kmailcvt - en to fa translation catalogue (56 entries)

en: No directory selected.
fa: فهرست راهنمایی برگزیده نشد.

en: No files found for import.
fa: برای واردات، پرونده‌ای یافت نشد.

en: Finished importing emails from %1
fa: واردات تمام‌شده رایانامه‌ها از %1

en: Finished import, canceled by user.
fa: واردات تمام شد، توسط کاربر لغو گردید.

en: Import folder %1...
fa: واردات پوشه %1...

en: Could not import %1
fa: %1 را نتوانست وارد کند

en: Import Evolution 1.x Local Mails and Folder Structure
fa: واردات نامه‌های محلی اوولوشن ۱.x و ساختار پوشه

en: <p><b>Evolution 1.x import filter</b></p><p>Select the base directory of Evolution's mails (usually ~/evolution/local).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
fa: <p><b>پالایه واردات اوولوشن ۱.x</b></p><p>فهرست راهنمای پایه‌ای نامه‌های اوولوشن )معمولاً ~/evolution/local(. </p><p>از زمانی که ایجاد مجدد ساختار پوشه ممکن است، پوشه‌ها تحت: »اوولوشن-واردات« ذخیره می‌شوند.</p>

en: Unable to open %1, skipping
fa: قادر به باز کردن %1 نیست، در حال پرش

en: Importing emails from %1...
fa: در حال واردات رایانامه‌ها از %1...

en: Import Evolution 2.x Local Mails and Folder Structure
fa: واردات نامه‌های محلی اوولوشن ۲.x و ساختار پوشه

en: <p><b>Evolution 2.x import filter</b></p><p>Select the base directory of your local Evolution mailfolder (usually ~/.evolution/mail/local/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Evolution-Import".</p>
fa: <p><b>پالایه واردات  اوولوشن ۲.x </b></p><p>فهرست راهنمای پایه‌ای پوشه نامه محلی اوولوشن خود )معمولاً ~/.evolution/mail/local/( را برگزینید.</p><p><b>نکته:</b> هرگز پوشه‌ای که حاوی پرونده‌های mbox (مثلاً یک فهرست راهنمای نامه)<u>نیست</u> را انتخاب نکنید: اگر چنین کنید، چندین پوشه جدید دریافت می‌کنید.</p><p>هنگامی که ایجاد مجدد ساختار پوشه ممکن شد، پوشه تحت: »اوولوشن-واردات« ذخیره می‌شود.</p>

en: Start import file %1...
fa: آغاز واردات پرونده %1...

en: Import KMail Maildirs and Folder Structure
fa: واردات فهرستهای راهنمای KMail و ساختار پوشه

en: Import Lotus Notes Emails
fa: واردات  رایانامه‌های لوتوس نوتز

en: <p><b>Lotus Notes Structured Text mail import filter</b></p><p>This filter will import Structure Text files from an exported Lotus Notes email client into KMail. Use this filter if you want to import mails from Lotus or other mailers that use Lotus Notes' Structured Text format.</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the imported messages will be stored in subfolders named by the files they came from under: "LNotes-Import" in your local folder.</p>
fa: <p><b>پالایه واردات نامه متن ساخت‌یافته لوتوس نوتز</b></p><p>این پالایه پرونده‌های متن دارای ساختار را از یک کارخواه رایانامه صادرشده لوتوس نوتز به KMail صادر می‌کند. اگر می‌خواهید نامه‌ها را از لوتوس یا نامه‌رسانهای دیگری که از قالب متن داساخت‌یافته لوتوس نوتز استفاده می‌کنند وارد کنید، از این پالایه استفاده نمایید.</p><p><b>نکته:</b> از آنجا که ایجاد مجدد ساختار پوشه ممکن است، پیامهای واردشده در زیرپوشه‌هایی تحت: «واردات LNotes» در پوشه محلی شما، که با استفاده از نامهای پرونده‌هایی که پیامها از آنجا می‌آیند، ذخیره می‌شوند.</p>

en: All Files (*)
fa: همه پرونده‌ها )*(

en: Importing emails from %1
fa: واردات رایانامه‌ها از %1

en: Message %1
fa: پیام %1

en: Import From OS X Mail
fa: واردات از نامه سیستم عامل X

en: <p><b>OS X Mail Import Filter</b></p><p>This filter imports e-mails from the Mail client in Apple Mac OS X.</p>
fa: <p><b>پالایه واردات نامه سیستم عامل X</b></p><p>این پالایه، رایانامه‌ها را از کارخواه‌نامه به برنامک سیستم عامل مکینتاش X  وارد می‌کند.</p>

en: Import mbox Files (UNIX, Evolution)
fa: واردات پرونده‌های mbox )یونیکس، اوولوشن(

en: <p><b>mbox import filter</b></p><p>This filter will import mbox files into KMail. Use this filter if you want to import mails from Ximian Evolution or other mailers that use this traditional UNIX format.</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into folders named after the file they came from, prefixed with MBOX-</p>
fa: <p><b>پالایه واردات mbox</b></p><p>این پالایه، پرونده‌های mbox را به KMail وارد می‌کند. اگر می‌خواهید نامه‌ها را از اوولوشن اکسیمیان یا نامه‌رسانان دیگر که از این قالب سنتی یونیکس استفاده می‌کنند وارد کنید، این پالایه را به ‌کار برید.</p><p><b>نکته:</b> رایانامه‌ها به پوشه‌هایی وارد می‌شوند که پس از پرونده‌هایی که از آنجا می‌آیند نام‌دار شده و پیشوند MBOX- دارند.</p>

en: Import Outlook Express Emails
fa: واردات رایانامه‌های اوت‌لوک اکسپرس

en: <p><b>Outlook Express 4/5/6 import filter</b></p><p>You will need to locate the folder where the mailbox has been stored by searching for .dbx or .mbx files under <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> in Windows 9x</li><li><i>Documents and Settings</i> in Windows 2000 or later</li></ul></p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders from Outlook Express 5 and 6 will be stored under: "OE-Import" in your local folder.</p>
fa: <p><b>پالایه واردات اوت‌لوک اکسپرس ۴/۵/۶</b></p><p>لازم است که پوشه‌ای که نامه‌دان با جستجو برای پرونده‌های  .dbx یا .mbx ذخیره شده‌اند، را تحت <ul><li><i>C:\Windows\Application Data</i> در ویندوز۹x</li><li><i>اسناد و تنظیمات</i> در ویندوز ۲۰۰۰ یا بعدی</li></ul></p><p><b>نکته:</b> هنگامی که ایجاد مجدد ساختار پوشه ممکن شد، پوشه‌های اوت‌لوک اکسپرس ۵ و ۶ تحت: »واردات OE« در پوشه محلی شما ذخیره می‌شوند.</p>

en: No Outlook Express mailboxes found in directory %1.
fa: در فهرست راهنمای %1، نامه‌دانهای اوت‌لوک اکسپرس یافت نشد.

en: Import folder structure...
fa: واردات ساختار پوشه...

en: Finished importing Outlook Express emails
fa: واردات رایانامه‌های اوت‌لوک اکسپرس تمام شد

en: Unable to open mailbox %1
fa: قادر به باز کردن نامه‌دان %1 نیست

en: Importing OE4 Mailbox %1
fa: واردات نامه‌دان  %1اوت‌لوک اکسپرس ۴

en: Importing OE5+ Mailbox %1
fa: واردات اوت‌لوک اکسپرس ۵+ نامه‌دان %1

en: Importing OE5+ Folder file %1
fa: واردات اوت‌لوک اکسپرس ۵+ پرونده پوشه %1

en: Import Opera Emails
fa: واردات رایانامه‌های اُپرا

en: <p><b>Opera email import filter</b></p><p>This filter will import mails from Opera mail folder. Use this filter if you want to import all mails within a account in the Opera maildir.</p><p>Select the directory of the account (usually ~/.opera/mail/store/account*).</p><p><b>Note:</b> Emails will be imported into a folder named after the account they came from, prefixed with OPERA-</p>
fa: <p><b>پالایه واردات رایانامه اُپرا</b></p><p>این پالایه، نامه‌ها را از پوشه نامه اُپرا وارد می‌کند. اگر می‌خواهید همه نامه‌ها را به یک حساب در فهرست راهنمای نامه اُپرا وارد کنید، از این پالایه استفاده کنید.</p><p>فهرست راهنمای حساب )معمولاً ~/.opera/mail/store/account*( را برگزینید.</p><p><b>نکته:</b> رایانامه‌ها به پوشه‌ای وارد می‌شوند که پس از حسابی که از آن می‌آیند نامیده شده و پیشوند OPERA- به آنها اضافه می‌شود.</p>

en: Importing new mail files...
fa: واردات پرونده نامه‌های جدید...

en: Counting files...
fa: در حال شمارش پرونده‌ها...

en: Import Plain Text Emails
fa: واردات رایانامه‌های متن ساده

en: <p>Select the directory containing the emails on your system. The emails are placed in a folder with the same name as the directory they were in, prefixed by PLAIN-</p><p>This filter will import all .msg, .eml and .txt emails.</p>
fa: <p>فهرست راهنمایی را که حاوی رایانامه‌های روی سیستم شماست را برگزینید. رایانامه‌ها در یک پوشه با نامی مشابه فهرست راهنمایی که در آن بوده‌اند و با پیشوند PLAIN- قرار می‌گیرند.</p><p>این پالایه همه رایانامه‌های .msg، .eml و .txt  را وارد می‌کند.</p>

en: Import Folders From Pegasus-Mail
fa: واردات پوشه‌ها از Pegasus-Mail

en: <p>Select the Pegasus-Mail directory on your system (containing *.CNM, *.PMM and *.MBX files). On many systems this is stored in C:\pmail\mail or C:\pmail\mail\admin</p><p><b>Note:</b> Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "PegasusMail-Import".</p>
fa: <p>فهرست راهنمای Pegasus-Mail  روی سیستم خود )که حاوی پرونده‌های *.CNM، *.PMM و *.MBX می‌باشد( را برگزینید. در بیشتر سیستمها، در C:\pmail\mail یا C:\pmail\mail\admin ذخیره می‌شود.</p><p><b>نکته:</b> از زمانی که ایجاد مجدد ساختار پوشه ممکن باشد، پوشه‌ها تحت: »PegasusMail-واردات« ذخیره می‌شوند.</p>

en: Cannot parse the folder structure; continuing import without subfolder support.
fa: ساختار پوشه را نمی‌توان تجزیه کرد؛ ادامه واردات بدون پشتیبانی زیرپوشه.

en: Importing new mail files ('.cnm')...
fa: واردات پرونده نامه‌های جدید )».cnm«(...

en: Importing mail folders ('.pmm')...
fa: واردات پوشه نامه‌ها )».pmm«(...

en: Importing 'UNIX' mail folders ('.mbx')...
fa: واردات پوشه نامه‌ها »یونیکس« )».mbx«(...

en: Importing %1
fa: واردات %1

en: Parsing the folder structure...
fa: در حال تجزیه ساختار پوشه...

en: Import Sylpheed Maildirs and Folder Structure
fa: واردات فهرستهای راهنمای نامه Sylpheed و ساختار پوشه

en: <p><b>Sylpheed import filter</b></p><p>Select the base directory of the Sylpheed mailfolder you want to import (usually: ~/Mail ).</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Sylpheed-Import" in your local folder.</p><p>This filter also recreates the status of message, e.g. new or forwarded.</p>
fa: <p><b>پالایه واردات Sylpheed</b></p><p>فهرست راهنمای پایه‌ای پوشه نامه Sylpheed که می‌خواهید وارد کنید )معمولاً~/Mail( را برگزینید.</p><p>از زمانی که ایجاد مجدد ساختار پوشه ممکن باشد، پوشه‌ها تحت: »Sylpheed-واردات« در پوشه محلی شما ذخیره می‌شوند.</p><p>همچنین، این پالایه وضعیت پیام، مثلاً جدید یا پیش‌سوشده را مجدداً ایجاد می‌کند.</p>

en: Import The Bat! Mails and Folder Structure
fa: واردات نامه‌های Bat! و ساختار پوشه

en: <p><b>The Bat! import filter</b></p><p>Select the base directory of the 'The Bat!' local mailfolder you want to import.</p><p><b>Note:</b> This filter imports the *.tbb-files from 'The Bat!' local folder, e.g. from POP accounts, and not from IMAP/DIMAP accounts.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "TheBat-Import" in your local account.</p>
fa: <p><b>پالایه واردات Bat!</b></p><p>فهرست راهنمای پایه‌ای پوشه نامه محلی »The Bat!« که می‌خواهید وارد کنید را برگزینید.</p><p><b>نکته:</b> این پالایه، پرونده‌های  *.tbb را از پوشه محلی »The Bat!«، مثلاً از حسابهای قرارداد دفتر پست، و نه از حسابهای IMAP/DIMAP وارد می‌کند.</p><p>هنگامی که ایجاد مجدد ساختار پوشه ممکن شد، پوشه‌ها تحت: »TheBat-واردات« در حساب محلی شما ذخیره می‌شوند.</p>

en: Import Thunderbird/Mozilla Local Mails and Folder Structure
fa: واردات نامه‌های محلی تاندربرد/موزیلا و ساختار پوشه

en: <p><b>Thunderbird/Mozilla import filter</b></p><p>Select your base Thunderbird/Mozilla mailfolder (usually ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/).</p><p><b>Note:</b> Never choose a Folder which <u>does not</u> contain mbox-files (for example, a maildir): if you do, you will get many new folders.</p><p>Since it is possible to recreate the folder structure, the folders will be stored under: "Thunderbird-Import".</p>
fa: <p><b>پالایه واردات تاندربرد/موزیلا</b></p><p>پوشه نامه پایه‌ای تاندربرد/موزیلای خود را برگزینید )معمولاً ~/.thunderbird/*.default/Mail/Local Folders/(. </p><p><b>نکته:</b> هرگز پوشه‌ای که حاوی پرونده‌های mbox (مثلاً یک maildir)  <u>نیست</u> را انتخاب نکنید: اگر چنین کنید، پوشه‌های جدید فراوانی دریافت می‌کنید.</p><p>هنگامی که ایجاد مجدد ساختار پوشه ممکن شد، پوشه‌ها تحت: »تاندربرد-واردات« ذخیره می‌شوند.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
fa: از:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
fa: به:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
fa: جاری:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Total:
fa: کل:
