mailnag - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: User Script
ca: Script de l'usuari

en: Runs an user defined script on mail arrival.
ca: Executa un script definit per l'usuari quan arriba correu nou.

en: account
ca: compte

en: sender
ca: remitent

en: subject
ca: assumpte

en: The following script will be executed whenever new mails arrive.
    Mailnag passes the total count of new mails to this script,
    followed by %s sequences.
ca: S'executarà l'script següent quan arribin correus nous.
    El Mailnag passa el nombre total de correus nous a aquest script,
    seguit de seqüències %s.

en: MessagingMenu
ca: Menú de missatges

en: Shows new mails in the MessagingMenu indicator.
ca: Mostra els correus nous a l'indicador del Menú de missatges.

en: Maximum number of visible mails:
ca: Nombre màxim de correus visibles:

en: Spam Filter
ca: Filtre de correu brossa

en: Filters out unwanted mails.
ca: Exclou correus no desitjats.

en: Mailnag will ignore mails containing at least one of 
    the following words in subject or sender.
ca: El Mailnag ignorarà els correus que continguin com a mínim 
    una de les paraules següents a l'assumpte o el remitent.

en: LibNotify Notifications
ca: Notificacions del LibNotify

en: Shows a popup when new mails arrive.
ca: Mostra una finestra emergent quan arriben correus nous.

en: Count of new mails
ca: Recompte de correus nous

en: Short summary of new mails
ca: Resum breu dels correus nous

en: Detailed summary of new mails
ca: Resum detallat dels correus nous

en: One notification per new mail
ca: Una notificació per correu nou

en: Notification mode:
ca: Mode de notificació:

en: {0} new mails
ca: {0} correus nous

en: from {0} and others.
ca: de {0} i altres.

en: from {0}.
ca: de {0}.

en: New mail
ca: Correu nou

en: (and {0} more)
ca: (i {0} més)

en: Mark as read
ca: Marca com a llegit

en: Sound Notifications
ca: Notificacions sonores

en: Plays a sound when new mails arrive.
ca: Reprodueix un so quan arriben correus nous.

en: GNOME Online Accounts
ca: Comptes en línia del GNOME

en: GNOME Online Accounts Integration.
ca: Integració amb els comptes en línia del GNOME.

en: No subject
ca: Sense assumpte

en: Plugin Configuration
ca: Configuració del connector

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Name
ca: Nom

en: About %s
ca: Quant al %s

en: An extensible mail notification daemon.
ca: Un dimoni de notificacions de correu extensible.

en: Homepage
ca: Lloc web

en: Delete this account:
ca: Suprimeix aquest compte:

en: Mail Account
ca: Compte de correu

en: optional
ca: opcional

en: IMAP (Custom)
ca: IMAP (personalitzat)

en: POP3 (Custom)
ca: POP3 (personalitzat)

en: MBox (Custom)
ca: MBox (personalitzat)

en: Maildir (Custom)
ca: Maildir (personalitzat)

en: Connection failed.
ca: No s'ha pogut connectar.

en: Enable Push-IMAP
ca: Habilita el Push-IMAP

en: Enable SSL encryption
ca: Habilita el xifratge SSL

en: Accountname:
ca: Nom del compte:

en: Account type:
ca: Tipus de compte:

en: User:
ca: Usuari:

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Server:
ca: Servidor:

en: Folders (optional)
ca: Carpetes (opcional)

en: File path:
ca: Camí del fitxer:

en: Directory:
ca: Directori:

en: Enable/disable Mailnag daemon
ca: Habilita/inhabilita el dimoni del Mailnag

en: Add Account
ca: Afegeix un compte

en: Remove Account
ca: Suprimeix el compte

en: Edit Account
ca: Edita el compte

en: Accounts
ca: Comptes

en: Edit Plugin
ca: Edita el connector

en: Plugins
ca: Connectors

en: Donate
ca: Feu una donació

en: Info
ca: Informació
