magnum-ui - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: 'bay' and 'baymodel' are changed to 'cluster' and 'cluster template'.
ru: 'bay' и 'baymodel' изменены на 'cluster' и 'cluster template'.

en: Bug Fixes
ru: Исправленные ошибки

en: Current Series Release Notes
ru: Примечания к текущему релизу

en: Magnum UI Release Notes
ru: Примечания к выпуску Magnum UI

en: New Features
ru: Новые особенности

en: Newton Series Release Notes
ru: Примечания к релизу Newton

en: Other Notes
ru: Прочие изменения
