maliit-keyboard - en to aa translation catalogue (29 entries)

en: Settings
aa: Massosu

en: Arabic
aa: Qarabi

en: Azerbaijani
aa: Azerbeyijaani

en: Bosnian
aa: Bosniyaana

en: Catalan
aa: Katalaana

en: Czech
aa: Tsheeki

en: Danish
aa: Daniishi

en: German
aa: Garmana

en: Greek
aa: Griiki

en: English
aa: Ingliizi

en: Spanish
aa: Spaanishi

en: Finnish
aa: Finnishi

en: French
aa: Faransaawi

en: Scottish Gaelic
aa: Gaayelik Scotshi

en: Hebrew
aa: Hebru

en: Croatian
aa: Krowaasiyaana

en: Hungarian
aa: Hungaariyaana

en: Icelandic
aa: Islandiiki

en: Italian
aa: Ittaaliyaana

en: Dutch
aa: Dutshi

en: Norwegian
aa: Norweejian

en: Polish
aa: Poliishi

en: Portuguese
aa: Portugiizi

en: Romanian
aa: Rummaaniyan

en: Russian
aa: Ruusiyan

en: Slovenian
aa: Sloveeniyan

en: Serbian
aa: Serbiyan

en: Swedish
aa: Suweedishi

en: Ukrainian
aa: Ukreeniyan
