maliit-keyboard - en to be translation catalogue (51 entries)

en: Undo
be: Адрабіць

en: Redo
be: Паўтарыць

en: Select All
be: Абраць усе

en: Cut
be: Выразаць

en: Copy
be: Скапіяваць

en: Paste
be: Уставіць

en: Swipe to move selection
be: Правядзіце, каб перамясціць вылучэнне

en: Swipe to move cursor
be: Правядзіце, каб перамясціць курсор

en: Double-tap to enter selection mode
be: Двойчы націсніце, каб перайсці ў рэжым вылучэння

en: Settings
be: Налады

en: Arabic
be: Арабская

en: Azerbaijani
be: Азербайджанская

en: Bulgarian
be: Балгарская

en: Bosnian
be: Баснійская

en: Catalan
be: Каталонская

en: Czech
be: Чэшская

en: Danish
be: Дацкая

en: German
be: Нямецкая

en: Emoji
be: Эмоджы

en: Greek
be: Грэчаская

en: English
be: Англійская

en: Esperanto
be: Эсперанта

en: Spanish
be: Іспанская

en: Persian
be: Персідская

en: Finnish
be: Фінская

en: French
be: Французкая

en: French
    (Swiss)
be: Французкая
    (Швейцарыя)

en: Scottish Gaelic
be: Шатландская Галійская

en: Hebrew
be: Іўрыт

en: Croatian
be: Харвацкая

en: Hungarian
be: Венгерская

en: Icelandic
be: Ісландская

en: Italian
be: Італьянская

en: Japanese
be: Японская

en: Lithuanian
be: Летувісская

en: Latvian
be: Латышская

en: Korean
be: Карэйская

en: Dutch
be: Галандская

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Polish
be: Польская

en: Portuguese
be: Партугальская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская

en: Slovenian
be: Славенская

en: Serbian
be: Сербская

en: Swedish
be: Шведская

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Ukrainian
be: Украінская

en: Chinese
    (Pinyin)
be: Кітайская
    (Піньінь)

en: Chinese
    (Chewing)
be: Кітайская
    (Чжуін)

en: Done
be: Завершана
