mailnag - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: User Script
uk: Користувацький скріпт

en: Runs an user defined script on mail arrival.
uk: Виконувати скріпт користувача при отриманні листа.

en: account
uk: обліківка

en: sender
uk: відправник

en: subject
uk: тема

en: Maximum number of visible mails:
uk: Максимальна к-сть листів у списку:

en: Spam Filter
uk: Фільтр спаму

en: Filters out unwanted mails.
uk: Відфільтровує небажані листи.

en: Mailnag will ignore mails containing at least one of 
    the following words in subject or sender.
uk: Mailnag буде нехтувати листи, що містять в темі
    чи імени відправника хоча б одне слово з переліку .

en: LibNotify Notifications
uk: Сповіщення LibNotify

en: Shows a popup when new mails arrive.
uk: Сповіщає про нові листи за допомогою виринаючих повідомлень.

en: Count of new mails
uk: Кількість нових листів

en: One notification per new mail
uk: Про кожен лист окремо

en: Notification mode:
uk: Метод сповіщення:

en: {0} new mails
uk: {0} листів

en: New mail
uk: Новий лист

en: (and {0} more)
uk: (і ще {0})

en: Mark as read
uk: Позначити як прочитане

en: Sound Notifications
uk: Звукові сповіщення

en: Plays a sound when new mails arrive.
uk: Супроводжує нові листи звуковим сповіщенням.

en: GNOME Online Accounts
uk: Мережеві облікові записи у GNOME

en: No subject
uk: Без теми

en: Plugin Configuration
uk: Налаштування додатка

en: Enabled
uk: Задіяно

en: Name
uk: Назва

en: Delete this account:
uk: Видалити обліковий запис

en: Mail Account
uk: Обліковий запис пошти

en: optional
uk: (необов’язково)

en: Connection failed.
uk: Не вдалося встановити з'єднання.

en: Enable Push-IMAP
uk: Задіяти Push-IMAP

en: Enable SSL encryption
uk: Увімкнути шифрування SSL

en: Accountname:
uk: Назва облікового запису:

en: Account type:
uk: Тип облікового запису:

en: User:
uk: Користувач:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Server:
uk: Сервер:

en: Port:
uk: Порт

en: Add Account
uk: Додати обліковий запис

en: Remove Account
uk: Видалити обліковий запис

en: Edit Account
uk: Редагувати обліковий запис

en: Accounts
uk: Облікові записи

en: Edit Plugin
uk: Налаштувати додаток

en: Plugins
uk: Додатки
