malcontent - en to hu translation catalogue (80 entries)

en: Change your own app filter
hu: A saját alkalmazásszűrőjének megváltoztatása

en: Authentication is required to change your app filter.
hu: Hitelesítés szükséges az alkalmazásszűrőjének megváltoztatásához.

en: Read your own app filter
hu: A saját alkalmazásszűrőjének olvasása

en: Authentication is required to read your app filter.
hu: Hitelesítés szükséges az alkalmazásszűrőjének olvasásához.

en: Change another user’s app filter
hu: Egy másik felhasználó alkalmazásszűrőjének megváltoztatása

en: Authentication is required to change another user’s app filter.
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó alkalmazásszűrőjének megváltoztatásához.

en: Read another user’s app filter
hu: Egy másik felhasználó alkalmazásszűrőjének olvasása

en: Authentication is required to read another user’s app filter.
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó alkalmazásszűrőjének olvasásához.

en: Change your own session limits
hu: A saját munkamenetkorlátainak megváltoztatása

en: Authentication is required to change your session limits.
hu: Hitelesítés szükséges a munkamenetkorlátainak megváltoztatásához.

en: Read your own session limits
hu: A saját munkamenetkorlátainak olvasása

en: Authentication is required to read your session limits.
hu: Hitelesítés szükséges a munkamenetkorlátainak olvasásához.

en: Change another user’s session limits
hu: Egy másik felhasználó munkamenetkorlátainak megváltoztatása

en: Authentication is required to change another user’s session limits.
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó munkamenetkorlátainak megváltoztatásához.

en: Read another user’s session limits
hu: Egy másik felhasználó munkamenetkorlátainak olvasása

en: Authentication is required to read another user’s session limits.
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó munkamenetkorlátainak olvasásához.

en: Change your own account info
hu: A saját fiókinformációinak megváltoztatása

en: Authentication is required to change your account info.
hu: Hitelesítés szükséges a fiókinformációinak megváltoztatásához.

en: Read your own account info
hu: A saját fiókinformációinak olvasása

en: Authentication is required to read your account info.
hu: Hitelesítés szükséges a fiókinformációinak olvasásához.

en: Change another user’s account info
hu: Egy másik felhasználó fiókinformációinak megváltoztatása

en: Authentication is required to change another user’s account info.
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó fiókinformációinak megváltoztatásához.

en: Read another user’s account info
hu: Egy másik felhasználó fiókinformációinak olvasása

en: Authentication is required to read another user’s account info.
hu: Hitelesítés szükséges egy másik felhasználó fiókinformációinak olvasásához.

en: App filter for user %u was in an unrecognized format
hu: %u felhasználó alkalmazásszűrője felismerhetetlen formátumban volt

en: OARS filter for user %u has an unrecognized kind ‘%s’
hu: %u felhasználó OARS-szűrője felismerhetetlen „%s” fajtájú

en: Not allowed to query parental controls data for user %u
hu: Nem engedélyezett %u felhasználó szülői felügyeleti adatainak lekérdezése

en: User %u does not exist
hu: %u felhasználó nem létezik

en: System accounts service not available
hu: A rendszer fiókjainak szolgáltatása nem érhető el

en: App filtering is globally disabled
hu: Az alkalmazásszűrés globálisan le van tiltva

en: Session limits are globally disabled
hu: A munkamenetkorlátok globálisan le vannak tiltva

en: Session limit for user %u was in an unrecognized format
hu: %u felhasználó munkamenetkorlátja felismerhetetlen formátumban volt

en: Session limit for user %u has an unrecognized type ‘%u’
hu: %u felhasználó munkamenetkorlátjának felismerhetetlen „%u” típusa van

en: Session limit for user %u has invalid daily schedule %u–%u
hu: %u felhasználó munkamenetkorlátjának érvénytelen %u–%u napi ütemezése van

note: Translators: the placeholder is a user’s full name
en: Restrict %s from using the following installed applications.
hu: %s korlátozása abban, hogy a következő telepített alkalmazásokat használja.

en: Restrict Applications
hu: Alkalmazások korlátozása

en: No applications found to restrict.
hu: Nem találhatók korlátozandó alkalmazások.

note: Translators: this is the full name for an unknown user account.
en: unknown
hu: ismeretlen

en: All Ages
hu: Összes életkor

note: Translators: The placeholder is a user’s display name.
en: Prevents %s from running web browsers. Limited web content may still be available in other applications.
hu: Megakadályozza, hogy %s webböngészőket futtasson. Korlátozott webes tartalom továbbra is elérhető lehet egyéb alkalmazásokban.

note: Translators: The placeholder is a user’s display name.
en: Prevents specified applications from being used by %s.
hu: Megakadályozza, hogy %s a megadott alkalmazásokat használja.

note: Translators: The placeholder is a user’s display name.
en: Prevents %s from installing applications.
hu: Megakadályozza, hogy %s alkalmazásokat telepítsen.

en: Application Usage Restrictions
hu: Alkalmazáshasználati korlátozások

en: Restrict _Web Browsers
hu: _Webböngészők korlátozása

en: _Restrict Applications
hu: _Alkalmazások korlátozása

en: Software Installation Restrictions
hu: Szoftvertelepítési korlátozások

en: Restrict Application _Installation
hu: Alkalmazás_telepítés korlátozása

en: Application _Suitability
hu: Alkalmazás _alkalmassága

en: Restricts browsing or installation of applications to applications suitable for certain ages or above.
hu: Korlátozza az alkalmazások böngészését vagy telepítését a bizonyos korosztályok vagy afölöttiek számára alkalmas alkalmazásokra.

note: Translators: This documents the --user command line option to malcontent-control:
en: User to select in the UI
hu: A felhasználói felületen kiválasztandó felhasználó

note: Translators: This is a placeholder for a command line argument value:
en: USERNAME
hu: FELHASZNÁLÓNÉV

en: — view and edit parental controls
hu: — szülői felügyelet megtekintése és szerkesztése

note: Translators: This is the title of the main window Translators: the name of the application as it appears in a software center
en: Parental Controls
hu: Szülői felügyelet

note: Translators: "Malcontent" is the brand name of this project, so should not be translated.
en: Malcontent Website
hu: A Malcontent weboldala

en: The help contents could not be displayed
hu: A súgótartalmat nem sikerült megjeleníteni

en: Failed to load user data from the system
hu: Nem sikerült betölteni a felhasználói adatokat a rendszerről

en: Please make sure that the AccountsService is installed and enabled.
hu: Győződjön meg arról, hogy az AccountsService telepítve van-e és engedélyezve van-e.

note: Translators: Replace the link to commonsensemedia.org with some * localised guidance for parents/carers on how to set restrictions on * their child/caree in a responsible way which is in keeping with the * best practice and culture of the region. If no suitable localised * guidance exists, and if th
en: It’s recommended that restrictions are set as part of an ongoing conversation with %s. <a href='https://www.commonsensemedia.org/privacy-and-internet-safety'>Read guidance</a> on what to consider.
hu: Azt javasoljuk, hogy a korlátozásokat %s felhasználóval történő folyamatos beszélgetés részeként határozzák meg. <a href='https://www.commonsensemedia.org/privacy-and-internet-safety'>Olvasson útmutatást</a> arról, hogy mit kell figyelembe venni.

en: Previous Page
hu: Előző oldal

en: Next Page
hu: Következő oldal

en: Permission Required
hu: Engedély szükséges

en: Permission is required to view and change user parental controls settings.
hu: Engedély szükséges a felhasználó szülői felügyeleti beállításainak megtekintéséhez és megváltoztatásához.

en: No Standard User Accounts
hu: Nincsenek szabványos felhasználói fiókok

en: Parental controls can only be applied to standard user
    accounts. These can be created in the user settings.
hu: A szülői felügyeletet csak szabványos felhasználói fiókokra lehet
    alkalmazni. Ezek a felhasználói beállításokban hozhatók létre.

en: _User Settings
hu: _Felhasználói beállítások

en: Loading…
hu: Betöltés…

en: _Help
hu: _Súgó

en: _About Parental Controls
hu: _A szülői felügyeletről

note: Translators: the brief summary of the application as it appears in a software center.
en: Set parental controls and monitor usage by users
hu: Szülői felügyelet beállítása és a felhasználók tevékenységeinek megfigyelése

note: Translators: These are the application description paragraphs in the AppData file.
en: Manage users’ parental controls restrictions, controlling how long they can use the computer for, what software they can install, and what installed software they can run.
hu: A felhasználók szülői felügyeleti korlátozásainak kezelése, a számítógép használati idejének szabályozása, milyen szoftvereket telepíthetnek, valamint mely telepített szoftvereket futtathatnak.

en: Main window
hu: Főablak

en: The GNOME Project
hu: A GNOME projekt

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localise the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: parental controls;screen time;app restrictions;web browser restrictions;oars;usage;usage limit;kid;child;
hu: szülői felügyelet;képernyőidő;alkalmazáskorlátozások;webböngésző-korlátozások;oars;használat;használati korlátozás;kölyök;gyerek;gyermek;

en: Manage parental controls
hu: Szülői felügyelet kezelése

en: Authentication is required to read and change user parental controls
hu: Hitelesítés szükséges a felhasználó szülői felügyeletének olvasásához és megváltoztatásához

en: Your account
hu: Az Ön fiókja

note: Always allow root, to avoid a situation where this PAM module prevents * all users logging in with no way of recovery.
en: User ‘%s’ has no time limits enabled
hu: „%s” felhasználónak nincsenek időkorlátok engedélyezve

en: Error getting session limits for user ‘%s’: %s
hu: Hiba történt „%s” felhasználó munkamenetkorlátjainak lekérésekor: %s

en: User ‘%s’ has no time remaining
hu: „%s” felhasználónak nincs hátralévő ideje

en: Error setting time limit on login session: %s
hu: Hiba történt a bejelentkezési munkameneten való időkorlát beállításakor: %s
