magnum-ui - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: 'bay' and 'baymodel' are changed to 'cluster' and 'cluster template'.
fr: 'bay' et 'baymodel' ont été changés pour 'cluster' et 'cluster template'.

en: Bug Fixes
fr: Corrections de bugs

en: Current Series Release Notes
fr: Note de la release actuelle

en: Deprecation Notes
fr: Notes d'obsolescence

en: Magnum UI Release Notes
fr: Note de release pour Magnum UI

en: New Features
fr: Nouvelles fonctionnalités

en: Newton Series Release Notes
fr: Note de release pour Newton

en: Ocata release summary.
fr: Note de release pour Ocata

en: Other Notes
fr: Autres notes

en: Switch to reno for managing release notes.
fr: Commence à utiliser reno pour la gestion des notes de release

en: Upgrade Notes
fr: Notes de mises à jours
