maliit-keyboard - en to am translation catalogue (36 entries)

en: Select All
am: ሁሉንም መምረጫ

en: Copy
am: ኮፒ

en: Settings
am: ማሰናጃ

en: Arabic
am: አረብኛ

en: Azerbaijani
am: አዘርባጃኒኛ

en: Bosnian
am: ቦስኒያንኛ

en: Catalan
am: ካታላንኛ

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Danish
am: ዳኒሽኛ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Emoji
am: ኢሞጂ

en: Greek
am: ግሪክኛ

en: English
am: እንግሊዝኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽኛ

en: Finnish
am: ፊኒሽኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Scottish Gaelic
am: ስኮቲሽ ጋሌኪኛ

en: Hebrew
am: ሂብሩ

en: Croatian
am: ክሮሽያንኛ

en: Hungarian
am: ሀንጋሪኛ

en: Icelandic
am: አይስላንድኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: Latvian
am: ላትቪያንኛ

en: Dutch
am: ደች

en: Norwegian
am: ኖርዌጂያንኛ

en: Polish
am: ፖሊሽኛ

en: Portuguese
am: ፖርቱጋሊኛ

en: Romanian
am: ሮማንያንኛ

en: Russian
am: ራሺያንኛ

en: Slovenian
am: ስሎቬኒያንኛ

en: Serbian
am: ሰርቢኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Ukrainian
am: ዩክሬኒያንኛ

en: Chinese
    (Pinyin)
am: ቻይኒዝኛ
    (Pinyin)

en: Chinese
    (Chewing)
am: ቻይኒዝኛ
    (Chewing)
