mailnag - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: User Script
pl: Skrypt użytkownika

en: Runs an user defined script on mail arrival.
pl: Uruchom skrypt użytkownika gdy nadejdzie nowa poczta.

en: account
pl: konto

en: sender
pl: nadawca

en: subject
pl: temat

en: Maximum number of visible mails:
pl: Maksymalna ilość widocznych wiadomości:

en: Spam Filter
pl: Filtr spamowy

en: Filters out unwanted mails.
pl: Filtruje niechciane wiadomości.

en: LibNotify Notifications
pl: Powiadomienia LibNotify

en: Shows a popup when new mails arrive.
pl: Pokaż okno kiedy przychodzi nowa poczta.

en: Count of new mails
pl: Liczba nowych wiadomości

en: Short summary of new mails
pl: Krótkie podsumowanie nowych wiadomości e-mail

en: Detailed summary of new mails
pl: Szczegółowe podsumowanie nowych wiadomości e-mail

en: One notification per new mail
pl: Jedno powiadomienie dla jednej wiadomości

en: Notification mode:
pl: Tryb powiadamiania:

en: {0} new mails
pl: {0} nowych wiadomości

en: from {0} and others.
pl: od {0} i innych.

en: from {0}.
pl: od {0}

en: New mail
pl: Nowa poczta

en: (and {0} more)
pl: (i {0} więcej)

en: Mark as read
pl: Oznacz jako przeczytana

en: Sound Notifications
pl: Dżwięk powiadomienia

en: Plays a sound when new mails arrive.
pl: Odtwarzaj dźwięk kiedy przychodzi nowa poczta.

en: GNOME Online Accounts
pl: Konto GNOME Online

en: GNOME Online Accounts Integration.
pl: Integracja z kontem GNOME Online

en: No subject
pl: Brak tematu

en: Plugin Configuration
pl: Konfiguracja wtyczki

en: Enabled
pl: Włączone

en: Name
pl: Nazwa

en: Delete this account:
pl: Usuń to konto:

en: Mail Account
pl: Konto pocztowe

en: optional
pl: opcjonalny

en: Connection failed.
pl: Połączenie nie powiodło się.

en: Enable Push-IMAP
pl: Włącz Push-IMAP

en: Enable SSL encryption
pl: Włącz szyfrowanie SSL

en: Accountname:
pl: Nazwa konta:

en: Account type:
pl: Typ konta:

en: User:
pl: Użytkownik:

en: Password:
pl: Hasło:

en: Server:
pl: Serwer:

en: Folders (optional)
pl: Foldery (opcjonalne)

en: Add Account
pl: Dodaj konto

en: Remove Account
pl: Usuń konto

en: Edit Account
pl: Zmodyfikuj konto

en: Accounts
pl: Konta

en: Edit Plugin
pl: Zmodyfikuj wtyczkę

en: Plugins
pl: Wtyczki
