magnum-ui VERSION - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Cluster Templates
ja: クラスターテンプレート

en: Clusters
ja: クラスター

en: Container Infra
ja: コンテナーインフラ

en: Container Infra - Cluster Templates
ja: コンテナーインフラ - クラスターテンプレート

en: Container Infra - Clusters
ja: コンテナーインフラ - クラスター

en: Container Infra - Quotas
ja: コンテナーインフラ - クォータ

en: Quotas
ja: クォータ
