mailnag - en to hr translation catalogue (65 entries)

en: User Script
hr: Korisnička skripta

en: Runs an user defined script on mail arrival.
hr: Pokreće korisnički definiranu skriptu po dolasku e-poruka.

en: account
hr: račun

en: sender
hr: pošiljatelj

en: subject
hr: predmet

en: The following script will be executed whenever new mails arrive.
    Mailnag passes the total count of new mails to this script,
    followed by %s sequences.
hr: Sljedeća skripta izvršit će se kad god stignu nove e-poruke.
    Mailnag prosljeđuje ukupan broj novih e-poruka ovoj skripti,
    nakon čega slijede %s sekvence.

en: MessagingMenu
hr: Izbornik poruka

en: Shows new mails in the MessagingMenu indicator.
hr: Prikazuje nove e-poruke u indikatoru izbornika poruka.

en: Maximum number of visible mails:
hr: Maksimalan broj vidljivih e-poruka:

en: Spam Filter
hr: filter za spam poruke

en: Filters out unwanted mails.
hr: Filtrira neželjene e-poruke.

en: Mailnag will ignore mails containing at least one of 
    the following words in subject or sender.
hr: Mailnag će zanemariti e-poruke koje sadrže barem jednu od
    sljedećih riječi u predmetu ili pošiljatelju.

en: LibNotify Notifications
hr: LibNotify oznake

en: Shows a popup when new mails arrive.
hr: Prikazuje skočni prozor po primanju novih e-poruka.

en: Count of new mails
hr: Broj novih e-poruka

en: Short summary of new mails
hr: Kratak pregled novih e-poruka

en: Detailed summary of new mails
hr: Detaljan pregled novih e-poruka

en: One notification per new mail
hr: Jedna obavijest za svaku novu e-poruku

en: Notification mode:
hr: Modus obavještavanja:

en: {0} new mails
hr: Broj novih e-poruka: {0}

en: from {0} and others.
hr: od {0} i drugih.

en: from {0}.
hr: od {0}.

en: New mail
hr: Nova e-poruka

en: (and {0} more)
hr: (i još {0})

en: Mark as read
hr: Označi kao pročitano

en: Sound Notifications
hr: Obavještavanje zvukom

en: Plays a sound when new mails arrive.
hr: Svira zvuk po primanju nove e-poruke.

en: GNOME Online Accounts
hr: Internetski GNOME računi

en: GNOME Online Accounts Integration.
hr: Integracija internetskih GNOME računa.

en: No subject
hr: Bez predmeta

en: Plugin Configuration
hr: podešavanje priključka

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Name
hr: Ime

en: About %s
hr: Informacije o %s

en: An extensible mail notification daemon.
hr: Proširiv demon za obavještavanje o e-porukama.

en: Copyright (c) 2011 - 2020 Patrick Ulbrich and contributors.
hr: Autorska prava 2011. – 2020. Patrick Ulbrich i doprinositelji.

en: Homepage
hr: Početna web-stranica

en: Delete this account:
hr: Izbriši ovaj račun:

en: Mail Account
hr: Račun e-pošte

en: optional
hr: opcionalno

en: IMAP (Custom)
hr: IMAP (prilagođeno)

en: POP3 (Custom)
hr: POP3 (prilagođeno)

en: MBox (Custom)
hr: MBox (prilagođeno)

en: Maildir (Custom)
hr: Maildir (prilagođeno)

en: Connection failed.
hr: Neuspjelo povezivanje.

en: Enable Push-IMAP
hr: omoguči Push-IMAP

en: Enable SSL encryption
hr: omoguči SSL enkripciju

en: Accountname:
hr: Naziv korisničkog računa:

en: Account type:
hr: Vrsta računa:

en: User:
hr: Korisnik:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Server:
hr: Poslužitelj:

en: Port:
hr: Ulaz:

en: Folders (optional)
hr: Mape(neobavezno)

en: File path:
hr: Staza datoteke:

en: Directory:
hr: Direktorij:

en: Enable/disable Mailnag daemon
hr: Aktiviraj/deaktiviraj Mailnag demon

en: Add Account
hr: Dodaj račun

en: Remove Account
hr: Ukloni račun

en: Edit Account
hr: Uredi račun

en: Accounts
hr: Korisnički računi

en: Edit Plugin
hr: uredi priključke

en: Plugins
hr: Priključci

en: Donate
hr: Doniraj

en: Info
hr: Informacije
