malcontent - en to ms translation catalogue (26 entries)

en: Change your own app filter
ms: Ubah penapis apl anda sendiri

en: Authentication is required to change your app filter.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk mengubah penapis apl anda.

en: Read your own app filter
ms: Baca penapis apl anda sendiri

en: Authentication is required to read your app filter.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk membaca penapis apl anda.

en: Change another user’s app filter
ms: Ubah penapis apl pengguna lain

en: Authentication is required to change another user’s app filter.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk mengubah penapis apl pengguna yang lain.

en: Read another user’s app filter
ms: Baca penapis apl pengguna lain

en: Authentication is required to read another user’s app filter.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk membaca penapis apl pengguna yang lain.

en: Change your own session limits
ms: Ubah had sesi anda sendiri

en: Authentication is required to change your session limits.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk mengubah had sesi anda.

en: Read your own session limits
ms: Baca had sesi anda sendiri

en: Authentication is required to read your session limits.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk membaca had sesi anda.

en: Change another user’s session limits
ms: Ubah had sesi pengguna lain

en: Authentication is required to change another user’s session limits.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk mengubah had pengguna yang lain.

en: Read another user’s session limits
ms: Baca had sesi pengguna lain

en: Authentication is required to read another user’s session limits.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk membaca had sesi pengguna yang lain.

en: Change your own account info
ms: Ubah maklumat akaun anda sendiri

en: Authentication is required to change your account info.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk mengubah maklumat akaun anda.

en: Read your own account info
ms: Baca maklumat akaun anda sendiri

en: Authentication is required to read your account info.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk membaca maklumat akaun anda.

en: Change another user’s account info
ms: Ubah maklumat akaun pengguna lain

en: Authentication is required to change another user’s account info.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk mengubah maklumat akaun pengguna yang lain.

en: Read another user’s account info
ms: Baca maklumat akaun pengguna lain

en: Authentication is required to read another user’s account info.
ms: Pengesahihan diperlukan untuk membaca maklumat akaun pengguna yang lain.

en: _Help
ms: _Bantuan

en: Your account
ms: Akaun anda
