debian-installer - en to he translation catalogue (6 entries)

note: Type: text Description :sl1:
en: Debian installer main menu
he: התפריט הראשי של תכנית התקנת דביאן

note: Type: select Description :sl1:
en: Choose the next step in the install process:
he: נא לבחור את השלב הבא בתהליך ההתקנה:

note: Type: error Description :sl2:
en: Installation step failed
he: אחד משלבי ההתקנה נכשל

note: Type: error Description :sl2:
en: An installation step failed. You can try to run the failing item again from the menu, or skip it and choose something else. The failing step is: ${ITEM}
he: אחד משלבי ההתקנה נכשל. ניתן לנסות להריץ מחדש את החלק שנכשל דרך התפריט או לדלג על השלב ולבחור בשלב אחר. השלב שנכשל הוא: ${ITEM}

note: Type: select Description :sl2:
en: Choose an installation step:
he: בחירת שלב התקנה:

note: Type: select Description :sl2:
en: This installation step depends on one or more other steps that have not yet been performed.
he: שלב ההתקנה הזה תלוי בשלב או שלבי התקנה אחרים שעדיין לא בוצעו.
