maliit-keyboard - en to bn translation catalogue (31 entries)

en: Select All
bn: সবগুলি নির্বাচন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Arabic
bn: আরবি

en: Azerbaijani
bn: আজারবাইজানি

en: Bosnian
bn: বসনীয়

en: Catalan
bn: কাটালীয়

en: Czech
bn: চেক্

en: Danish
bn: ড্যানিশ

en: German
bn: জার্মান

en: Emoji
bn: ইমোজি

en: Greek
bn: গ্রিক

en: English
bn: ইংরেজি

en: Spanish
bn: স্পেনীয়

en: Finnish
bn: ফিনিশ

en: French
bn: ফরাসি

en: Scottish Gaelic
bn: স্কটিশ গ্যালিক

en: Hebrew
bn: হিব্রু

en: Croatian
bn: ক্রোয়েশিয়

en: Hungarian
bn: হাঙ্গেরিয়

en: Icelandic
bn: আইসল্যান্ডিয়

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Dutch
bn: ডাচ

en: Norwegian
bn: নরওয়েজীয়

en: Polish
bn: পোলিশ

en: Portuguese
bn: পর্তুগীজ

en: Romanian
bn: রোমানিয়

en: Russian
bn: রুশ

en: Slovenian
bn: স্লোভেনিয়

en: Serbian
bn: সার্বিয়

en: Swedish
bn: সুইডিশ

en: Ukrainian
bn: ইউক্রেনীয়
