magnum-ui VERSION - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Cluster Templates
de: Clustervorlagen

en: Clusters
de: Cluster

en: Container Infra - Cluster Templates
de: Container Infra - Clustervorlagen

en: Container Infra - Clusters
de: Container Infra - Cluster

en: Container Infra - Quotas
de: Container Infra - Kontingente

en: Quotas
de: Kontingente
