magnum-ui VERSION - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: Cluster Templates
pt_BR: Modelos de Cluster

en: Container Infra
pt_BR: Infraestrutura de Contêiner

en: Container Infra - Cluster Templates
pt_BR: Infraestrutura de Contêiner - Modelos de Cluster

en: Container Infra - Clusters
pt_BR: Infraestrutura de Contêiner - Clusters

en: Container Infra - Quotas
pt_BR: Infraestrutura de Contêiner - Quotas
