kmailcvt - en to mai translation catalogue (5 entries)

en: All Files (*)
mai: सभटा फाइल (*)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: From:
mai: द्वारा:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: To:
mai: प्रति:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Current:
mai: मोजुदा:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Total:
mai: कुलः
