mailnag - en to sr translation catalogue (49 entries)

en: User Script
sr: Корисничка скрипта

en: Runs an user defined script on mail arrival.
sr: Покреће скрипту коју је одредио корисник када пристигне пошта.

en: account
sr: налог

en: sender
sr: пошиљалац

en: subject
sr: тема

en: Maximum number of visible mails:
sr: Највећи број видљивих поштанских порука:

en: Spam Filter
sr: Пропусник спама

en: Filters out unwanted mails.
sr: Издваја нежељену пошту.

en: Mailnag will ignore mails containing at least one of 
    the following words in subject or sender.
sr: Поштарко ће занемарити пошту која садржи барем једну 
    од следећих речи у теми или пошиљаоцу.

en: LibNotify Notifications
sr: Обавештења либнотифија

en: Shows a popup when new mails arrive.
sr: Приказује облачић када стигне нова пошта.

en: Count of new mails
sr: Број нових поштанских порука

en: Short summary of new mails
sr: Кратак сажетак нове поште

en: Detailed summary of new mails
sr: Опширан сажетак нове поште

en: One notification per new mail
sr: Једно обавештење по новој пошти

en: Notification mode:
sr: Режим обавештавања:

en: {0} new mails
sr: нових поштанских порука: {0}

en: from {0} and others.
sr: шаље {0} и други.

en: from {0}.
sr: шаље {0}.

en: New mail
sr: Нова пошта

en: (and {0} more)
sr: (и још {0})

en: Mark as read
sr: Означи као прочитано

en: Sound Notifications
sr: Звучно обавештавање

en: Plays a sound when new mails arrive.
sr: Пушта звук када стигне нова пошта.

en: GNOME Online Accounts
sr: Гномови налози на мрежи

en: GNOME Online Accounts Integration.
sr: Обједињавање Гномових налога на мрежи.

en: No subject
sr: Без теме

en: Plugin Configuration
sr: Подешавање прикључка

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Назив

en: Delete this account:
sr: Обриши ове налоге:

en: Mail Account
sr: Налог поште

en: optional
sr: изборно

en: Connection failed.
sr: Веза није успела.

en: Enable Push-IMAP
sr: Укључи Гурни-ИМАП

en: Enable SSL encryption
sr: Укључи ССЛ шифровање

en: Accountname:
sr: Назив налога:

en: Account type:
sr: Врста налога:

en: User:
sr: Корисник:

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Server:
sr: Сервер:

en: Port:
sr: Прикључник:

en: Folders (optional)
sr: Фасцикле (изборно)

en: Add Account
sr: Додај налог

en: Remove Account
sr: Уклони налог

en: Edit Account
sr: Уреди налог

en: Accounts
sr: Налози

en: Edit Plugin
sr: Уреди прикључак

en: Plugins
sr: Прикључци
