mailnag - en to bg translation catalogue (50 entries)

en: User Script
bg: Потребителски скрипт

en: Runs an user defined script on mail arrival.
bg: При пристигане на имейл стартира скрипт дефиниран от потребителя

en: account
bg: акаунт

en: sender
bg: изпращач

en: subject
bg: тема

en: The following script will be executed whenever new mails arrive.
    Mailnag passes the total count of new mails to this script,
    followed by %s sequences.
bg: Следния скрипт ще бъде изпълнен при пристигането на нов имейл.
    Mailnag ще предава общия брой имейли на този скрипт,
    последвано от %s поредици.

en: Maximum number of visible mails:
bg: Максимален брой видими имейли.

en: Spam Filter
bg: Спам филтър

en: Filters out unwanted mails.
bg: Филтър за нежелана поща.

en: Mailnag will ignore mails containing at least one of 
    the following words in subject or sender.
bg: Mailnag ще игнорира писма съдържащи поне една от 
    следните думи в темата или изпращача.

en: LibNotify Notifications
bg: LibNotify известия

en: Shows a popup when new mails arrive.
bg: Показва изкачащ прозорец при пристигане на имейл.

en: Count of new mails
bg: Брой на нови писма

en: Short summary of new mails
bg: Кратка извадка от новите писма

en: Detailed summary of new mails
bg: Подробна извадка от новите писма

en: One notification per new mail
bg: Едно известие за имейл

en: Notification mode:
bg: Режим на известяване:

en: {0} new mails
bg: {0} нови писма

en: from {0} and others.
bg: от {0} и други.

en: from {0}.
bg: от  {0}.

en: New mail
bg: Ново писмо

en: (and {0} more)
bg: ( и  {0} други)

en: Mark as read
bg: Отбележи като прочетено

en: Sound Notifications
bg: Звукови известия

en: Plays a sound when new mails arrive.
bg: Изпълнява звук при пристигане на имейл.

en: GNOME Online Accounts
bg: GNOME онлайн акаунти

en: GNOME Online Accounts Integration.
bg: Интеграция с GNOME онлайн акаунти.

en: No subject
bg: Без тема

en: Plugin Configuration
bg: Настройки на приставките

en: Enabled
bg: Включено

en: Name
bg: Име

en: Delete this account:
bg: Изтриване на акаунта:

en: Mail Account
bg: Пощенски акаунт

en: optional
bg: незадължително

en: Connection failed.
bg: Връзката се разпадна.

en: Enable Push-IMAP
bg: Включи Push-IMAP

en: Enable SSL encryption
bg: Включи SSL кодиране

en: Accountname:
bg: Име на акаунт:

en: Account type:
bg: Вид акаунт:

en: User:
bg: Потребител:

en: Password:
bg: Парола:

en: Server:
bg: Сървър:

en: Port:
bg: Порт:

en: Folders (optional)
bg: Папки (не задължително)

en: Add Account
bg: Добави акаунт

en: Remove Account
bg: Премахни акаунт

en: Edit Account
bg: Редактирай акаунт

en: Accounts
bg: Акаунти

en: Edit Plugin
bg: Редактирай плъгин

en: Plugins
bg: Плъгини
