malcontent - en to ka translation catalogue (88 entries)

en: Change your own app filter
ka: შეცვალეთ თქვენი საკუთარი აპის ფილტრი

en: Authentication is required to change your app filter.
ka: თქვენი აპის ფილტრის შესაცვლელად საჭიროა ავთენტიკაცია.

en: Read your own app filter
ka: წაიკთხეთ თქვენი საკუთარი აპის ფილტრი

en: Authentication is required to read your app filter.
ka: თქვენი აპის ფილტრის წასაკითხად საჭიროა ავთენტიკაცია.

en: Change another user’s app filter
ka: სხვა მომხმარებლის აპის ფილტრის შეცვლა

en: Authentication is required to change another user’s app filter.
ka: სხვა მომხმარებლის აპის ფილტრის შესაცვლელად ავთენტიკაციაა საჭირო.

en: Read another user’s app filter
ka: სხვა მომხმარებლის აპის ფილტრის წაკითხვა

en: Authentication is required to read another user’s app filter.
ka: სხვა მომხმარებლის აპის ფილტრის წასაკითხად ავთენტიკაციაა საჭირო.

en: Change your own session limits
ka: თქვენი საკუთარი სესიის ლიმიტების შეცვლა

en: Authentication is required to change your session limits.
ka: თქვენი საკუთარი სესიის ლიმიტების შესაცვლელად ავთენთიკაციაა საჭირო.

en: Read your own session limits
ka: თქვენი საკუთარი სესიის ლიმიტების შეცვლა

en: Authentication is required to read your session limits.
ka: თქვენი საკუთარი სესიის ლიმიტების წასაკითხად ავთენთიკაციაა საჭირო.

en: Change another user’s session limits
ka: სხვა მომხმარებლის სესიის ლიმიტების შეცვლა

en: Authentication is required to change another user’s session limits.
ka: სხვა მომხმარებლის სესიის ლიმიტების შესაცვლელად ავთენტიკაციაა საჭირო.

en: Read another user’s session limits
ka: სხვა მომხმარებლის სესიის ლიმიტების წაკითხვა

en: Authentication is required to read another user’s session limits.
ka: სხვა მომხმარებლის სესიის ლიმიტების წასაკითხად ავთენტიკაციაა საჭირო.

en: Change your own account info
ka: თქვენი საკუთარი ანგარიშის ინფორმაციის შეცვლა

en: Authentication is required to change your account info.
ka: თქვენი საკუთარი ანგარიშის ინფორმაციის შესაცვლელად ავთენთიკაციაა საჭირო.

en: Read your own account info
ka: თქვენი საკუთარი ანგარიშის ინფორმაციის წაკითხვა

en: Authentication is required to read your account info.
ka: თქვენი საკუთარი ანგარიშის ინფორმაციის წასაკითხად ავთენთიკაციაა საჭირო.

en: Change another user’s account info
ka: სხვა მომხმარებლის ანგარიშის ინფორმაციის შეცვლა

en: Authentication is required to change another user’s account info.
ka: სხვა მომხმარებლის ანგარიშის ინფორმაციის შესაცვლელად ავთენტიკაციაა საჭირო.

en: Read another user’s account info
ka: სხვა მომხმარებლის ანგარიშის ინფორმაციის წაკითხვა

en: Authentication is required to read another user’s account info.
ka: სხვა მომხმარებლის ანგარიშის ინფორმაციის წასაკითხად ავთენტიკაციაა საჭირო.

en: App filter for user %u was in an unrecognized format
ka: აპის ფილტრი მომხმარებლისთვის %u უცნობი ფორმატითაა

en: OARS filter for user %u has an unrecognized kind ‘%s’
ka: OARS ფილტრი მომხმარებლისთვის %u უცნობი სახისაა: '%s'

en: Not allowed to query parental controls data for user %u
ka: მშობლების კონტროლის მონაცემების გამოთხოვა მომხმარებლისთვის %u დაშვებული არაა

en: User %u does not exist
ka: მომხმარებელი %u არ არსებობს

en: System accounts service not available
ka: სისტემური ანგარიშების სერვისი მიუწვდომელია

en: App filtering is globally disabled
ka: აპის გაფილტვრა გლობალურადაა გათიშული

en: Session limits are globally disabled
ka: სესიის ლიმიტები გლობალურადაა გათიშული

en: Session limit for user %u was in an unrecognized format
ka: მომხმარებლისთვის %u სესიის ლიმიტი უცნობ ფორმატშია

en: Session limit for user %u has an unrecognized type ‘%u’
ka: მომხმარებლისთვის %u სესიის ლიმიტის ტიპი (%u) უცნობია

en: Session limit for user %u has invalid daily schedule %u–%u
ka: სესიის ლიმიტს მომხმარებლისთვის %u არასწორი დღიური გრაფიკი(%u–%u) გააჩნია

en: General
ka: ზოგადი

en: ALL
ka: ყველა

en: Adults Only
ka: მხოლოდ დიდებისთვის

en: Mature
ka: ასაკიანები

en: Teen
ka: მოზარდები

en: Everyone 10+
ka: ყველა 10+

en: Everyone
ka: ყველა

en: Early Childhood
ka: პტარა ბავშვები

note: Translators: the placeholder is a user’s full name
en: Restrict %s from using the following installed applications.
ka: %s-სთვის მითითებული დაყენებული აპლიკაციების გამოყენების აკრძალვა.

en: Restrict Applications
ka: აპლიკაციების შეზღუდვა

en: No applications found to restrict.
ka: შესაზღუდი აპლიკაციების გარეშე.

note: Translators: this is the full name for an unknown user account.
en: unknown
ka: უცნობი

en: All Ages
ka: ყველა ასაკი

note: Translators: The placeholder is a user’s display name.
en: Prevents %s from running web browsers. Limited web content may still be available in other applications.
ka: %s-სთვის ბრაუზერების გაშვების აკრძალვა. სხვა აპლიკაციებში შეზღუდული ვებ-შემცველობა მაინც შეიძლება ხელმისაწვდომი იყოს.

note: Translators: The placeholder is a user’s display name.
en: Prevents specified applications from being used by %s.
ka: %s-სთვის მითითებული აპლიკაციების გამოყენების აკრძალვა.

note: Translators: The placeholder is a user’s display name.
en: Prevents %s from installing applications.
ka: %s-სთვის აპლიკაციების დაყენების უფლების წართმევა.

en: Application Usage Restrictions
ka: აპლიკაციის გამოყენების შეზღუდვები

en: Restrict _Web Browsers
ka: _ვებ ბრაუზერების შეზღუდვა

en: _Restrict Applications
ka: აპლიკაციების _შეზღუდვა

en: Software Installation Restrictions
ka: პროგრამების დაყენების შეზღუდვები

en: Restrict Application _Installation
ka: აპლიკაციების _დაყენების შეზღუდვა

en: Application _Suitability
ka: აპლიკაციის _შესაბამისობა

en: Restricts browsing or installation of applications to applications suitable for certain ages or above.
ka: ზღუდავს აპლიკაციების დათვალიერებას ან დაყენებას გარკვეული ასაკამდე ან ქვემოთ.

note: Translators: This documents the --user command line option to malcontent-control:
en: User to select in the UI
ka: UI-ში ასარჩევი მომხმარებელი

note: Translators: This is a placeholder for a command line argument value:
en: USERNAME
ka: მომხმარებლის სახელი

en: — view and edit parental controls
ka: — მშობლის კონტროლების ნახვა და ჩასწორება

note: Translators: This is the title of the main window Translators: the name of the application as it appears in a software center
en: Parental Controls
ka: მშობლის კონტროლი

en: Copyright © 2019, 2020 Endless Mobile, Inc.
ka: © 2019, 2020 Endless Mobile, Inc., ყველა უფლება დაცულია.

note: Translators: "Malcontent" is the brand name of this project, so should not be translated.
en: Malcontent Website
ka: Malcontent -ის ვებგვერდი

en: The help contents could not be displayed
ka: დახმარების შემცველობის ჩვენება შეუძლებელია

en: Failed to load user data from the system
ka: სისტემიდან მომხმარებლის მონაცემების წაკითხვის შეცდომა

en: Please make sure that the AccountsService is installed and enabled.
ka: დარწმუნდით, რომ AccountService დაყენებული და ჩართულია.

note: Translators: Replace the link to commonsensemedia.org with some * localised guidance for parents/carers on how to set restrictions on * their child/caree in a responsible way which is in keeping with the * best practice and culture of the region. If no suitable localised * guidance exists, and if th
en: It’s recommended that restrictions are set as part of an ongoing conversation with %s. <a href='https://www.commonsensemedia.org/privacy-and-internet-safety'>Read guidance</a> on what to consider.
ka: რეკომენდებულია, რომ შეზღუდვები %s-სთან მიმდინარე საუბრის ნაწილი იყოს. <a href='https://www.commonsensemedia.org/privacy-and-internet-safety'>წაიკითხეთ,</a> რა უნდა გაითვალისწინოთ.

en: Previous Page
ka: წინა გვერდი

en: Next Page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Permission Required
ka: საჭიროა წვდომის უფლება

en: Permission is required to view and change user parental controls settings.
ka: მომხმარებლის მშობლის კონტროლის პარამეტრების შესაცვლელად საჭირო წვდომა არ გაგაჩნიათ.

en: No Standard User Accounts
ka: სტანდარტული მომხმარებლის ანგარიშების გარეშე

en: Parental controls can only be applied to standard user
    accounts. These can be created in the user settings.
ka: მშობლის კონტროლის პოლიტიკის გადატარება მხოლოდ ჩვეულებრივ
    მომხმარებლებზე შეიძლება. მათი შექმნა მომხმარებლის პარამეტრებში შეგიძლიათ.

en: _User Settings
ka: _მომხმარებლის პარამეტრები

en: Loading…
ka: ჩატვირთვა…

en: _Help
ka: და_ხმარება

en: _About Parental Controls
ka: მშობლის კონტროლის _შესახებ

note: Translators: the brief summary of the application as it appears in a software center.
en: Set parental controls and monitor usage by users
ka: დააყენეთ მშობლის კონტროლი და აკონტროლეთ მომხმარებლების ქცევა

note: Translators: These are the application description paragraphs in the AppData file.
en: Manage users’ parental controls restrictions, controlling how long they can use the computer for, what software they can install, and what installed software they can run.
ka: მართეთ მომხმარებლის მშობლის კონტროლის შეზღუდვები. აკონტროლეთ, რამდენ ხანს შეუძლიათ, ისარგებლონ კომპიუტერით, რა პროგრამების დაყენება შეუძლიათ და დაყენებული პროგრამებიდან რისი გაშვება შეუძლიათ.

en: Main window
ka: მთავარი ფანჯარა

en: The GNOME Project
ka: პროექტი "GNOME"

en: Manage parental controls
ka: მშობლის კონტროლის მართვა

en: Authentication is required to read and change user parental controls
ka: მომხმარებლის მშობლის კონტროლის წასაკითხად და შესაცვლელად ავთენტიკაციაა საჭირო

en: Your account
ka: თქვენი ანგარიში

note: Always allow root, to avoid a situation where this PAM module prevents * all users logging in with no way of recovery.
en: User ‘%s’ has no time limits enabled
ka: მომხმარებელს "%s" დროის ლიმიტები ჩართული არ აქვს

en: Error getting session limits for user ‘%s’: %s
ka: მომხმარებლისთვის '%s' სესიის ლიმიტების მიღების შეცდომა: %s

en: User ‘%s’ has no time remaining
ka: მომხმარებელს "%s" დრო დარჩენილი არ აქვს

en: Error setting time limit on login session: %s
ka: შესვლის სესიაზე დროის ლიმიტის დაყენების შეცდომა: %s
