malcontent - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Change your own app filter
fa: فلتر کردن برنامه خود را تغیر بدهد

en: Authentication is required to change your app filter.
fa: تشخیص هویت برای تبدیل کردن فیلتر برنامه ضروری است.

en: Read your own app filter
fa: فیلتر برنامه خود را بخوانید

en: Authentication is required to read your app filter.
fa: تشخیص هویت رای خواندن فیلتر برنامه ضروری است.

en: Change another user’s app filter
fa: برنامه فیلتر یوزر دیگر را تغیر بدهد.

en: Authentication is required to change another user’s app filter.
fa: تشخیص هویت برای تغیر دادن فیلتر برنامه یوزر دیگر ضروری است.

en: Read another user’s app filter
fa: فیلتر برنامه کاربر دیگر را بخوانید

en: Authentication is required to read another user’s app filter.
fa: تشخیص هویت ضروری است برای خوانده فیلتر برنامه کاربر دیگر

en: _Help
fa: _راهنما

en: Your account
fa: حساب شمانام‌کاربری گزیده در دسترس نیست
