malcontent - en to sl translation catalogue (81 entries)

en: Change your own app filter
sl: Spremennite lastni filter programov

en: Authentication is required to change your app filter.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za spreminjanje lastnega filtra programov.

en: Read your own app filter
sl: Preberite lastni filter programov

en: Authentication is required to read your app filter.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za branje lastnega filtra programov.

en: Change another user’s app filter
sl: Spremenite filter programov drugega uporabnika

en: Authentication is required to change another user’s app filter.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za spreminjanje filtra programov za drugega uporabnika.

en: Read another user’s app filter
sl: Preberite filter programov drugega uporabnika

en: Authentication is required to read another user’s app filter.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za branje filtra programov drugega uporabnika.

en: Change your own session limits
sl: Spremenite svoje omejitve sej

en: Authentication is required to change your session limits.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za spreminjanje omejitev sej.

en: Read your own session limits
sl: Preberite svoje omejitve sej

en: Authentication is required to read your session limits.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za branje omejitev sej.

en: Change another user’s session limits
sl: Spremite omejitve sej drugega uporabnika

en: Authentication is required to change another user’s session limits.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za spreminjanje omejitev sej drugega uporabnika.

en: Read another user’s session limits
sl: Preberite omejitve sej drugega uporabnika

en: Authentication is required to read another user’s session limits.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za branje omejitev sej drugega uporabnika.

en: Change your own account info
sl: Spremenite podatke o svojem računu

en: Authentication is required to change your account info.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za spremembo podatkov vašega računa.

en: Read your own account info
sl: Preberite podatke o svojem računu

en: Authentication is required to read your account info.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za branje podatkov o vašem računu.

en: Change another user’s account info
sl: Spremenite podatke o računu drugega uporabnika

en: Authentication is required to change another user’s account info.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za spremembo podatkov o računu drugega uporabnika.

en: Read another user’s account info
sl: Preberite podatke o računu drugega uporabnika

en: Authentication is required to read another user’s account info.
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za branje podatkov o računu drugega uporabnika.

en: App filter for user %u was in an unrecognized format
sl: Filter programov za uporabnika %u je v neprepoznani obliki zapisa

en: OARS filter for user %u has an unrecognized kind ‘%s’
sl: Filter OARS za uporabnika %u je neprepoznane vrste »%s«

en: Not allowed to query parental controls data for user %u
sl: Poizvedovanje po podatkih starševskega nadzora za uporabnika %u ni dovoljeno

en: User %u does not exist
sl: Uporabnik %u ne obstaja

en: System accounts service not available
sl: Storitev sistemskih računov ni na voljo

en: App filtering is globally disabled
sl: Filtriranje programov je globalno onemogočeno

en: Session limits are globally disabled
sl: Omejitve sej so globalno onemogočene

en: Session limit for user %u was in an unrecognized format
sl: Omejitev sej za uporabnika %u je bila v ne prepoznani obliki zapisa

en: Session limit for user %u has an unrecognized type ‘%u’
sl: Omejitev seje za uporabnika %u je ne prepoznane vrste »%u«

en: Session limit for user %u has invalid daily schedule %u–%u
sl: Omejitev sej za uporabnika %u ima neveljaven dnevni urnik %u–%u

note: Translators: the placeholder is a user’s full name
en: Restrict %s from using the following installed applications.
sl: Omejite %s uporabo naslednjih nameščenih programov.

en: Restrict Applications
sl: Omeji programe

en: Search for applications…
sl: Iskanje programov ...

en: No applications found to restrict.
sl: Ni najdenih programov za omejevanje.

note: Translators: this is the full name for an unknown user account.
en: unknown
sl: neznano

en: Unrestricted
sl: Neomejeno

note: Translators: The placeholder is a user’s display name.
en: Prevents %s from running web browsers. Limited web content may still be available in other applications.
sl: Preprečuje %s zagon spletnih brskalnikov. Omejena spletna vsebina je morda še vedno na voljo v drugih programih.

note: Translators: The placeholder is a user’s display name.
en: Prevents specified applications from being used by %s.
sl: Prepreči uporabo določenih programov s strani %s.

note: Translators: The placeholder is a user’s display name.
en: Prevents %s from installing applications.
sl: Preprečuje %s nameščanje programov.

en: Application Usage Restrictions
sl: Omejitve uporabe programov

en: Restrict _Web Browsers
sl: Omeji _spletne brskalnike

en: _Restrict Applications
sl: _Omeji programe

en: Software Installation Restrictions
sl: Omejitve namestitve programja

en: Restrict Application _Installation
sl: Omeji _namestitev programa

en: Application _Suitability
sl: _Primernost programa

en: Restricts the browsing or installation of applications unsuitable for this age or younger.
sl: Omejuje brskanje ali namestitev programov, ki niso primerni za to starost ali za mlajše.

note: Translators: This documents the --user command line option to malcontent-control:
en: User to select in the UI
sl: Uporabnik, ki ga želite izbrati v uporabniškem vmesniku

note: Translators: This is a placeholder for a command line argument value:
en: USERNAME
sl: UPORABNIŠKO_IME

en: — view and edit parental controls
sl: — ogled in urejanje starševskega nadzora

note: Translators: This is the title of the main window Translators: the name of the application as it appears in a software center
en: Parental Controls
sl: Starševski nadzor

en: Copyright © 2019, 2020 Endless Mobile, Inc.
sl: Avtorska in sorodne pravice © 2019, 2020 Endless Mobile, Inc.

note: Translators: "Malcontent" is the brand name of this project, so should not be translated.
en: Malcontent Website
sl: Spletno mesto z zlonamerno vsebino

en: The help contents could not be displayed
sl: Vsebine pomoči ni bilo mogoče prikazati

en: Failed to load user data from the system
sl: Prenos uporabniških podatkov iz sistema ni uspel

en: Please make sure that the AccountsService is installed and enabled.
sl: Preverite, ali je storitev AccountsService nameščena in omogočena.

note: Translators: Replace the link to commonsensemedia.org with some * localised guidance for parents/carers on how to set restrictions on * their child/caree in a responsible way which is in keeping with the * best practice and culture of the region. If no suitable localised * guidance exists, and if th
en: It’s recommended that restrictions are set as part of an ongoing conversation with %s. <a href='https://www.commonsensemedia.org/privacy-and-internet-safety'>Read guidance</a> on what to consider.
sl: Priporočljivo je, da se omejitve določijo kot del stalnega pogovora s/z %s. <a href='https://www.commonsensemedia.org/privacy-and-internet-safety'>Preberite navodila</a> o tem, kaj morate upoštevati.

en: Previous Page
sl: Predhodna stran

en: Next Page
sl: Naslednja stran

en: Permission Required
sl: Potrebno je dovoljenje

en: Permission is required to view and change user parental controls settings.
sl: Za ogled in spreminjanje nastavitev starševskega nadzora uporabnikov potrebujete pravice.

en: No Standard User Accounts
sl: Brez standardnih uporabniških računov

en: Parental controls can only be applied to standard user
    accounts. These can be created in the user settings.
sl: Starševski nadzor je mogoče uporabiti samo za standardne uporabniške
    račune. Te lahko ustvarite v uporabniških nastavitvah.

en: _User Settings
sl: _Uporabniške nastavitve

en: Loading…
sl: Poteka nalaganje …

en: _Help
sl: Pomo_č

en: _About Parental Controls
sl: _O Starševskem nadzoru

note: Translators: the brief summary of the application as it appears in a software center.
en: Set parental controls and monitor usage by users
sl: Nastavite starševski nadzor in spremljajte uporabo s strani uporabnikov

note: Translators: These are the application description paragraphs in the AppData file.
en: Manage users’ parental controls restrictions, controlling how long they can use the computer for, what software they can install, and what installed software they can run.
sl: Upravljajte omejitve starševskega nadzora uporabnikov in nadzirajte, kako dolgo lahko uporabljajo računalnik, katero programsko opremo lahko namestijo in katero nameščeno programsko opremo lahko izvajajo.

en: Main window
sl: Glavno okno

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localise the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: parental controls;screen time;app restrictions;web browser restrictions;oars;usage;usage limit;kid;child;
sl: starševski nadzor;čas pred zaslonom;omejitve za aplikacije;omejitve programov;omejitve spletnega brskalnika;raba;omejitev uporabe;uporaba;otrok;otroci;mladostnik;

en: Manage parental controls
sl: Upravljaj starševski nadzor

en: Authentication is required to read and change user parental controls
sl: Preverjanje pristnosti je potrebno za branje in spreminjanje starševskega nadzora uporabnika

en: Your account
sl: Vaš račun

note: Always allow root, to avoid a situation where this PAM module prevents * all users logging in with no way of recovery.
en: User ‘%s’ has no time limits enabled
sl: Uporabnik »%s« nima omogočenih časovnih omejitev

en: Error getting session limits for user ‘%s’: %s
sl: Napaka pri pridobivanju omejitev sej za uporabnika »%s«: %s

en: User ‘%s’ has no time remaining
sl: Uporabnik »%s« nima preostalega časa

en: Error setting time limit on login session: %s
sl: Napaka pri nastavljanju časovne omejitve za sejo prijave: %s
