magnum-ui VERSION - en to tr_TR translation catalogue (5 entries)

en: Cluster Templates
tr_TR: Küme şablonları

en: Clusters
tr_TR: Kümeler

en: Container Infra
tr_TR: Kapsayıcı Altyapısı

en: Container Infra - Cluster Templates
tr_TR: Kapsayıcı Altyapısı - Küme Şablonları

en: Container Infra - Clusters
tr_TR: Kapsayıcı Altyapısı - Kümeler
