%s“

note: TranslatorExplanation '%s' is an URL
en: Invalid repo file name at '%s'
lt: Netinkamas saugyklos pavadinimas „%s“

note: TranslatorExplanation '%s' is a filename
en: Can't open file '%s' for writing.
lt: Nepavyksta atverti rinkmenos „%s“ įrašymui.

note: TranslatorExplanation '%s' is an URL
en: Unknown error reading from '%s'
lt: Nežinoma klaida skaitant iš „%s“

en: Cannot read repo directory '%1%': Permission denied
lt: Nepavyko perskaityti katalogo „%1%“: nepakanka leidimų

note: TranslatorExplanation '%s' is a pathname
en: Failed to read directory '%s'
lt: Nepavyko nuskaityti katalogo „%s“

en: Cannot read repo file '%1%': Permission denied
lt: Nepavyko perskaityti rinkmenos „%1%“: nepakanka leidimų

en: Removing repository '%s'
lt: Pašalinama saugykla „%s“

en: Can't figure out where the repo is stored.
lt: Nepavyksta nustatyti, kur patalpinta ši saugykla

note: TranslatorExplanation '%s' is a filename
en: Can't delete '%s'
lt: Nepavyksta pašalinti „%s“

en: Can't figure out where the service is stored.
lt: Nepavyksta nustatyti, kur patalpinta ši paslauga

note: translators: Cleanup a repository previously owned by a meanwhile unknown (deleted) service. %1% = service name %2% = repository name
en: Unknown service '%1%': Removing orphaned service repository '%2%'
lt: Nežinoma paslauga „%1%“: pašalinama nebereikalinga paslaugų saugykla „%2%“

en: Repository alias cannot start with dot.
lt: Saugyklos pseudonimas negali prasidėti tašku.

en: Service alias cannot start with dot.
lt: Paslaugos pseudonimas negali prasidėti tašku.

en: No digest for file %s.
lt: Nėra %s rinkmenos santraukos.

en: Unknown digest %s for file %s.
lt: Rinkmenai %s santrauka %s yra nežinoma.

en: Digest verification failed for file '%s'
lt: Rinkmenos „%s“ santraukos patikrinimo klaida

note: TranslatorExplanation: speaking of a file
en: File '%s' is unsigned, continue?
lt: Rinkmena „%s“ nėra pasirašyta. Tęsti?

note: TranslatorExplanation: speaking of a file
en: File '%s' from repository '%s' is unsigned, continue?
lt: Rinkmena „%s“ iš „%s“ saugyklos nėra pasirašyta. Tęsti?

en: Do you want to reject the key, trust temporarily, or trust always?
lt: Atmesti raktą, raktu pasitikėti laikinai ar pasitikėti visada?

en: Key Name: %1%
lt: Rakto vardas: %1%

en: Received %1% new package signing key from repository "%2%": | Received %1% new package signing keys from repository "%2%":
lt[0]: Iš „%2%“ saugyklos gautas %1% naujas paketų pasirašymo raktas:
lt[1]: Iš „%2%“ saugyklos gauti %1% naujas paketų pasirašymo raktai:
lt[2]: Iš „%2%“ saugyklos gauta %1% naujas paketų pasirašymo raktai:
lt[3]: Iš „%2%“ saugyklos gautas %1% naujas paketų pasirašymo raktas:

note: @TODO use a centralized Continue string!
en: Continue?
lt: Tęsti?

note: translators: the last %s is gpg key ID
en: File '%s' from repository '%s' is signed with an unknown key '%s'. Continue?
lt: Rinkmena „%s“ iš „%s“ saugyklos pasirašyta nežinomu raktu „%s“. Tęsti?

en: Required attribute '%s' is missing.
lt: Trūksta reikiamo atributo „%s“.

note: TODO: In fact we'd like to pass and check for url or mirrorlist at the end (check below). But there is legacy code in serviceswf.cc where an empty baseurl is replaced by the service Url. We need to check what kind of feature hides behind this code. So for now we keep requiring an url attribut.
en: One or both of '%s' or '%s' attributes is required.
lt: Reikia vieno ar abiejų, „%s“ ar „%s“ atributų.

en: Signature verification failed
lt: Nepavyko patikrinti parašo

note: TranslatorExplanation %s = package being checked for integrity
en: Package %s seems to be corrupted during transfer. Do you want to retry retrieval?
lt: Regis paketas %s buvo sugadintas perdavimo metu. Ar norėtumėte jį gauti iš naujo?

note: TranslatorExplanation %s = name of the package being processed.
en: Failed to provide Package %s. Do you want to retry retrieval?
lt: Nepavyko pateikti paketo %s. Ar norėtumėte bandyti jį gauti iš naujo?

en: applydeltarpm check failed.
lt: applydeltarpm patikrinti nepavyko.

en: applydeltarpm failed.
lt: applydeltarpm nepavyko.

en: Service plugin does not support changing an attribute.
lt: Paslaugos papildinys nepalaiko atributų keitimo.

en: Can't provide file '%s' from repository '%s'
lt: Nepavyksta pateikti rinkmenos „%s“ iš saugyklos „%s“

en: No url in repository.
lt: Saugykloje nėra url.

note: Translator: %1% the expected medium number; %2% the total number of media in the set; %3% the ident file on the medium.
en: Expected medium %1%/%2% identified by file '%3%' with content:
lt: Tikėtasi rasti laikmeną %1%/%2%, kuri identifikuojama pagal rinkmeną „%3%“ su turiniu:

note: [lhs][rhs] 0 = installed; 1 = to be installed TranslatorExplanation %1%(filename) %2%(package1) %3%(package2)
en: File %1%
      from package
         %2%
      conflicts with file from package
         %3%
lt: Rinkmena %1% ,
      esanti pakete
         %2% ,
      konfliktuoja su rinkmena, esančia pakete
         %3%

note: TranslatorExplanation %1%(filename) %2%(package1) %3%(package2)
en: File %1%
      from package
         %2%
      conflicts with file from install of
         %3%
lt: Rinkmena %1%
      iš paketo
         %2%
      konfliktuoja su rinkmena iš
         %3%

note: TranslatorExplanation %1%(filename) %2%(package1) %3%(package2)
en: File %1%
      from install of
         %2%
      conflicts with file from package
         %3%
lt: Rinkmena %1%
      iš
         %2%
      konfliktuoja su rinkmena iš paketo
         %3%

note: TranslatorExplanation %1%(filename) %2%(package1) %3%(package2)
en: File %1%
      from install of
         %2%
      conflicts with file from install of
         %3%
lt: Rinkmena %1%
      iš
         %2%
      su rinkmena iš
         %3%

note: [lhs][rhs] 0 = installed; 1 = to be installed TranslatorExplanation %1%(filename1) %2%(package1) %%3%(filename2) 4%(package2)
en: File %1%
      from package
         %2%
      conflicts with file
         %3%
      from package
         %4%
lt: Rinkmena %1%
      iš paketo
         %2%
      konfliktuoja su rinkmena
         %3%
      iš paketo
         %4%

note: TranslatorExplanation %1%(filename1) %2%(package1) %3%(filename2) %4%(package2)
en: File %1%
      from package
         %2%
      conflicts with file
         %3%
      from install of
         %4%
lt: Rinkmena %1%
      iš paketo
         %2%
      konfliktuoja su rinkmena
         %3%
      iš
         %4%

note: TranslatorExplanation %1%(filename1) %2%(package1) %3%(filename2) %4%(package2)
en: File %1%
      from install of
         %2%
      conflicts with file
         %3%
      from package
         %4%
lt: Rinkmena %1%
      iš
         %2%
      konfliktuoja su rinkmena
         %3%
      iš paketo
         %4%

note: TranslatorExplanation %1%(filename1) %2%(package1) %3%(filename2) %4%(package2)
en: File %1%
      from install of
         %2%
      conflicts with file
         %3%
      from install of
         %4%
lt: Rinkmena %1%
      iš
         %2%
      konfliktuoja su rinkmena
         %3%
      iš
         %4%

note: TranslatorExplanation %s = name of package, patch, selection ...
en: break %s by ignoring some of its dependencies
lt: nepaisyti kai kurių priklausomybių ir taip sugadinti %s

en: generally ignore of some dependencies
lt: apskritai ignoruoti kai kurias priklausomybes

en: the installed %1% does not belong to a distupgrade repository and must be replaced
lt: įdiegtasis %1% nepriklauso „distupgrade“ saugyklai ir jį būtina pakeisti

note: just in case
en: the to be installed %1% does not belong to a distupgrade repository
lt: įdiegtinas %1% nepriklauso „distupgrade“ saugyklai

en: the installed %1% has inferior architecture
lt: įdiegtasis %1% yra žemesnės architektūros

en: the to be installed %1% has inferior architecture
lt: įdiegtinas %1% yra žemesnės architektūros

en: problem with the installed %1%
lt: nesklandumai su įdiegtu %1%

en: conflicting requests
lt: konfliktuojantys reikalavimai

en: some dependency problem
lt: kai kurių priklausomybių problema

en: nothing provides the requested '%1%'
lt: niekas nepateikia prašomo „%1%“

en: Have you enabled all the required repositories?
lt: Ar įgalinote visas reikalingas saugyklas?

en: the requested package %1% does not exist
lt: nepavyko rasti prašomo %1% paketo

en: unsupported request
lt: nepalaikoma užklausa

en: '%1%' is provided by the system and cannot be erased
lt: kadangi sistema pateikia „%1%“, tad jo pašalinti negalima

en: %1% is not installable
lt: %1% neįmanoma įdiegti

en: nothing provides '%1%' needed by the installed %2%
lt: niekas nepateikia „%1%“, kuris reikalingas įdiegtam %2%

en: nothing provides '%1%' needed by the to be installed %2%
lt: niekas nepateikia „%1%“, kuris reikalingas įdiegtinam %2%

en: cannot install both %1% and %2%
lt: negalima %1% ir %2% vienu metu

en: the installed %1% conflicts with '%2%' provided by the installed %3%
lt: įdiegtasis %1% konfliktuoja su %2%, kurį pateikia įdiegtasis %3%

en: the installed %1% conflicts with '%2%' provided by the to be installed %3%
lt: įdiegtasis %1% konfliktuoja su %2%, kurį pateikia įdiegtinas %3%

en: the to be installed %1% conflicts with '%2%' provided by the installed %3%
lt: įdiegtinasis %1% konfliktuoja su %2%, kurį pateikia įdiegtasis %3%

en: the to be installed %1% conflicts with '%2%' provided by the to be installed %3%
lt: įdiegtinasis %1% konfliktuoja su „%2%“, kurį pateikia įdiegtinasis %3%

en: the installed %1% obsoletes '%2%' provided by the installed %3%
lt: įdiegtasis %1% pakeičia pasenusį „%2%“, kurį pateikė įdiegtasis %3%

en: the installed %1% obsoletes '%2%' provided by the to be installed %3%
lt: įdiegtasis %1% pakeičia pasenusį „%2%“, kurį pateikia įdiegtinasis %3%

en: the to be installed %1% obsoletes '%2%' provided by the installed %3%
lt: įdiegtinasis %1% pakeičia pasenusį „%2%“, kurį pateikė įdiegtasis %3%

en: the to be installed %1% obsoletes '%2%' provided by the to be installed %3%
lt: įdiegtinasis %1% pakeičia pasenusį „%2%“, kurį pateikia įdiegtinasis %3%

en: the installed %1% conflicts with '%2%' provided by itself
lt: įdiegtasis %1% konfliktuoja su „%2%“, kurį jis pats pateikia

en: the to be installed %1% conflicts with '%2%' provided by itself
lt: įdiegtinasis %1% konfliktuoja su „%2%“, kurį jis pats pateikia

en: the installed %1% requires '%2%', but this requirement cannot be provided
lt: įdiegtasis %1% reikalauja „%2%“, bet šio reikalavimo neįmanoma patenkinti

en: the to be installed %1% requires '%2%', but this requirement cannot be provided
lt: įdiegtinasis %1% reikalauja „%2%“, bet šio reikalavimo neįmanoma patenkinti

en: deleted providers:
lt: pašalinti galimi pasiūlymai:

en: 
    not installable providers:
lt: 
    netinkami įdiegti pasiūlymai:

en: not installable providers:
lt: netinkami diegimui pasiūlymai:

note: translator: %1% is the name of a PTF, %2% the name of a patch.
en: %1% is not yet fully integrated into %2%.
lt: %1% dar nėra pilnai suderinamas su %2%.

note: translator: %1% is the name of a PTF.
en: The installed %1% blocks the desired action.
lt: Norimo veiksmo atlikti neleidžia įdiegtasis %1%.

en: remove lock to allow removal of %1%
lt: atrakinti ir leisti pašalinti %1%

en: do not install %1%
lt: neįdiegti %1%

en: keep %1%
lt: išlaikyti %1%

en: remove lock to allow installation of %1%
lt: atrakinti ir leisti įdiegti %1%

en: This request will break your system!
lt: Šis veiksmas sugadins jūsų sistemą!

en: ignore the warning of a broken system
lt: nepaisyti perspėjimų apie riziką sugadinti sistemą

en: do not ask to install a solvable providing %1%
lt: nesiūlyti įdiegimo sprendimo, kuris pateikia %1%

en: do not ask to delete all solvables providing %1%
lt: nesiūlyti pašalinimo sprendimų, kurie pateikia %1%

en: do not install most recent version of %1%
lt: nediegti naujausios %1% versijos

en: keep %1% despite the inferior architecture
lt: išlaikyti %1% nepaisant žemesnės architektūros

en: install %1% despite the inferior architecture
lt: įdiegti %1% nepaisant žemesnės architektūros

en: keep obsolete %1%
lt: išlaikyti pasenusį %1%

en: install %1% from excluded repository
lt: įdiegti %1% iš neįtrauktos saugyklos

note: translator: %1% is a package name
en: install %1% although it has been retracted
lt: įdiegti %1%, nors jis atšauktas

note: translator: %1% is a package name
en: install %1% although it is blacklisted
lt: įdiegti %1%, nors jis yra juodajame sąraše

en: downgrade of %1% to %2%
lt: %1% pakeisti senesniu %2%

en: architecture change of %1% to %2%
lt: %1% architektūros pakeitimas į %2%

note: FIXME? Actually .ident() must be eq. But the more verbose 'else' isn't bad either.
en: install %1% (with vendor change)
      %2%  -->  %3%
lt: įdiegti %1% (keičiant gamintoją)
      %2%  -->  %3%

en: install %1% from vendor %2%
      replacing %3% from vendor %4%
lt: įdiegti %1% iš gamintojo %2%
      pakeičiant %3% iš gamintojo %4%

en: replacement of %1% with %2%
lt: pakeisti %1% į %2%

en: deinstallation of %1%
lt: pašalinti %1%

note: Translator: progress bar label
en: Running post-transaction scripts
lt: Vykdomi potransakciniai scenarijai

note: Translator: progress bar label; %1% is a script identifier like '%posttrans(mypackage-2-0.noarch)'
en: Running %1% script
lt: Vykdomas %1% scenarijus

note: Translator: headline; %1% is a script identifier like '%posttrans(mypackage-2-0.noarch)'
en: %1% script output:
lt: %1% scenarijus grąžino:

en: Installation has been aborted as directed.
lt: Diegimas buvo nutrauktas pagal nurodymą.

en:  executed
lt:  įvykdyta

en:  execution failed
lt:  įvykdyti nepavyko

note: translators: We may find the same script content in files with different names. Only the first occurence is executed, subsequent ones are skipped. It's a one-line message for a log file. Preferably start translation with "%s"
en: %s already executed as %s)
lt: %s jau įvykdytas kaip %s)

en:  execution skipped while aborting
lt:  nutraukiant vykdymas sustabdytas

en: Error sending update message notification.
lt: Siunčiant atnaujinimo pranešimą įvyko klaida.

en: New update message
lt: Naujas atnaujinimo pranešimas

en: Executing the transaction failed because of the following problems:
lt: Transakcijos atlikti nepavyko, iškilo nesklandumų:

note: rename consumed the file, no need to unlink. translator: Shown as result tag in a progress bar: ............[done] Translator: download progress bar result: ".............[done]"
en: done
lt: atlikta

note: TranslatorExplanation after semicolon is error message TranslatorExplanation the colon is followed by an error message
en: RPM failed:
lt: RPM klaida:

note: Translator: %1% is a gpg public key
en: Failed to import public key %1%
lt: Nepavyko įkelti viešojo rakto %1%

note: Translator: %1% is a gpg public key
en: Failed to remove public key %1%
lt: Nepavyko pašalinti viešojo rakto %1%

note: Translator: %s = name of an rpm package. A list of diffs follows this message.
en: Changed configuration files for %s:
lt: Pakeistos %s konfigūracijos rinkmenos:

note: %s = filenames
en: rpm saved %s as %s, but it was impossible to determine the difference
lt: rpm išsaugojo %s kaip %s, bet neįmanoma nustatyti skirtumo

note: %s = filenames
en: rpm saved %s as %s.
    Here are the first 25 lines of difference:
lt: rpm išsaugojo %s kaip %s.
    Pateikiamos pirmosios 25 skirtumų eilutės:

note: %s = filenames
en: rpm created %s as %s, but it was impossible to determine the difference
lt: rpm sukūrė %s kaip %s, bet neįmanoma nustatyti skirtumo

note: %s = filenames
en: rpm created %s as %s.
    Here are the first 25 lines of difference:
lt: rpm sukūrė %s kaip %s.
    Pateikiamos pirmosios 25 skirtumų eilutės:

note: report additional rpm output in finish (LEGACY! Lines are immediately reported as InstallResolvableReport::contentRpmout) TranslatorExplanation Text is followed by a ':'  and the actual output. report additional rpm output in finish (LEGACY! Lines are immediately reported as RemoveResolvableReport::
en: Additional rpm output
lt: Papildoma rpm išvestis

en: created backup %s
lt: padaryta %s atsarginė kopija

note: translators: possible rpm package signature check result [brief]
en: Signature is OK
lt: Parašas geras

note: translators: possible rpm package signature check result [brief]
en: Unknown type of signature
lt: Nežinomo tipo parašas

note: translators: possible rpm package signature check result [brief]
en: Signature does not verify
lt: Parašas nepatikrinamas.

note: translators: possible rpm package signature check result [brief]
en: Signature is OK, but key is not trusted
lt: Parašas geras, bet raktas nepatikimas

note: translators: possible rpm package signature check result [brief]
en: Signatures public key is not available
lt: Paašo viešasis raktas neprieinamas

note: translators: possible rpm package signature check result [brief]
en: File does not exist or signature can't be checked
lt: Nėra rinkmenos arba negalima patikrinti parašo

note: translators: possible rpm package signature check result [brief]
en: File is unsigned
lt: Rinkmena nepasirašyta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

note: translator: usually followed by a ' ' and some explanatory text
en: Note:
lt: Pastaba:

note: translator: usually followed by a ' ' and some explanatory text
en: Warning:
lt: Įspėjimas:

note: translator: usually followed by a ' ' and some explanatory text
en: Error:
lt: Klaida:

note: translator: Shown as result tag in a progress bar: .......[attention]
en: attention
lt: dėmesio

note: translator: Shown as result tag in a progress bar: ...........[error] Translator: download progress bar result: "............[error]"
en: error
lt: klaida

en: Warning:
lt: Įspėjimas:

en: Retrieving:
lt: Gaunama:

en: starting
lt: paleidžiama

note: Translator: download progress bar result: "........[not found]"
en: not found
lt: nerasta

en: No help available for this prompt.
lt: Čia pagalba neprieinama.

en: no help available for this option
lt: šiaip parinkčiai paaiškinimo nėra

note: translators: Press '?' to see all options embedded in this prompt: "Continue? [y/n/? shows all options] (y):"
en: shows all options
lt: rodyti visas parinktis

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

note: !\todo add comma to the message for the next release
en: Authentication required for '%s'
lt: %s reikalauja autentifikacijos

note: just report (NO_ERROR); no interactive request to the user
en: Will try again...
lt: Bandysima iš naujo...

en: Giving up after %1% attempts.
lt: Pasiduota po nesėkmingų bandymų (%1%).

en: Create attach point: Can't find a writable directory to create an attach point
lt: Sukurti prijungimo vietą: nepavyksta prijungimo vietai rasti katalogo, kuriame būtų galima rašyti
