mailnag - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: User Script
gl: Script do usuario

en: Runs an user defined script on mail arrival.
gl: Executa un script do usuario ao recibir algún correo.

en: sender
gl: remitente

en: subject
gl: asunto

en: Maximum number of visible mails:
gl: Número máximo de mensaxes visibles:

en: Spam Filter
gl: Filtro de spam

en: Filters out unwanted mails.
gl: Filtra os correos non desexados.

en: Mailnag will ignore mails containing at least one of 
    the following words in subject or sender.
gl: Mailnag ignorará os correos que conteñan alomenos 
    unha das seguintes palabras no asunto ou no remitente.

en: LibNotify Notifications
gl: Notificacións LibNotify

en: Shows a popup when new mails arrive.
gl: Mostra unha xanela emerxente ao recibir correos novos.

en: Count of new mails
gl: Total de novos correos

en: One notification per new mail
gl: Unha notificación por cada novo correo

en: Notification mode:
gl: Modo Notificación:

en: {0} new mails
gl: {0} novos correos

en: New mail
gl: Correo novo

en: (and {0} more)
gl: (e {0} máis)

en: Mark as read
gl: Marcar como lido

en: Sound Notifications
gl: Notificacións con son

en: Plays a sound when new mails arrive.
gl: Reproduce un son ao recibir un novo correo-e

en: No subject
gl: Sen asunto

en: Plugin Configuration
gl: Configuración do complemento

en: Enabled
gl: Activado

en: Name
gl: Nome

en: Delete this account:
gl: Eliminar esta conta:

en: Mail Account
gl: Conta de correo-e

en: optional
gl: opcional

en: Enable Push-IMAP
gl: Activar Push-IMAP

en: Enable SSL encryption
gl: Activar cifrado SSL

en: Accountname:
gl: Nome da conta:

en: Account type:
gl: Tipo de conta:

en: User:
gl: Usuario:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Server:
gl: Servidor:

en: Port:
gl: Porto:

en: Add Account
gl: Engadir conta

en: Remove Account
gl: Retirar conta

en: Edit Account
gl: Editar conta

en: Accounts
gl: Contas

en: Edit Plugin
gl: Editar complemento

en: Plugins
gl: Complementos
