malcontent - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Change your own app filter
ro: Modifica filtrul aplicatiei

en: Authentication is required to change your app filter.
ro: Pentru a schimba filtrul este necesara autentificarea

en: Read your own app filter
ro: Citeste filtrul aplicatiei

en: Change another user’s app filter
ro: Schimba filtrul aplicatiei a altui utilizator

en: Authentication is required to change another user’s app filter.
ro: Pentru a schimba filrtul aplicatiei a altui utilizator,este necesara autentificarea.

en: Read another user’s app filter
ro: Citeste filtrul aplicatiei a altui utilizator.

en: Authentication is required to read another user’s app filter.
ro: Pentru a citi filtrul aplicatiei a altui utilizator,este necesara autentificarea.

en: Change your own session limits
ro: Modifica limita de sesiune personala.

en: _Help
ro: A_jutor

en: Your account
ro: Contul tău
